Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wątek dla kobiet w ciąży lub dla planujących ciążę


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co panikowac to dopiero pare miesiecy w tym dwa w ktorych sie nie starali. Zacznie sie badac jak mimo taran nie bedzie wychodzic tak to mozna na wszystko zganiac tarczyce prolaktyne itp itd...

 

Ja musze Wam powiedziec, ze Synek sie przewrócił i teraz kopie z prawej strony a rwa zniknela jak za dotknieciem rozdzki!! Az nie wierzylam dzisiaj rano. Co za ulga. Przestal tam uciskac a wczoraj ledwo wtawalam tak nasilony bol byl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam ,ze nie ma co czekac.Warto zrobic badania moze akurat wszystko bedzie ok bynajmniej bedzie wiedziala na czym stoi.Ale wiadomo kazdy robi jak uwaza.Ja czekałam ,zmieniłam partnera,lekarze mi mówili ,ze pewnie blokuje sie psychicznie ,ze mam czas,ze mam przyjsc za rok ,inny wypisał mi serie drogich hormonów bez zrobienia badań itp.jak sie okazało problemem była prolaktyna .Musiałam kilka razy zmienic lekarza aby trafic na specjaliste dzieki czemu mam córke.Szkoda tylko ,ze tak późno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

estera1, wiadomo, ze jak dlugo bezskutecznie sie stara to trzeba zaczac sie badac. Napewno bym to zrobila zanim wzielabym jakiekolwiek leki od lekarza.

Mi kiedys po zapaleniu jajnikow na ktore lezalam w szpitalu mowili ze moge miec problemy z zajsciem w ciaze a tu prosze...

Po pierwsze trzeba do tego spokojnie podejsc :)) mam nadzieje, ze Little Red Fox niedlugo bedzie nosic swoje Dzieciatko w brzuszku o ile juz go nie nosi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wszystko jest w głowie.Z pierwszym dzieckiem nie mogłam zajść w ciąże.Wszystko ok a nic się nie udawało.Wyjechaliśmy do Hiszpanii na wczasy i bingo-czyli odstresowałam się i mam syna.Teraz ma 20 lat.Jak miał 9 lat stwierdziliśmy iż chcemy mieć drugie dziecko.No i jazda......Nic ,zero lekarze ręce rozkładali.w momencie jak byłam przed 40-stką odpuściłam ,stwierdziłam że jestem za stara i nic z tego.No i bingo z gratisem.Śmieję się ,że na promocje w niebie trafiłam.W wieku 40 lat urodziłam bliźnięta dziewczynkę i chłopca.Tak naprawdę to jak odpuściłam to w ciągu miesiąca zaszłam.Tego wam życzę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

estera1, ja tez dlatego sie leczyłam bo i były problemy, ale ponizej to spokojnie mozna poczekac. Poza tym jak jest stres to gorzej zajsc, oczywiscie pomijam tu jak ktos ma problem ze z facetem czy ze soba medyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOROTA nie zawsze problem leży w głowie.Jesli kobieta ma podwyzszona prolaktyne to tylkoleki pomoga.Stres + psychotropy podwyzszaja dodatkowo prolaktyne wtedy jest jeszcze ciezej zbic.Pilam dodatkowo olej z wiesiołka,czystek ,zmiana diety i pomogło :) drugie jesli bede miec to jak odstawie leki i nie wczesniej niz ok 40 tki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, ogolnie jest tak ze jak sie ktos dowiaduje to gratuluje ale tak naprawde to powinien powiedziec: ze sie cieszy i czeka do szczesliwego rozwiazania. A dopiero pogratulowac po narodzinach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

estera1, z krwi pójdę robić w poniedziałek albo jutro (choć wolałabym najpierw widzieć dwie kreski na tym z moczu, niż później co chwila ganiać do laboratorium), jak mi się nadal okres będzie spóźniał... kurczę, wiem że po jakimś czasie wyniki testów są nieważne, ale centralnie - ta kreska, która się pojawiła jest na skos, nigdy tak nie miałam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×