Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć :)


Martix

Rekomendowane odpowiedzi

Zmagam się z nerwicą piąty rok, mam fobie społeczną ze stanami lękowymi. Ostatnio mam nawrót, pracuje jako kosmetyczka za granicą, stresuje mnie praca z klientami i menadżerem, który na pierwszym miejscu stawia klientów. Czuje presję, że nie mogę odejść z pracy, zastanawiam się nad ponownym braniem leków psychotropowych. Za wszystkim chyba stoi lęk przed śmiercią i nicością oraz wątpliwości w istnienie Boga. Moje życie wygląda zupełnie inaczej niż bym chciała, ale chyba muszę sobie na nie jakoś zapracować.

Witam wszystkich :) :papa:

Ktoś ma podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W większym gronie czuje się gorzej, jedna czy czasem dwie osoby to dla mnie nie problem:) Kilka lat temu brałam escitil a tak to mam przepisany xanax i propranolol, który normalnie brałam w stresujących sytuacjach, rzadko a teraz prawie codziennie. Miałam też terapie, która mi bardzo pomogła, ale teraz jakby wszystko wraca j i nie mam juz takiego dystansu jaki sie nauczylam miec:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W większym gronie czuje się gorzej, jedna czy czasem dwie osoby to dla mnie nie problem:) Kilka lat temu brałam escitil a tak to mam przepisany xanax i propranolol, który normalnie brałam w stresujących sytuacjach, rzadko a teraz prawie codziennie. Miałam też terapie, która mi bardzo pomogła, ale teraz jakby wszystko wraca j i nie mam juz takiego dystansu jaki sie nauczylam miec:)

Nie myslalas w takim razie zeby isc na swoje?

Pewnie masz cos odlozone, wiec na poczatek bedzie, zanim zyskasz stalych klientow.

Myslze ze to dobre rozwiazanie zeby ograniczyc ilosc ludzi z ktorymi przebywasz jednoczesnie.

Na pewno wymaga to wiecej wysilku, przynajmniej na start, zeby ogarnac wszystko,

ale w dluzszej perspektywie mysle ze bycie samym sobie szefem ma wiele zalet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×