Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wątek dla kobiet w ciąży lub dla planujących ciążę


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

za niedługo tutaj sama zostanę :pirate:

jedyne co mnie smuci to to, że się urlop kończy i w czwartek wracam do pracy, z drugiej strony cieszę się że teraz skrócą mi w ciąży czas pracy do 4 godz. i będę miała więcej czasu dla siebie, męża i może w końcu zrobię to prawko, choć pewnie będzie trzeba stawać na stacjach benzynowych na siku... :yeah: i być może jakiś urlop zaplanujemy na wiosnę 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byłam na swojej pierwszej wizycie, co prawda serducha jeszcze nie ma, ale fasolka już sobie siedzi i wszystko wygląda dobrze, ale nie jestem przekonana do lekarki, mam mieszane uczucia. Wydaje się bardzo kompetentna, ale mam wrażenie że traktuje pacjentki po macoszemu, naczekałam się na wizytę która bardzo szybko się skończyła, a liczyłam na jakiś bardziej szczegółowy wywiad, bo do samego badania nie mam zastrzeżeń. Niby się do niej zapisujesz na konkretną godzinę, ale jak ja przyjechałam ok 10 min przed czasem w kolejce były jeszcze trzy dziewczyny, a czwarta w gabinecie, czekałam prawie godzinę, a wyszłam po niecałych 10 minutach... może bardziej zagłębia się przy zakładaniu karty ciąży, ale w sumie sama nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little Red Fox, na poczatku to nie ma za bardzo nad czym sie rozgadywac, moze zaczekaj z ocena do drugiej wizyty. I sama zadawaj pytania, lekarze ciagle w kolko to samo powtarzaja i czesto czekaja poprostu na konkretne pytania wiec nie boj sie ich zadawac :)

 

A ja dalej czekam, a termin jutro:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little Red Fox, na pewno na zdjeciu masz CRL to wielkosc zarodka,mozna sobie popatrzec w necie, ale jak sie masz nakrecac to nie patrz. Czasami sa jakby male wahniecia i nie oznacza ze jest zle na dany tydzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Dzisiaj byłam na kolejnej wizycie. Maluch ma 25 mm i 178 uderzeń serduszka na minutę. Widziałam nawet malutkie paluszki u rączek. W poniedziałek badania krwi i zapis na usg genetyczne. Jak na nim wyjdzie wszystko ok to trochę odetchnę. Psychiatrę mam 1 lutego zobaczymy co wymyśli. 8 lutego mam rezonans głowy, ale gin mi powiedziała, że to badanie jest nieszkodliwe dla mnie ani dla dziecka.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little Red Fox, masz rozmiar pecherzyka,to lekarz zaznacza na usg. A po prawej powinno byc CRL. Rozmiar pecherzyka tez mozna sprawdzic.

 

 

Aga bedzie dobrze, rob badanie jak lekarz zalecił i nie widzi p/wskazan.

 

A ja sie ciesze bo w koncu zero rzygów i mdłosci :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×