Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

wiejskifilozof, mało oglądam więc tv mógłby dla mnie nie istnieć...

iiwaa, trochę ci zazdroszczę kontaktu z ludźmi choć bliższych kontaktów unikam. Do mnie jak przychodzą do pracy w wieku studenckim zawsze coś ciekawego palną. Przytoczyłabym ale wtedy byście wiedzieli co robię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, mało oglądam więc tv mógłby dla mnie nie istnieć...

iiwaa, trochę ci zazdroszczę kontaktu z ludźmi choć bliższych kontaktów unikam. Do mnie jak przychodzą do pracy w wieku studenckim zawsze coś ciekawego palną. Przytoczyłabym ale wtedy byście wiedzieli co robię :D

 

To taki kontakt ze wiesz.. Nic bliższego.

Ja juz sie chyba domyślam ;) ale nic nie mowie ;)

 

Moi rozważali kiedys różne warianty odpowiedzialności za zabójstwo prezydenta RP :D

I tak drazyli, drazyli, drazyli :D

- a co jeśli ze szczególnym okrucieństwem

- a co jeśli z użyciem materiałów wybuchowych

- a co jeśli w związku ze zgwalceniem

- a co jeśli w zamiarze ewentualnym

:D

Tak im się to spodobalo :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Wy dalej o tym smogu? :D

Zrobiłam dzis o 8 z samego rana wśród studentów sondę - czy Państwo sie przejmują smogiem. Oczywiście ustnie, orientacyjnie i po jakimś tam wprowadzeniu merytorycznym, żeby nie było, ze tak ad hoc.

Nie wyglądali na szczególnie przejętych.

Powiedzieli, ze teraz to sie martwią sesja, a w dalszej perspektywie trudnym rynkiem, bo jednak chcieliby - jak to jeden cwaniaczek określił - "trzepać kapuchę" :D jeszcze ten sam cwaniaczek wspomniał, ze w perspektywie dwóch godzin, to on myśli o tym, ze z chęcią by się przeszedł do McDonalda:D

 

Czasem ich lubię. I m.in. właśnie za to, ze są przyziemni do bólu :D postrzelonych idealistów u nas (podobnie jak na lekarskim, lekarsko-dentystycznym, w większości na polibudzie) brak.

 

A palaczy mamy od cholery. Zawsze czuje, jak wchodzę do sali.

Ciekawe ile z nich wyląduje na zmywaku w Londynie albo w fabryce w Holandii. :mrgreen:

A co do palaczy to jakbyś się ich spytała czy palą to większość by się nie przyznała, kiedyś profesor zapytał na wykładach ile pali i podniosło ręce może z 10% a faktycznie paliła połowa, ale to i tak lepiej bo za komuny kilka procent nie paliło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak lubię,i TVN ,Polsat,Publiczna.A najbardziej lubię filmy na TV4,w wakaxcję.Są najlepsze,mutanty,kosmici,czarna magia :D czyli coś dla mnie dark fantasty i dużo magii.
Oglądasz TVPis też :mrgreen: no chyba że tylko programy przyrodnicze.

 

Nie tylko :D Telexpresy,Ojca Matusza,czasem razem z mamą M Jak Miłość,ten niowy hiszpański serial co dziś jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Wy dalej o tym smogu? :D

Zrobiłam dzis o 8 z samego rana wśród studentów sondę - czy Państwo sie przejmują smogiem. Oczywiście ustnie, orientacyjnie i po jakimś tam wprowadzeniu merytorycznym, żeby nie było, ze tak ad hoc.

Nie wyglądali na szczególnie przejętych.

Powiedzieli, ze teraz to sie martwią sesja, a w dalszej perspektywie trudnym rynkiem, bo jednak chcieliby - jak to jeden cwaniaczek określił - "trzepać kapuchę" :D jeszcze ten sam cwaniaczek wspomniał, ze w perspektywie dwóch godzin, to on myśli o tym, ze z chęcią by się przeszedł do McDonalda:D

 

Czasem ich lubię. I m.in. właśnie za to, ze są przyziemni do bólu :D postrzelonych idealistów u nas (podobnie jak na lekarskim, lekarsko-dentystycznym, w większości na polibudzie) brak.

 

A palaczy mamy od cholery. Zawsze czuje, jak wchodzę do sali.

Ciekawe ile z nich wyląduje na zmywaku w Londynie albo w fabryce w Holandii. :mrgreen:

A co do palaczy to jakbyś się ich spytała czy palą to większość by się nie przyznała, kiedyś profesor zapytał na wykładach ile pali i podniosło ręce może z 10% a faktycznie paliła połowa, ale to i tak lepiej bo za komuny kilka procent nie paliło.

 

Słucham? Nie robimy problemu z tym, ze ktos pali. Studenci pala POD DRZWIAMI WYDZIALU. Nikt nie ma z tym problemów.

Nie wiem, gdzie i kiedy studiowales, ze taki zaścianek.

To ich sprawa, kto pali, a kto nie. Mój kolega to nawet studentkom papierosy odpalal :D

Akurat dla studentów prawa statystyki nie są tak brutalne. Zarobki nie są wysokie, ale wiele osób pracuje w zawodzie, w urzędach, w bankach.

Poza tym - czemu tak zle im życzysz? Jakies kompleksy? Ja im życzę jak najlepiej. Chciałabym, żeby im sie w zyciu dobrze wiodlo, niezależnie od tego, czy mnie wkurzyli, czy umieli na kolokwium etc. Sa w gruncie rzeczy nieglupimi ludźmi, a stacjonarni jednymi z mądrzejszych w przekroju społeczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieźle ćpałam:D

 

iiwaa, a mama wie że ćpiesz? ; -D

 

Postukaj sie czasami solidnie w głowę, chociaż nie wiem, czy masz tam cokolwiek.

 

Moja matka NIE ŻYJE od paru żadnych lat.

 

Wieloraki, nie oglądam seriali. Żadnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mnie pytasz ale Prawo Agaty mi się podobało. Pewnie naciągany i mający niewiele wspólnego z rzeczywistością.

 

Szukalam kiedys w Google zdjęć z balu ORA i trafiłam na zdjęcia Dygant - sam fakt, ze są takie bale jest prawdziwy. Nie wiem co tam jeszcze bylo w tym serialu, wiec nic nie mogę powiedziec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×