Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

wieloraki, sądząc po tym uśmieszku, ich tekst Ci się raczej spodobał :mrgreen:

 

neon, ona nie jest znerwicowana, tylko nabuzowana nienawiścią do tych, którzy nie spełniają jej wymagań :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa mnie też ma gdzieś zabrać ale jeszcze nie wiem gdzie :D;)

 

Mój na jutro dostał zadanie - ma się rozmów z jednym idiotą. No przecież ja sama nie będę, po cóż mam mężczyznę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ciekawe typ takiej kobiety jak ta blondi uważa że ma klase bo nosi markowe ciuchy, je w dobrym restauracjach, uprawia jakiś tam sport i ma dopieszczony makijaż.

 

 

 

Michellea, nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieloraki jak z ciebie takie ciacho to wystąp w konkursie na Mistera...co Cię powstrzymuje? :P

W ogóle coś mało chętnych :-|

 

Co do tej kobiety...no cóż głowa mnie rozbolała po 2 minutach i nie dotrwałam do końca. Usta ma zbyt napompowane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, rzuciłam okiem i nie wygląda to zachęcająco :P

 

neon, która to? :D

 

wieloraki, oj, chyba jednak trochę tak :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co mnie osobiście odraża? wcale nie te seksistowskie teksty jak np. ostatnio szedłem na przeciwko grupa kobiet i jedna mówi "ale ciacho" tak na głos, wprawiając mnie w zakłopotanie... to jeszcze można wybaczyć :mrgreen:

 

dla mnie odrażające i prawdziwie wulgarne jest to co gada ta baba:

 

[videoyoutube=eRKTtl8iMPE][/videoyoutube]

 

facet ma zarabiać powyżej średniej inaczej ona nie będzie takiego szanowała, no rece opadają! :evil:

Ta kobieta powinna się leczyć na głowę, kto wie może jest już na forum, ale tu takiego faceta raczej nie znajdzie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ciekawe typ takiej kobiety jak ta blondi uważa że ma klase bo nosi markowe ciuchy, je w dobrym restauracjach, uprawia jakiś tam sport i ma dopieszczony makijaż.

 

 

ja to w ogóle nawet nie próbuje jej rozgryść-dla mnie to tylko kolejny ciężki przypadek, jeden z efektów ubocznych 21 wieku. z pewność w jej życiu ludzi nie ma, są tylko preferencje i materia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salirka, ja byc moze nie jestem ciacho, po prostu tamta molesterka na ulicy tak powiedziała, zeby mnie zmolestować :bezradny:

 

 

iiwaa ale ona uważa, że ma fajny i ze jest autorytetem w tej kwestii, czesto pod filmikami wrzuca linki do kosmetyków jakich użyła do makijażu,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Was to boli... Nie wiem, nie włączyłam tego, co mówi, ale widzę, że Was to boli.

Co jest dla mnie bardzo zabawne, bo wiem, że mojego małżonka by nie zabolało, że jakaś tam kobieta gdzieś w Polsce uważa, że mężczyzna powinien być majętny, bo jak nie, to nie będzie go szanować. Wzruszyłby ramionami, bo nie ma kompleksów.

 

Ja nie potrafiłabym spędzić życia z kimś, kto jest ode mnie gorzej wykształcony. Zjedzcie mnie. Tak, nie związałabym się z kimś, kto jest gorzej wykształcony ode mnie i nie potrafiłabym go szanować jako faceta, z którym mam spędzić całe życie. Rozbeczanego chłopca podobnie.

Tragedia!

 

Co do ciężkich przypadków - Wy również, Panowie, nimi jesteście. W ramach rozrywki (tak, dla pośmiania się), zajrzałam do wątku o prawiczkach. O matko, jakie to są ciężkie przypadki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salirka, ja byc moze nie jestem ciacho, po prostu tamta molesterka na ulicy tak powiedziała, zeby mnie zmolestować :bezradny:

 

 

iiwaa ale ona uważa, że ma fajny i ze jest autorytetem w tej kwestii, czesto pod filmikami wrzuca linki do kosmetyków jakich użyła do makijażu,

 

No i co z tego? Niech się uważa.

Ekscytujecie się nią, bo coś Was boli.

 

Tak samo jak osoby z nadwagą ekscytują się, kiedy ktoś śmieje się z grubasów w Internecie.

Ja to omijam, bo nie mam kompleksów w tym zakresie. Uważam, że nie jest to ok, ale nie zwracam na to większej uwagi.

 

Nie wiem, co ona tam powiedziała, ale wyraźnie Was to ruszyło, skoro poświęcacie temu tyle uwagi.

 

Przykład - poświęcam uwagę wypowiedziom Andrzeja Zolla, bo zdarza się, że się nie zgadzam, ale tematyka mnie ŻYWO INTERESUJE.

Wasze reakcje również wskazują na poruszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, która to? :D

 

 

70b81b55-ea71-4fcc-9ef9-7ac363d2420b.jpg?type=1&srcmode=3&srcx=1%2F2&srcy=0%2F1&srcw=300&srch=300&dstw=300&dsth=300&quality=85

 

 

to ta gwiazda. we francji chyba prawo zrobiła, chce męża milionera, ale nie polskiego bo to obciach, na polaków mówi polusy, jebane polusy :lol: perfumy ma od szato de pierdziato, jak masz marke samochodu audi to cześć.mąż musi mieć buggati :D no i w polsce wszedzie widzi gó"no :bezradny: cięzki przypadek obejrzyj sobie filmy z jej udziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Was to boli... Nie wiem, nie włączyłam tego, co mówi, ale widzę, że Was to boli.

Jak nie włączyłaś, to niedziwne, że nie rozumiesz, o co chodzi. Filmik jest przede wszystkim przebekowy, a nie że kogoś boli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa,

 

tylko, że facet gorzej wykształcony formalnie moze być bardziej wykształcony realnie niż ty.

 

mnie to boli o tyle, że wbrew pozorom nie jest to odosobniony przypadek, a jest cała rzesza takich kobiet.

 

 

salirka,

 

możliwe, że chciała się popisać przed koleżankami, że jest taka fifa rafa :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, aa, to w tym odcinku co oglądałam, ona była w sklepie z jakąś koleżanką. Ta koleżanka jakoś nie najlepiej wyglądała, ale i tak lepiej niż ta sztuczna lala. A ona do niej, że mogłaby sobie poprawić to i tamto :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Was to boli... Nie wiem, nie włączyłam tego, co mówi, ale widzę, że Was to boli.

Jak nie włączyłaś, to niedziwne, że nie rozumiesz, o co chodzi. Filmik jest przede wszystkim przebekowy, a nie że kogoś boli :D

 

Można się śmiać (panie się pewnie śmieją), ale i tak widać, że kogoś to boli.

Spróbuj się śmiać z np. "obleśnych grubasów" w towarzystwie samych chudych osób. Zobaczysz - reakcji nie będzie.

Powiedz, że szkoły zawodowe produkują patologię wśród samych licealistów - zobaczysz, że reakcji nie będzie.

Powiedz, że wegetarianie są nie do końca normalni wśród samych wszystkożerców - zobaczysz, że reakcji nie będzie.

Itd.

Obserwuję ludzi. Niektóre rzeczy jednak widać.

Podobnie, kiedy ktoś się oburzył, kiedy powiedziałam, że nie potrafiłabym być w związku z osobą gorzej wykształconą niż ja obecnie - czyli z osobą, która ma stopień naukowy niższy niż doktor. Przecież było widać, że coś go boli. Przecież nie to, że JA z kimś tam nie będę, bo jestem zajęta, ale jakieś jego osobiste niedociągnięcia, które zauważa.

 

 

Swoją drogą - macie coś przeciwko poprawieniu niedoskonałości zastrzykiem? Ja się zdecydowałam i nie mam nic napompowanego. Po prostu nie mam zmarszczek pod oczami takich, jakie miałabym naturalnie. Salirka może potwierdzić, że nie jestem nadmuchana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salirka, dżentelmen powinien być skromny by kobiety mogły przy nim bardziej błyszczeć :P

 

neon ta co wstawiłeś, o to jest właśnie ten typ, one są takie światowe i kulturalne, yntelektualistki, a to co uprawiają to zwykłe grubiaństwo i prymitywizm popsikane ładnymi perfumami i przykryte markowymi ciuchami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×