Skocz do zawartości
Nerwica.com

Człowiek Źle Skonstruowany


K_Pax

Rekomendowane odpowiedzi

Co zrobić ze swoim życiem, kiedy się widzi, że nie psujemy do tego świata. Do tych ludzi. Kiedy nadchodzi kolejny zimny wieczór, nie można do nikogo się odezwać, do nikogo zadzwonić, bo i tak tego nie zrozumie. Jak człowiek jest sam w ze sobą, prawie całe życie. Nie widzi sensu, głębszego niż to, żeby pójść do pracy i zarobić na chleb z masłem. Jak widzi, jak korzenie jego rodziny, są zanieczyszczone środkami psychotropowymi, aby mogły normalnie żyć.

Czuję się upośledzony, społecznie - emocjonalnie. Kiedyś przynajmniej umiałem to opisać, teraz już od tych środków, piszę coraz mniej składnie.

Nie stanąłem na wysokości zadania, które zwie się życiem. Chce opuścić statek i iść na dno. Nie oczekuję już nic od tego życia. Zasnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz walczyć. Przełamuj strefę komfortu, którą nerwicowcy lubią sobie zawężać. Pójdź na siłownię, znajdź sobie cel, poszukaj partnerki. Postaraj się pewne rzeczy sobie uświadomić, może terapia behawioralno-poznawcza? Samymi psychotropami zbyt wiele nie zdziałasz. Sam wiem, jak można być słabym, a potem to wszystko stopniowo przezwyciężać i dążyć do normalnego, szczęśliwego życia. Polecam także mój poradnik w linku. Natomiast jeśli mam w czymś szerszej pomóc, kontakt prive.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczekajmy aż motłoch przestanie płodzić dzieci na potęge a zacznie składać cyborgi ale jednak wyginiemy jak dinozaury.dla orgazmu.

niema jak zamordować za tabliczke czekolady.społeczenstwo jest najmądrzejsze nawet jak jest głupsze od zielonych papierów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem co czujesz bo sam miewam podobne odczucia i podobnie czasami myślę. Jak odnaleźć sens tego wszystkiego, szczęście nie powiem bo sam nie wiem i ciągle szukam tego. Życie nie jest niczym przyjemnym, świat również jak dla mnie to ohydne miejsce. Mogę tylko powiedzieć że póki jest się żywym warto odnajdywać pozytywne akcenty i to na nie zwracać uwagę oraz starać się jakoś zmieniać siebie i swoje nastawienie. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×