Skocz do zawartości
Nerwica.com

Programiści i stki ;) - ilu jest Was na tym forum ?


become

Rekomendowane odpowiedzi

Apek, jestem w pierwszej klasie na profilu mat-fiz-inf. Uczę się z książki "Szkoła programowania wydanie VI" Stephena Prata i z kursów internetowych. Polecam wszystkich się w to pobawić, tylko wymagana jest duża motywacja, z czym teraz mam lekki problem, ale próbuję się przełamać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, zazdroszczę wyboru :) Ja robiłem kiepskie LO i nic mi ono nie dało. Masz trzy przedmioty, które są bardzo trudne, ale też bardzo pożądane przez rynek. Trzymam kciuki żeby Ci się spodobało, bo jak się spodoba to reszta to już tylko kwestia samozaparcia i z górki na pazurki :)

 

Ja tylko uczyłem się z youtube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apek, na jakim byłeś profilu? Ja dopóki nie brałem "leków" uwielbiałem matematykę i programowanie, ale za to aż do teraz nienawidzę fizyki, no ale cóż, była w zestawie i muszę się z nią przemęczyć. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość beznadziejniak

Uczyłem się programowania w dwuletniej "policealce". Nauka nie przydała mi się do niczego. W sumie nie wiem po co poszedłem do szkoły policealnej. Nauczono mnie tam podstawowych podstaw niewystarczających w pracy programisty. Nie chciałem iść na studia - zbyt skomplikowana matematyka. W sumie nic mi się nie chce. Wolę pracować w fabryce jako idiota. Nie mam żadnego celu w życiu. Pewnego dnia zdechnę jako no-name i nikt nie będzie o mnie pamiętał. Siedzę przed kompem i porządkuję pliki na dysku, jakby miało to jakieś znaczenie. Pier....ona niedziela! Wolałbym spędzić ją w pracy. Całe 12 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po technikum informatycznym, byłem na dwóch konkursach z programowania które skończyły się fiaskiem i układam kostkę rubika - tutaj byłem na 8 zawodach w kostce rubika i raz albo dwa w finale.

 

Paradoksalnie na działaniu sedatywnym leków mimo iż mi się nie chce mam "dziwnie" większą motywację, to znaczy jej nie czuję ale tak mi się nudzi przed kompem że zaczynam sam myśleć o kodzeniu i pisaniu, bo chce mi się spać i myślę by się czymś zająć. A jak byłem w manii to zajmowałem się tylko przeżywaniem psychodelicznego stanu, czasem tylko kodząc. Najlepiej jakby ogarnąć umiarkowane działanie leków bo teraz jest średnio, ale chyba idealnie nigdy nie będzie.

 

Nigdy nie pracowałem w IT, ale będę próbował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×