Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

to trochę jak z interpretowaniem obrazu i rozważanie co autor chciał przedstawić, a autor plujnął tylko farbą :twisted:

 

A co jak Autora nie ma? :twisted:

 

Z tego wynika, że sensem życia człowieka jest jedynie prokreacja. Reszta to otoczka, rytuał.

 

A czemu akurat prokreacja?

 

Ja bym raczej powiedział, że nie ma czegoś takiego jak jeden "sens życia człowieka". Są tylko sensy poszczególnych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salirka,

 

super i to jest zdrowe podejście :great:

 

na_leśnik,

 

wtedy odbiorca jest zdany na siebie ;)

 

wieloraki, Tak naprawdę nie ma wielkiego obrazu zrobionego tak sobie. Czasem autor poprzez swój dorobek, niekiedy wieloletni daje narzędzia do odczytywania symboli i może tworzyć takie wzory geometryczne czy chlapidła co dla Mirabeli z biedrony nic nie znaczą. Ludzie sie bardzo mało znają na sztuce, niestety.

To jest jak z tymi filmami co są pełne symboli znane tylko autorowi i sa bełkotem nie do odszyfrowania w kwestii sensu a sa takie które można odszyfrować poprzez twórczość autora lub narzędzia pozostawione przed tymi symbolami w czasie trwania filmu. Dlatego jest interpretacja, nadinterpretacja i debilizm.

 

Kontrast,

 

jeżeli autor naszpikował obraz symbolami itp., to wtedy nadawcą sensu nie jest już tylko interpretator jak w przypadku spadającej szyszki czy obrazie powstałym na skutek bezmyślnego chlapnięcia farbą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłam dziś przywitać Nowy Rok...otworzyłam szampana.

 

A gdzie Michellea i iiwaa są to ja nie wiem :roll:

 

wieloraki naleśnik jeśli ta uważacie to ja tym bardziej.

 

Boję się jednak, że coś może pójść nie tak w obecnej pracy..coś się schrzani. Może to tymczasowa radość bo umowę mam do końca lutego a co dalej będzie to nie wiem.

 

BratKat przecież masz swojego aniołka jak nie mogę być twoim Aniołem Stróżem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salirka,

 

ja to wczoraj wziąłem kilka łyków szampana bezalkoholowego.

 

Michellea troche wypiła ale chyba nie dużo więc to raczej nie z powodu kaca jej tu z nami nie ma.

 

Salirka jak jesteś dobrym pracownikiem to umowę prawdopodobnie przedłużą... odnośnie przyszłości to też mam w głowie różne myśli, że a to to a to tamto, staram się je odsuwać, nie znam innej recepty :bezradny:

 

pomału się zbieram może jeszcze później wpadne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salirka, mój Aniołek Stróż ? Hmmm... Kurcze, sam nie wiem. Przez lata go , nie było a teraz tak nagle przychodzi ? :P to ja chcę wymieć go :mrgreen: Niech się nie obraża :) Zrobię casting :lol:

 

Po co casting jak obecny się sprawdza...może być niepocieszony a dobrze się spełnia swoją rolę z tego co kiedyś przeczytałam :D

 

 

Ale mi dobrze po tym szampanie...faza fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×