Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kolejny nawrót


rinakata

Rekomendowane odpowiedzi

I kolejny nawrót nerwicy. Chyba już 6 w całym moim życiu. Myślałam że mam to już za sobą. Ułożyłam sobie życie w dobrym kierunku - wczęśniej życie w stresie z ojcem alkoholikiem etc. Teraz wspaniały mąż mieszkamy razem. Już nie wiem co robić. Mam 28 lat. Zaczęło się tydzień temu w kościele. Stres uczucie duszenia. Później gula w gardle. Codzienny lęk, cięzko zrobić zakupy.. Chcę zajść w ciąże. Jestem teraz okolo pół roku bez leków. Znów drętwieją mi nogi ręce. Znów pełno myśli że mam coś z głową. Miałam robiony tomograf - dla spokoju nie wykrył nic. Psychiatra mówi że taka moja natura jestem bardzo wrażliwa trochę w życiu przeszłam. Mam dość życia z tym cholernym lękiem. Piękę ciasto - nagle złapało mnie. Gorąco, beznadziejność ucisk w klacie... :( Nie wiem co robić. Nie chcę wrócić do leków - bo chcę zajść w ciążę. Płakać mi się chcę. Dlaczego tak się dzieje. Co mam zrobić... Zawroty głowy. Może faktycznie coś ze mną nie tak? Jak sobie poradzić???chora tarczyca - tsh teraz za wysokie ponad 4 biorę letrox 100 mg. Co radzicie ? Nie chcę chyba znó brać leków ale boję się że nie wytrzymam tego lęku ... :( Chcę zajść w ciąże........

Przypominam sobie że kilka miesięcy temu miałam straszne bóle pod łopatką - lewa strona kegosłupa męczyło jak cholera nabrałam sie pełno leków przeciwzapalnych niby cos przeszło - moze to juz wtedy sie zaczynało ????

Dziś mialam robiony rezonans kregoslupa szyjnego - lekarz dal skierowanie, tu akurat jakoś mi juz na tym nie zależy bo własnie nerwica nie daje mi spokojnie żyć. Zawroty głowy ucisk w klacie głowie, brak chęci do niczego tylko mysli o niej... o tym ze cos sie stanie .... co robic ??? Czy są kobiety które zaszły w ciąże biorąc leki antydepresyjne ? mój lekarz jest całkowicie na nie ... chyba ze po 3 miesiacu... :(((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żona urodziła po 30-ce. Ze względu na moja nerwice co prawda. Jesli boisz się, bo chcesz miec dziecko przed tym terminem, to powiem Ci, że warto powalczyć najpierw z nerwicą. Dziecko na pewno jeszcze przyjdzie na świat. Poza tym Twój facet na pewno to zrozumie, bo skoro chce miec z Toba dziecko, to Wasz związek ma na pewno solidne podstawy. Spokojnie, będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×