Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba popatrzyc na to w ten sposób, ze jest sie w tak beznadziejnym położeniu ze nie pozostaje nic innego poza zapomnieniem, nadzieją na odrobinę ulgi, czyli nie pozostaje nic innego oprócz narkotyków.

 

Wiele razy byłam bliska, ale wybierałam mniej groźne rzeczy typu cięcie się, ucieczka do innego miasta, seks, alkohol, gry, sen itd... To też są pewnego rodzaju ucieczki

Szczególnie, że alkohol jest narkotykiem. Jednym z najbardziej szkodliwych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=9awTHdo8WHA][/videoyoutube]

 

powiem wam ze ta vlogerka jest juz znacznie przyjemniejsza dla mnie no i ładniejsza :mrgreen:

 

byc moze nawet pokusze sie o kilka wpisow pod jej filmami, a wy jakie macie swoje ulubione vlogerki? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mhrps, no niż ta olfaktoria, ta czarna jest jak balsam działa kojąco, a ta blondi podrażnia uszy, nie polecam. co ciekawe ta blondi bardzo lubi prawników bo twierdzi, że są to specyficzni ludzie i bardzo podobni do niej, że sama by była prawnikiem i to dobrym gdyby nie poszła na psychologię.

 

[videoyoutube=eRKTtl8iMPE][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byc moze nawet pokusze sie o kilka wpisow pod jej filmami, a wy jakie macie swoje ulubione vlogerki? :)

asia gaska najwieksza miloscia

 

gdyby mogla wybierac kim chce byc w nastepnym wcielu to zastanawialabym sie miedzy nia a alicja koson [ale jednak aska przoduje]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te piece byłby niezłym rozwiązaniem, ale kto bedzie płacił za znacznie droższe paliwo do tych pieców? chyba że nie zależy nam na całkowitym wycofaniu węgla tylko redukcji jego spalania, wtedy wziąłbym się za tych z największymi dochodami, tylko nie wydaje mi się żeby ktoś się porwał na taki pomysł. dlatego bardziej stawiałbym na jakieś filtry itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mhrps, no niż ta olfaktoria, ta czarna jest jak balsam działa kojąco, a ta blondi podrażnia uszy, nie polecam. co ciekawe ta blondi bardzo lubi prawników bo twierdzi, że są to specyficzni ludzie i bardzo podobni do niej, że sama by była prawnikiem i to dobrym gdyby nie poszła na psychologię.

 

[videoyoutube=eRKTtl8iMPE][/videoyoutube]

 

Gdyby ciocia miała wąsy to by była wujkiem.

Owszem, jesteśmy specyficzni, ale nie w taki sposób.

Wiemy, ze jesteśmy na tle społeczeństwa dobrze wykształceni. Na ogol nieglupi z nas ludzie.

Laczy nas to, ze w luźnych rozmowach prawo ciągle sie przeplata, w żartach również.

A, no i jestesmy dumni z wykonywanego zawodu, zwłaszcza ci starsi. Cos jak lekarze czy architekci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co oglądacie takie vlogi? Zeby zachwycać się wytapetowanymi loszkami?

 

A cóż złego w makijażu? Ja mam teraz na twarzy z 15 kosmetyków.

A, zaraz, zaraz, 18 ;)

 

A, i nie mam tapety, bo wszystko jest nakladane w niewielkich ilościach i umiejętnie.

Salirka może potwierdzić, ze nie tynk mi nie odpada :D

Nie mam nawet mocnego makijażu. Takie zdolne male klamstewko, żem taka naturalnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Ludziska :smile:

 

Kurcze, mogłem 'zostać' w gangu bym dzisiaj żył sobie jak pączek w maśle :mrgreen: ( raczej przez chwilę )

Przecież bycie Fanatykiem, to tak jak bycie członkiem gangu :lol:

 

W połowie lat 90tych i na początku lat 2000 miałem problemy z prawem i o mały włos nie trafiłem na przymusowe wakacje.

 

Miałem i tak dużo farta, bo co czasami odwalałem to się w głowie nie mieści.

 

Raz na gorącym uczynku mnie złapano na bójce w tramwaju, na tyle bójek to i tak wielki fart :D

 

Było dużo charakternych osób, co nie lecieli na policję się skarżyć i to się chwali :smile:

 

Pod koniec lat 90tych na Dworcu w Katowicach i okolicach goniliśmy narkomanów, którzy straszyli ludzi, ze wbiją im zarażoną igłę :twisted:

Nie jeden zaliczył narkoman ciężkie KO

 

Na początku lat 2000 kilka razy mi się zdarzyło zapalić zioło i wciągnąć nosa, To tyle z narkotyków.

 

Wolałem się napić tzw: nalewki, piwka czasami wódki, niż narko :P

 

Dobrze, że wiele moich pomysłów, zostało tylko w głowie :twisted::mrgreen:

 

Masakra, raz mam z tego beke a potem się stukam w czoło i jest mi strasznie głupio, co odpindalałem za szopki :oops:

 

Czasami zdarzy mi się coś odwalić, spróbować sprowokować do dymu. Czasami nawet specjalnie tak się gapie na jakiegoś karka, żeby wyskoczył :twisted::lol:

 

Jednak już sporo wyluzowałem, wiek też mi w tym troszkę pomógł. Głównie Stwórca i różne medytacje wyciszające, chociaż te medytacje nie do końca, bo jedno pomaga na drugie szkodzi. Zaczynam być czasami bardziej pewny siebie w innych kwestiach życia niż do tej pory :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iiwaa, zasady której się trzymam po dziś dzień, że nie współpracuję z policją.

 

Wielu tak gadało..., zostało nas mało z zasadami.

 

To jakas zorganizowana grupa byla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mnie, to mnie głównie interesowały wyjazdy na mecze a jak się coś po drodze trafiło to mi nie przeszkadzało.

Znałem chłopaków z różnych klubów, ( najbardziej wrogich ) z tymi charakternymi nawet piwko wydoiłem i to nie jedno :) Kilka osób mam na pryw i kilka nowych doszło młodych, to wiem mniej więcej co się dzieje. Zachowuje to do siebie :)

Czasami tak myślę, żeby odnowić kontakty. Na mecze teraz czasami jadę, ale nie w grupie zorganizowanej. Nie chcę żeby mnie znowu poniosło :lol:

Wystarczy że na trybunie szaleje w sensie jadę doping :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te piece byłby niezłym rozwiązaniem, ale kto bedzie płacił za znacznie droższe paliwo do tych pieców? chyba że nie zależy nam na całkowitym wycofaniu węgla tylko redukcji jego spalania, wtedy wziąłbym się za tych z największymi dochodami, tylko nie wydaje mi się żeby ktoś się porwał na taki pomysł. dlatego bardziej stawiałbym na jakieś filtry itp

 

A może,to nie jest zły pomysł na redukcję węgla.Tylko górnicy,nie pozwolą.A oni ciągle żyją w PRL (mentalnie)

Mam gdzies vlogerki. Smog i gotowanie również.

Moim pomysłem jest mieszkanie pod lasem i zatruwanie samochodem miast.

 

Ja to raczej zwierzę miejskie,ale lubię przyrodę.Z vlogerek,lubię tylko te.Co mają kanały o książkach na YT :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×