Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znudzona-ona, ja tez tam nie bywam... już od dłuższego czasu. Mnie zaczęły irytować przepychani, to kto wie lepiej i kłotnie. A zwierzaki zaczeły momentami odchodzić na drugi plan... kiedys tak nie było.

 

Teraz raczej tylko fb... mamy mała organizację i chcąc nie chcąc trzeba ciągnąc tą pomoc dla zwierzaków która się zaczęło :smile:

chociaz tez czasami robie przerwy bo te wszystkie nieszcześcia mnie przerastają

 

 

L.E., :mrgreen: piękne mordki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znudzona-ona, ja tez tam nie bywam... już od dłuższego czasu. Mnie zaczęły irytować przepychani, to kto wie lepiej i kłotnie. A zwierzaki zaczeły momentami odchodzić na drugi plan... kiedys tak nie było.

 

Teraz raczej tylko fb... mamy mała organizację i chcąc nie chcąc trzeba ciągnąc tą pomoc dla zwierzaków która się zaczęło :smile:

chociaz tez czasami robie przerwy bo te wszystkie nieszcześcia mnie przerastają

 

 

L.E., :mrgreen: piękne mordki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, nasza biedna była w takim stresie, że nie ruszała się z kocyka. Poza tym bała się wszystkiego. jest u nas trzeci rok i nadal się boi mopa i nogi skierowanej w jej kierunku :( ktoś ją na pewno bił i kopał. Ale oprócz tego to już paniusia pełną gębą :great: szczeka na gości, Miśka przegania jak chce i ogólnie jest szczęśliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, nasza biedna była w takim stresie, że nie ruszała się z kocyka. Poza tym bała się wszystkiego. jest u nas trzeci rok i nadal się boi mopa i nogi skierowanej w jej kierunku :( ktoś ją na pewno bił i kopał. Ale oprócz tego to już paniusia pełną gębą :great: szczeka na gości, Miśka przegania jak chce i ogólnie jest szczęśliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znudzona-ona, wiem..moja brązowa ma 8 lat i w niedzielę na działce łapy jej drżały tylnie tak że cała dupka chodziła :( Czekają nas badania krwi i ortopeda to pewnie zwyrodnienia stawów bo w przedniej łapie już ma..boję się o nią bo jak tył siada to już kiepsko :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×