Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej


JagodaW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 3 mies temu zdiagnozowano mi spectrum Chad.Od 6 lat leczona bylam nsa depresje nawracajaca. Nie akceptuje tej diagnozy, po wprowadzeniu lamotrixu czulam sie w porzadku do czasu gdy zabraklo mi kasy by wykupic recepte i przez tydz nie bralam leku.Wszystko runeło i mimo iz juz od dawna wrocilam do leku nadal nie jest tak jak kiedys.Mecze sie sam z soba z myslami ze nie moge chorowac na taka chorobe,ze to nie mozliwe, zafiksowalam sie na tym ze to moze jakies zab osobowosci czy cos innegoa z drugiej strony widze ze leki dzialaly.

Zadreczam sie tym nie spiac po nocach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JagodaW,

Chad to nie jest jakiś wyrok,to choroba jak każda inna;)

Jeżeli masz wątpliwości,możesz skonfrontować postawioną Ci diagnozę z innymi specjalistami.

Żaden psychiatra nie jest nieomylny i całkiem możliwe,że twoja diagnoza jest po prostu błędna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racjonalnie ja wiem o czym piszecie ale do glosu dochodzą emocje i bezsenne noce spedzone na rozmyslaniu. I łudze sie ze skoro lamotrix teraz nie dziala to moze nie to?wciskam sobie takie kosmiczne argumenty by tylko wyprzec diagnoze ze sama jestem w szoku.

Bylam u 3 lekarzy 2 z nich stawia na chad. Moja terapeutka polecila mi kogos kto jak twierdzi "nie rzuca diagnoza chad na prawo i lewo i jej pacjenci ktorzy lata byli leczeni na chad On tego nie stwierdzal" spec od Chad w moim miescie przez duze S. Mnie postawil wlasnie taka diagnoze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest spectrum bo zamiast mani wytepuje hipomania, są okresy depresji gdzie nie ruszam sie z lozka.I sa okresy hipomani gdzie pracuje w dwoch pracach, mam sily wychodzic, bawic sie, po 12-13 godz w pracy mam sily posprzatac mieszlanie, zrobic zakupy i czytac do rana .Sto pomyslow w realizacji gdzie jak przychodzi depresja ciezko ogarnac i skonczyc to co zaczelam.itp

Lamotrygina dzialala do momenty odstawienia teraz mimo powrotu do leku nie ma tego dzialania co wczesniej.

Wraz z taka diagnoza skreslilam sie w innych obszarach zycia bo nic dobrego juz mnie nie czeka a na reszte nie zasluguje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×