Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wątek dla kobiet w ciąży lub dla planujących ciążę


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

jak tam przygotowania do świąt? ja już mam wszystko gotowe, teraz tylko czekać aż się wszyscy skompletują 8)

 

zastanawiam się czy jutro wykonać test, @ plus minus 2 dni powinna być, bo w ostatnim cyklu mi się spóźniła tyle, nie wiem czy mogę sobie pozwolić na kieliszek wina przez święta, a jak sobie teraz przypomniałam że jest ukryty w szafce jeden test to kusić zaczyna, swoją drogą ładny prezent pod choinkę by był, ale nie nakręcam się... :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little Red Fox, zaczekaj jeszcze, bo jak cos to zaraz znow bedziesz powtarzac ;)

 

ja sie najadlam dzis- glownie karpia jadlam, nie moglam sie zatrzymac... :D

 

Little Red Fox, lampka wina nie zaszkodzi, niektore kobiety pija lampke czerwonego wina w ciazy raz na jakis czas.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusiaww, :D no to ladnie polecialas hehe ;))

 

mi dzis Rodzinka na skypie takie komplementy dawala, ze ciesze sie, ze rozmawialam z Nimi juz po kolacji...:D

 

typu: zmienilas sie na twarzy, taka pucolowata jestes :D nie martw sie, urodzisz- schudniesz :D poprostu pieknie :D

a przed ciaza mnie od anorektyczek nazywali ;)

 

ogolnie to zauwazylam, ze nie tyle co przytylam na buzi- bo chyba w tydzien tak sie nie da- co to kwestia zatrzymywania wody, poprostu jestem jakby opuchnieta- a moze sie tak pocieszam :roll::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mili89, w ostatnich m-cach to normalne, u mnie tak samo. Mi nikt nic nie mowi, ale moze dlatego ze se boja 8);) ale sama widzę ze niezle przytyłam. Cóz takie "plusy". Koleżanka dziś mi mówiła ze ona az 25 kg miała w ciazy wiec mi jeszcze troche brakuje do tego wyniku.

 

 

Little Red Fox, spokojnej nocy. A ja biore te hydro ale słabo działa na sen. W ogole chyba juz jakos prawie wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusiaww, ja przytylam prawie 20 ...dopiero wczoraj Maz wymienil baterie w wadze, bo baaardzo dlugo nie sprawdzalam ile tam na liczniku :D ale nie wiem serio gdzie to poszlo...bo w spodnie sie mieszcze tylko nie moge zapiac- co jest logiczne :D obwod brzuszka na wysokosci pepka mam 100 cm :D

no trudno, wazne zeby z Maluszkiem bylo wszystko dobrze, kilogramy sie zrzuci :lol::lol: Maz dalej mnie chudzinka nazywa hehe - Corcia tez mowi, ze nie jestem duza, tylko mam duzy brzuszek, bo tam jest Jej Braciszek ;)))

 

ja od 2 dni mam biegunke, nie wiem czy to efekt swiatecznego jedzenia, czy oczyszczanie organizmu przed porodem... ale stresik jest coraz wiekszy :zonk::zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się w końcu muszę wybrać po test, ale pogoda taka, że się nosa nie chce z domu wyściubiać :pirate:

okrutnie boję się znowu rozczarowania, ale przynajmniej nie czuję tych głupich rzeczy, które występowały przez ostatnie trzy miesiące, kiedy wkręcałam sobie, że tym razem może być już... choć przez ostatnie kilka dni jestem śnięta, a śpię jak niemowlę 8)

może przepracowanie albo jakieś niedobory...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little Red Fox, kupuj tescik i dawaj znac!

co ma byc to juz jest ;) wiec nie ma co gdybac tylko trzeba sprawdzic- trzymam kciuki :)

 

u mnie termin porodu zbliza sie wielkimi krokami, ciagle jestem senna...

katar dalej mam i kaszle jednak jest duzo lepiej niz bylo, wiec mam nadzieje, ze niedlugo bedzie juz calkiem dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little Red Fox, nie musisz byc na czczo. Czasem te pierwsze testy właśnie pokazuja slaba druga kreske, ledwo widoczna, zalezy od stezenia hormonu. Lec na badanie i daj znac! Trzymam kciuki! Ja za to spalam dzis 1 godziny. Mam bole brzucha i dolu plecow no i skurcze masakra. Zaczynam sie bac, ze dzis zaczne rodzic, a mialam wytrzymac do nowego roku... Pojutrze moi Rodzice przylatuja. Jak cos to trzymajcie kciuki tez za mnie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little Red Fox, nie musisz byc na czczo. Czasem te pierwsze testy właśnie pokazuja slaba druga kreske, ledwo widoczna, zalezy od stezenia hormonu. Lec na badanie i daj znac! Trzymam kciuki! Ja za to spalam dzis 1 godziny. Mam bole brzucha i dolu plecow no i skurcze masakra. Zaczynam sie bac, ze dzis zaczne rodzic, a mialam wytrzymac do nowego roku... Pojutrze moi Rodzice przylatuja. Jak cos to trzymajcie kciuki tez za mnie;)

 

Mili, moja mama miała też urodzić w styczniu, a ja się zawzięłam i wyszłam w sylwestra ;) Grudniowe dzieci są fajne 8)

 

Mili89 będę trzymać ;)

ja muszę czekać do 16:00 na wyniki...

 

Trzymam kciuki :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×