Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bardzo proszę o pomoc :(


Frozen21

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Wczoraj rodzina zaprowadziła mnie do psychiatry. Po około 2 godzinnej rozmowie, lekarz stwierdził : zaburzenia lękowe z somatyzacjami, napady paniki i ciężką depresję. Określił że mam objawy różnych innych zaburzeń tj. silne natręctwa (myśli i czyny) oraz urojenia ksobne i magiczne myślene czy coś takiego... Bardzo się wahał co do diagnozy, pytał się mnie czy dam radę wytrzymać bo nie chciałby mieć mnie na sumieniu (przyznałem się do częstych myśli samobójczych). Lekarz zapisał mi sedam doraźnie oraz perazin. Powiedział, że wlazłem w niezłe bagno i że jestem człowiekiem nadwrażliwym. Powiedział też, że sytuacja powinna poprawić się w ciągu miesiąca, ale powiedział, że muszę mieć się na baczności i brać leki możliwe że do końca życia. Nie wiem co ta ma niby znaczyć .... Leków nie mogę na razie brać bo zlecił mi jeszcze badanie eeg. Dodam, że mam agorafobię, urojenia hipochondryczne ( mam zrobionych mnóstwo badań prywatnie, nie spotykam się z nikim, w tym roku rzuciłem studia na 2 roku, lekarz twierdzi, że jestem nieufny i rośnie we mnie podejrzliwość.

Chciałbym Was prosić o jakieś sposoby walki, bo czuję, że ja to nie ja, mam falowania obrazu, luki w pamięci, brak koncentrsacji, czasami nie rozumiem słów, gonitwa myśli, problemy ze snem , myśli samobójcze o śmierci, myśli egzystencjalne. Często czuję ze ktoś mną steruję itd. Dodam, że nie sz=łyszę głosów zdarzyło się to tylko 2 razy raz gdy miałęm atak paniki i 2 raz przed spaniem. Wszystko jest mi obojętne a świat staje się coraz dziwniejszy.

Wczoraj jeszcze z nikim gadać nie chciałem a dzisiaj już prosze o pomoc, popiszcie coś chociaż chwilę ze mną .... :(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×