Skocz do zawartości
Nerwica.com

Niewiem co mam robić


cichyczlowiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:). Posiadam nerwicę lękową. W tej chwili szukam cały czas pracę. Z kierowcy ciężarówki musiałem zrezygnować ponieważ miałem za duże lęki, żeby pracować jako kierowca. Gdy rozmawiam z pracodawcami przez telefon, to denerwuję się, mam lęk że im coś nie będzie pasowało. Ostatnio jeden pracodawca zapytał się czy jestem Polakiem. Posiadam wadę wymowy. Wiem że społeczeństwo nie toleruje osoby niepełnosprawne, przez moją wadę wymowy, miałem już nieprzyjemności w pracy. Pracowałem w ochronie, raz wezwali patrol do mnie, bo myśleli że piłem piwo. Musiałem powiedzieć że przez wadę wymowy tak mówię. Z tego powodu nie mam z kimś pogadać, nie mam przyjaciół. Starałem się o pracę w moim zawodzie jako stolarz, każdy chciał z doświadczeniem, tak samo w budowlance, też doświadczeniem. Chciałem też iść na magazyniera, miałem tam jakieś doświadczenie, według nich nie miałem doświadczenia. Chciałbym pracować, ale nawet moja żona we mnie nie wierzy, że będę miał jaką kolwiek pracę. Jedna osoba mi zarzuciła po co brałem ślub, jeżeli nie potrafię utrzymać rodzinę. A co ja mam zrobić że tak jest w tej Polsce :(((( Boję się o przyszłość jak to będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×