Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu maciek, przecież wg statystyk co trzeci młody muzułmanin mieszkający we Francji popiera ISIS,AL Kaide i tego typu organizacje nawet jeśli w większości przypadków to tylko deklaracje to znalezienie chętnych do takich zamachów jest dziecinnie łatwe bo są ich tysiące i to tylko w samej Francji. Policja francuska monitoruje kilkanaście tysięcy muzułmanów podejrzanych o sprzyjanie radykalnemu islamowi a to pewnie wierzchołek góry lodowej, zresztą jak upilnować nawet te kilkanaście tysięcy. Wg mnie policja i służby są z góry na straconej pozycji po idee radykalnego islamu są zbyt popularne aby je powstrzymać, do tego ci mniej radykalni muzułmanie robią niewiele lub prawie nic aby powstrzymać swoich zbrodniczych współwyznawców, po cichu nawet może ich wspierają i tylko oficjalnie potępiają bo przecież kraj w którym byłby szariat jest ich marzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, podrzucałam linka o tym, ze jedna trzecia "uchodzców" w Niemczech podpisuje się krzyżykiem, ale poliglota @achino chyba go nie zrozumiał.

Achino z takimi lewackimi poglądami może przyjmą Cie do GW, TVN itd oni poszukują takich ludzi bo w realu ich trudno znaleźć
Lepiej niech jedzie do Francji, i w ramach tolerancji dla innych kultur pozwoli się zastrzelić. ALbo wyrzucić przez okno, tak zrobiono w dwoma chrzescijanami w ośrodku dla azylantów w Niemczech.

Niestety podejrzewam, ze tego nie zrobi, achino jedynie odważnie szerzy tolerancje z Polski :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, przecież wg statystyk co trzeci młody muzułmanin mieszkający we Francji popiera ISIS,AL Kaide i tego typu organizacje nawet jeśli w większości przypadków to tylko deklaracje to znalezienie chętnych do takich zamachów jest dziecinnie łatwe bo są ich tysiące i to tylko w samej Francji. Policja francuska monitoruje kilkanaście tysięcy muzułmanów podejrzanych o sprzyjanie radykalnemu islamowi a to pewnie wierzchołek góry lodowej, zresztą jak upilnować nawet te kilkanaście tysięcy. Wg mnie policja i służby są z góry na straconej pozycji po idee radykalnego islamu są zbyt popularne aby je powstrzymać, do tego ci mniej radykalni muzułmanie robią niewiele lub prawie nic aby powstrzymać swoich zbrodniczych współwyznawców, po cichu nawet może ich wspierają i tylko oficjalnie potępiają bo przecież kraj w którym byłby szariat jest ich marzeniem.

No dokładnie Francja płaci gorzką cenę bo tam multi kulti jest chyba najbardziej rozwinięte.

Najgorszy w tym wszystkim jest ten oszust i lewak Petru. Otwarcie chciałby przyjmować nawet więcej uchodźców niż platforma. A jak się mądrzy jakby wszystkie umysły pozjadał.....

Nie cierpie go bo to tylko marionteka banków i farbowany lewak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak na prawdę multikulti to nie jest szacunek dla kultur, to ich wykańczanie, rozmywanie i podporządkowywanie tym najbardziej prymitywnym, agresywnym, te pokojowe się ogranicza i cenzuruje w taki sposób by nie urażały tych agresywnych i prymitywnych.

kultura pozostaje sobą w swych naturalnych warunkach, a nie kiedy jest wrzucona do tygla i zmieszna z innymi.

Święte słowa. Multi kulti to wymysł dzisiejszych lewaków, wczorajszych marksistów. Pomysł jest prosty. Umieścic na jednym terenie wszystkiego typu kultury nawet sprzeczne ze sobą i narzucić im ideologiczną lewację laickość i poprawność polityczną. Otwarty chaos i konflikty pewne jak śnieg na Syberii. Zarządzanie przez konflikt i chaos.

Komunizm chciał zatrzeć granice i tożsamości narodowe. Multikulturalizm ma dokładnie ten sam cel który jest de facto utopią jaką dokładnie był ideologicznie komunizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petru to nowa banksterska forma PO i nic więcej. Jako tak wielki ekonomista powinien przeprowadzić ekonomiczny rachunek przyjmowania muzułmańskich imigrantów i na pewno wyszedł by on ujemny, bo oni generują większe straty ( obciążenie socjalu, wydatki na walkę z terrorem czy z większa przestępczością bo kilka razy częściej od tubylców popełniają przestępstwa) niż potencjalny zysk czyli praca i odmłodzenie społeczeństwa.

Także panie Petru nie umie pan liczyć a żaden lub prawie żaden muzułmanin nie weźmie pracy której nie chcą Polacy bo od tego są Ukraińcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jedzie do centrum miasta, aby się nachlać i naćpać, to musi się liczyć z tym, ze wpadnie pod kola rozpędzonej taksówki albo znajdzie sie na linii strzału drugiego psychopaty. W nocy się śpi, a nie chla i ćpa. Widze, co sie wyrabia u mnie na miescie noca i rozumiem, ze u ludzi poboznych moze to wywolywac jak najgorsze wrazenie, wrazenie totalnie zepsutego swiata, ktorym rzadzi Antychryst.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w Paryżu, jest sobie wesołe miasteczko, wychodzę z autobusu, a tam ku*wa 20 autokarów z samymi murzynami po 2 metry wzrostu, szkoda, że mnie nie zgwałcili.

A tak to biegają jeszcze śmieszni Tyrone i sprzedają małe wieżyczki Eiffla, można się targować - taki to wyśle dolara do rodzinki w Afryce i już mamy kilku uchodźców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale każdy specjalista ds. wschodu i islamu i który nie jest na garnuszku reżimu powie wam, że muzułmanie czasem są zmuszani do wspierania terroryzmu, dzichadu i walki z zachodem mieszkajac na jego terenie. Z nimi jest to samo co z dawnymi UBkami. To są uśpieni agenci których w kazdym czasie można aktywować i aktywowano kilku w prayżu podobno pod naciskiem
Kilku to strzelało i wysadzało, na każdego z nich przypada z 10 pomagierów, którzy organizowali cała logistykę :roll: ci pomagierzy tez nie zostali zrzuceni do Francji na spadochronach, tylko wywodzą się z lokalnych środowisk, które wprost lub pośrednio akceptują fanatyzm.

Wczoraj ogladalam debate ekspertów, podobno we Francji zlokalizowano juz ok 1000 osób, które powinny być pod stała obserwacja policji, tylko ze do tego potzreba 4 tys policjantów, a tych dopiero szkolą. Śmiechu warte, przecież nie można dzień i noc pilnować kazdego fanatycznego muslima :lol: jeden z eksprtów postulował, że to zadania dla gmin wyznaniowych i innych muzułmanów, zgłaszac podejrzany radykalizm, co mnie tez powałiło naiwnością :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bardzo popieram multi-kulti.Ale,nie zgadzam się,że to wina lewicy.Zobaczcie na przykładzie,USA.A zwłaszcza Teksasu.Nie ma tam,lewaków 8) a multi jest.

Ja nie współczuje tym,co pracują w galeriach handlowych.Nie współczuje też,tym co pracuję w Biedronce czy w Tesco.Bardziej,trzeba współczuć tym,co nie mają pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w Paryżu, jest sobie wesołe miasteczko, wychodzę z autobusu, a tam ku*wa 20 autokarów z samymi murzynami po 2 metry wzrostu, szkoda, że mnie nie zgwałcili.

 

Ładni?

 

Wiesz, każdy ma swój gust, ale podejrzewam, że jeśli mi się podobali, to spodobaliby się również tobie. Każdy z nich wyglądał na wodza afrykańskiego plemienia, postawny, bitny. Rasa nadludzi, naprawdę jestem pod wrażeniem. Szkoda, że padało i byli w kurtkach, chciałbym zobaczyć ich muskuły. A biali? Sami Francuzi, których po angielsku(bo w polskim brakuje takich fajnych słów) opisałbyś jako pasty, niewysportowani, brzydcy. Nie dziwię się, że białe kobiety oddają się tam czarnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winę,za to co się dzieje.Ponoszą USA,to oni rozpętali wojnę w Iraku.

A i nie nazwę każdego muzułmanina,że jest z ISIS.Tak,jak nie każdy Chorwat,był Ustaszem.Czy Japończyk w 731.

Ale,żeby nie było.Nie jestem,by każdego Araba przyjmować.

Na pewno uchodźcą,nie jest mężczyzna w wieku 17-50 lat.To zwykli naciągacze,którzy idą po socjal.

ISIS nie rozumie,naszego Europejskiego stylu życia.Szkoda i to dziwne to to,jest to.Że oni,idą do tej Europy.Po socjal i jednocześnie,chcą nas mordować.I napiszę,jeszcze coś takiego.Nie zamierzam być nacjonalistą.To tak,samo złe jak fanatyzm islamski.

Ale zauważmy,że tylko muzułmanie tworzą terroryzm religijny.

Czy,ktoś zna katolika,luteranina,wyznawcę Mokosz czy Dadźboga,co takie rzeczy wyrabia ? No,nikt nie zna.

I nie pona,ja jestem lewicowiec.Ale,jeżeli ISIS zamierza robić,takie podłe rzeczy w Europie.To,też mówię nie dla uchodźców.Może,nie wszystkich.Lecz,sprawdzajcie wszystkich.Bo,kto wie.Może śliczna Jamina lat 36,to też potencjalna zamachowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, nie zrozumiałeś sedna mojej wypowiedzi co do centrów handlowych. Logiczne jest, że atak ISIS będzie na centra handlowe, rząd, ambasady(Tych drugich i trzecich mi nie żal)bo w centrach są duże skupiska ludzi a przecież chodzi o świętą wojnę. Ośrodków rządowych chyba nie muszę pisać czemu będą atakiem bo to wydaje się byc oczywiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w Paryżu, jest sobie wesołe miasteczko, wychodzę z autobusu, a tam ku*wa 20 autokarów z samymi murzynami po 2 metry wzrostu, szkoda, że mnie nie zgwałcili.

 

Ładni?

 

Wiesz, każdy ma swój gust, ale podejrzewam, że jeśli mi się podobali, to spodobaliby się również tobie. Każdy z nich wyglądał na wodza afrykańskiego plemienia, postawny, bitny. Rasa nadludzi, naprawdę jestem pod wrażeniem. Szkoda, że padało i byli w kurtkach, chciałbym zobaczyć ich muskuły. A biali? Sami Francuzi, których po angielsku(bo w polskim brakuje takich fajnych słów) opisałbyś jako pasty, niewysportowani, brzydcy. Nie dziwię się, że białe kobiety oddają się tam czarnym.

 

I got a damn boner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, nie zrozumiałeś sedna mojej wypowiedzi co do centrów handlowych. Logiczne jest, że atak ISIS będzie na centra handlowe, rząd, ambasady(Tych drugich i trzecich mi nie żal)bo w centrach są duże skupiska ludzi a przecież chodzi o świętą wojnę. Ośrodków rządowych chyba nie muszę pisać czemu będą atakiem bo to wydaje się byc oczywiste.

Teraz już wiem,co Ci chodziło :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się, że białe kobiety oddają się tam czarnym
Ja się dziwie, mnie nawet sniady Europejczyk odstrasza :roll: no ale widziałam seks-turystki w Tunezji z młodymi Tunezyjczykami, fujka :? i w Egipcie tez, blee, ohydnie to wygląda, taka seks -turystyka na napalonych tubylcach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamachy we Francji bez wątpienia nie były dziełem terrorystów z ISIS choć przez nich mogły być wykonane,ważne jest jednak kto im to zadanie zlecił,sądzę że była to operacja fałszywej flagi wyrezyserowana przez USrael.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×