Skocz do zawartości
Nerwica.com

Siwienie i zmiany skórne a nerwica


asas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam 17 lat i najprawdopodobniej nerwicę lękową. Już przestałem przepisywać sobie kolejnych chorób ale trzy sprawy wciąż mnie męczą, mianowicie - u Was też tak nagle i szybko wraz z nerwicą przyszły siwe włosy? Oraz czy również na skutek tego uczucia ciepła przeplatającego się z zimnem i na odwrót w stopach pojawiły się na nich pajączki i małe czerwone plamki (wygląda to jakbym miał uwięzioną krew pod skórą). I ostatnią sprawą jest pamięć krótkotrwała - czy jest możliwe by owa od samej nerwicy która de facto nie trwałą w cale jakoś bardzo długo zdegradowała się w dość dużym stopniu?

 

Kiedyś na tym forum ktoś pisał, że ten ciągły niepokój może być wynikiem niedoboru któregoś z minerałów/którejś z witamin. Może w tym leży problem?

 

Pozdrawiam!

 

EDIT:

Chciałbym jeszcze dodać, że nerwica nie objawia się u mnie zbyt często atakami - ostatni miałem chyba 2 miesiące temu. Za to prawie ciągle czuję pewien strach, niepokój, "lęk wolnopłynący".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerwica bez wątpienia odbija się na kondycji fizycznej człowieka. Jeden będzie bardzo chudł, inny natomiast będzie miał problemy z wypadaniem albo siwieniem włosów. Nerwica manifestuje się na różne sposoby i to zależy od indywidualnego przypadku. Czy leczysz się w jakikolwiek sposób (leki i/lub terapia)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×