Skocz do zawartości
Nerwica.com

Psychotropy dla 25L. osoby - za wcześnie?


kardio91

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem źle leczony, coś mi dolega z sercem, dostaje ucisku na nim przez który nie mogę zasnąć i jest denerwujący w ciagu dnia, dostaję go po różnych sytuacjach, np. jak sie zgrzeję w upalne lato, albo zawsze gdy wyjdę z prysznica, wtedy jest zawsze, pomaga wyjście na dwór, godzina spaceru, wracam i jest dobrze, mogę zasnąc. Kardiolog zrobił mi wszystkie badania, które nic nie pokazały i że wogóle jest dobrze, powiedział że wypisze mi jakiś lek na poprawę nastroju. Ale ja mam 25 lat, czuję się dobrze psychicznie, chce mi się żyć i to napewno nie jest z powodu samopoczucia, nie potrzebuje jakiś polepszaczy, za mlody jestem na jakies psychtropy. Musze zrobić jeszcze jakieś badania bo jestem pewien że to nie są żadne zaburzenia tylko objawy choroby. Co robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kardio91, jeśli masz wątpliwości co do słuszności diagnozy postawionej przez lekarza, zawsze możesz skonsultować się z innym kardiologiem i wówczas będziesz miał szansę zweryfikować rozpoznanie. Zobaczysz, czy drugi lekarz potwierdzi diagnozę pierwszego lekarza, czy zasugeruje coś innego. Tak czy siak życzę Ci, by Twoje serce okazało się silne jak dzwon, a Ty zdrowy jak ryba ;) Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×