Skocz do zawartości
Nerwica.com

Weekend'owy wątek prywatkowo - reflexyjny , zapraszam ..


VTEC

Rekomendowane odpowiedzi

Halo halo - Ka_Po ma wstręt do alkoholu.

Ja postanowiłam do soboty podjąć ważną decyzję dotyczącą swojego życia, więc lepiej byłoby to przemyśleć świadomie i na trzeźwo.

Choć to kur.a niełatwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ja też tak myślałam, że nic już mi nie zaszkodzi, więc co mi tam, dowalałam sobie...

Ale widać mój organizm jest mądrzejszy ode mnie i włączył jakieś siły obronne przed alkoholem. Nie przyjmuje go. Tak mam ostatnio. Bóg jednak ciekawie wymyślił człowieka. Ciężko to wszystko zrozumieć. Chwilowo piję zdrowie zieloną herbatą, hej! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po nie wiem, ale jak tak dalej pójdzie, to chyba w psychiatryku mnie odwiedzisz... ;)

Jestem aspołeczna i wrogo nastawiona i nie piję - znaczy, że już mi się na maksa pogorszyło, hehe.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wróciłem z tygodniowego wyjazdu. Byłem tam służbowo, więc całkowita abstynencja (nie powiem, cieszę się, że nie miałem problemów z zasypianiem, ale to może temu, że o 22 już ledwo widziałem na oczy ze zmęczenia). Siadam do nadrabiania zaległości w pochłanianiu C2H5OH - trzeba wspierać nasze browary!

 

A jak wszyscy w domu położą się spać to się poryczę. Bo nic innego mi nie pozostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No weeeeeekeeeendzik, nareszcie weekend i nawet mam ochotę wyjść i się nie wymiguję będąc zapraszana na imprezę.

Tak więc dzisiaj planowane wyjście do disco w stylu lat '80 i '90, rozumiecie: Modern Talking, Sabrina itp klimaty :D:D:D

No i najważniejsze - zamierzam się wyyyyyyytańczyć za wszyskie czasy.

Alkohol w minimalnych ilościach w postaci krawej marry zamierzam pić (ponieważ mam wypłukany potas, będę pić sok pomidorowy, a że z odrobiną wódeczki to nie zaszkodzi nie? :mrgreen: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rid witamina C to witamina, z którą jest chyba najmniej problemu - wszelkie cytruski - pomarańcze, grejpruty, jeszcze jeśli są świeżo wyciskane, to jest prawdziwa bomba witaminowa, naprawdę. Soki, dużo soków... najlepiej naturalnych. Więc tu możliwości jest wiele. A najlepsza jest cytryna, zagryzasz nią tequile i masz przyjemne z pożytecznym ;)

 

Co to B12 z tego co wiem, a wiem co nie co, to jest z nią trochę więcej problemu. Płynna jest, ale nie jest przyjemna......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie weekend!!!!!!! Miałam się iść dziś pobujać, ale lenia złapałam, może jutro...... Dzisiaj w pracy dostałam jakiegoś speeda i zrobiłam robotę za całą Radę Nadzorczą, jak nic - powinni mnie do niej kandydować :D

Ja też się napiję - piwa.... bezalkoholowego oczywiście :P

 

[*EDIT*]

 

Polina.... daj no łyka szkockiej.... ona tak fajnie rogrzewa ciało... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sex... Gdziekolwiek się nie pojawić, zawsze to samo :smile:. W swoim czasie, dosyć często zdarzało mi się spożywać miód pitny. Na gorąco, na zimno, ogólnie rzecz biorąc fajna sprawa... Tego miodowego piwa jednak, jak dotąd nie miałem okazji spróbować, no ale skoro zapraszasz nie wypada odmówić :smile:. Co się tyczy psa, jest to mieszaniec. Trochę Husky, trochę Owczarka Niemieckiego trochę wilka... Chciałem wkleić fotkę, ale posiadam tylko pliki o zbyt dużej objętości, które zredukowane do postaci z rozszerzeniem bmp, nie są tutaj akceptowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×