Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moje problemy z kobietami...


DOMINIKKKK

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele rzeczy przez ostatnie 3 lata przepracowałem. Nie mam problemów z rozmową z obcymi, z wyjściem z inicjatywą. Mam pomysł na siebie, mam hobby.

Ale jedno nie daje mi spokoju... Nie lubię kobiet (Szczególnie młodych). Nie lubię ich obecności bo to działa mi na nerwy. Chociaż chciałbym być w związku. Tak myślałem, że może być to wynik braku poczucia emmocjonalnego bezpieczeństwa, ale nie. To nie to. Poczucie krzywdy i czucie się gorszym? Ale dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mlode kobiety czesto sa bardzo atrakcyjne. Atrakcyjnosc osoby przeciwnej plci wywoluje w nas pewne reakcje, miedzy innymi schemat myslenia, ze jest bardziej wartosciowa, a wiec moze my nie jestesmy dosc wartosciowi. To zas powoduje nerwowosc i spadek pewnosci siebie, stajesz sie mniej męski.

 

To akurat jest dosc czesty schemat myslenia u facetow i warto zmienic go na taki, w ktorym w Twojej glowie inne kobiety niezaleznie od tego jak atrakcyjne sa, beda w Twojej glowie na rowni z Toba. Warto tez popracowac nad pewnoscia siebie, podbic testosteron w gore. Zniszcz zle wspomnienia i sposoby myslenia w Twojej glowie zwiazane z atrakcyjnymi kobietami (wyobraz sobie wspomnienie jako obraz, zmniejsz go, wykonaj desaturacje, odrzuc gdzies daleko w glowie). Kilka dobrych doswiadczen z atrakcyjnymi kobietami, gdzie po prostu rozmawiasz i dobrze sie przy tym czujesz powinno tez zapelnic ta czesc w Twojej glowie i mozesz "zwiekszyc" sile tych doswiadczen, w podobny sposob jak niszczenie tych zlych, tylko odwrotnie (zwieksz obraz, nasyc barwy, wprowadz ruch, przybliz itd.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, jeżeli mam być szczery, nie przepadam za młodymi dziewczynami, nie gustuje w dziewczynach, które nie mają powagi życiowej, które nie myślą racjonalnie, tylko mają dziecinne myśli i głupoty w głowie.

Może nie dotyczy to każdej, młodej dziewczyny, ale są teraz takie czasy, że jest takich dziewczyn coraz więcej.

 

Przeważnie są to dziewczyny w wieku: 20 i trochę więcej lat.

Czasami mnie wkurzają takie dziewczyny, a konkretnie ich zachowanie niewłaściwe.

Ja z dziewczynami miałem problemy i przez to miałem czasem ich dosyć, ale nie zrażam się do dziewczyn i nie zamykam się na nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z dziewczynami miałem problemy i przez to miałem czasem ich dosyć, ale nie zrażam się do dziewczyn i nie zamykam się na nie.

Dlatego twierdzisz, że nie przepadasz za młodymi dziewczynami. Aha.

 

Tez nie lubie młodych kobiet, chodza z golymi plecami przy -10 a mi zimniej sie robi jak na to patrze.

Druga część Twojej wypowiedzi to powód czy tak niefortunnie skleciłaś zdanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×