Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ciągłe ataki na mnie.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem,że od pewnego czasu muszę na Forum walczyć z grupą nacjonalistów typu Meg14,Neon,Elan,Marwil.

Którzy mnie atakują personalnie i osobiście.Wyzywają mnie od świń.I są chyba z tego dumni.Cóż, mają do tego prawo.Ja nie mam zamiaru płakać,ani robić sobie coś złego.

Mam swoje poglądy,bo pochodzę z normalnej rodziny.Gdzie nikt nie był faszystą,ani nazistą.I tak właśnie mnie wychowaną.

Muszę powiedzieć,że walka z tymi użytkownikami sprawia mi wielką przyjemność i radość.

Czuje się wielcy zaszczycony,że mogę dać Im odpór swoich poglądów.

Dlatego panowie Neon,Marwil.Elan,Meg14.Nie bójcie się wyzywać mnie od lewaków.Mnie to nie rusza,a wręcz napawa dumą.

I mała prośba do moderatorów,mnie karzcie ich banami.Niech sobie piszą co chcą.Bawi mnie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według niektórych prawicowców słowo lewak ma być obelgą :D

Podobnie jeśli mówią o kobiecie per feministka

Zwykłe słowa z pejoratywnym wydźwiękiem

 

Osobiście nie czuję się jakoś specjalnie lewicowa (jestem gdzieś po środku) i również nie raz usłyszałam z ust prawików kpinę dotyczącą lewactwa, również nie specjalnie mnie to tknęło.

Kiedy kończą się argumenty (lub ich w ogóle nie ma) to niektórzy wychodzą z założeniem, że najlepiej posłużyć się obelgą

Szkoda tylko, że ta również nie jest wyszukana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, chyba nie do końca Cię to bawi, skoro poczułeś siłę wyższą by stworzyć (kolejny) osobisty wątek. Mnie również razi, nawet bardzo, działalność w/w osobników, którzy ponadto nieustannie łamią regulamin tego forum.

 

§ 4 Treści o charakterze bezprawnym

 

1. Zakazane jest udostępnianie na Forum przez Użytkownika treści, w tym zamieszczanie komentarzy, o charakterze bezprawnym. W szczególności w ramach Forum zakazane jest:

 

- nawoływanie do popełniania przestępstw lub pochwalanie popełniania przestępstw;

- znieważanie lub zniesławianie innej osoby oraz inne działania godzące w dobra osobiste;

- propagowanie faszystowskiego lub innego totalitarnego ustroju państwa lub nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość;

 

I nic się im nie dzieje, po prostu nic. Jeden, z wyraźną satysfakcją, pokazuje kolekcję swoich noży, drugi chce oblewać świńską krwią meczety i synagogi, głosząc jednocześnie hasła typu White Power, Polska tylko dla Polaków, jeszcze inny stosuje wyzwiska (choć to akurat ich wspólna cecha), gdy tylko ktoś pozwoli sobie mieć inne zdanie od niego. Na tym tle określenie "lewak" jest wręcz miłym wyznaniem.

 

I tak to trwa. I trwać będzie, więc nie ma sensu brać tego do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, chyba nie do końca Cię to bawi, skoro poczułeś siłę wyższą by stworzyć (kolejny) osobisty wątek. Mnie również razi, nawet bardzo, działalność w/w osobników, którzy ponadto nieustannie łamią regulamin tego forum.

 

§ 4 Treści o charakterze bezprawnym

 

1. Zakazane jest udostępnianie na Forum przez Użytkownika treści, w tym zamieszczanie komentarzy, o charakterze bezprawnym. W szczególności w ramach Forum zakazane jest:

 

- nawoływanie do popełniania przestępstw lub pochwalanie popełniania przestępstw;

- znieważanie lub zniesławianie innej osoby oraz inne działania godzące w dobra osobiste;

- propagowanie faszystowskiego lub innego totalitarnego ustroju państwa lub nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość;

 

I nic się im nie dzieje, po prostu nic. Jeden, z wyraźną satysfakcją, pokazuje kolekcję swoich noży, drugi chce oblewać świńską krwią meczety i synagogi, głosząc jednocześnie hasła typu White Power, Polska tylko dla Polaków, jeszcze inny stosuje wyzwiska (choć to akurat ich wspólna cecha), gdy tylko ktoś pozwoli sobie mieć inne zdanie od niego. Na tym tle określenie "lewak" jest wręcz miłym wyznaniem.

 

I tak to trwa. I trwać będzie, więc nie ma sensu brać tego do siebie.

Bonsai,bo już tego się nie da lekceważyć.Musiałem napisać.Tylko ciekawe,dlaczego oni nie napisali.Bali się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, dobrze, to ja, w miarę możliwości i gdy coś zauważę, będę tu wklejał. ;) Przykład sprzed chwili, ale to akurat nic nowego, codziennie jest to samo.

 

Wątek do wykrzyczenia się 3 minuty temu

Dopadniemy was islamiści zakichani i tak samo was KOmuchy zakichani :!::!::!::twisted::twisted::twisted:

Szariat sobie mozecie wprowadzać u siebie, tutaj jest Białe Prawo parówy :!::!::!::twisted::twisted::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aniołkiem nie jestem, i nie zamierzam być. Boli mnie tylko że bonsai robi z siebie obroncę obrażanych skoro sam bardzo ceni sobie osobiste wycieczki, robi to bardziej wyrachowanie, pod płaszczykiem kultury, ale to robi np. najczesciej sugeruje choroby psychiczne. Detekty również sugeruje choroby psychiczne, nazywa wariatami :D, obraża uczucia religijne, nazywaja wyznawców talibokatolami, straszy "dostaniem w pysk odlewaka" itp nie chce mi szukac i tu cytować.

 

Zreszta, monka ostatecznie to wszystko bawi i napawa duma,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Białe Prawo parówy" brzmi dumnie. :mrgreen:

Jeszcze dumniej brzmiałoby w wypadku użytkownika Mag14 "Prawo Białej Parówy", skoro kolor skóry jest dla niego taki ważny. :D

Dziwne, że tak przyznaje się. Dawniej "parówa" to po prostu gej. Niezależnie od zabarwienia skóry. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V Poprzez "Prawo Białej Parówy" miałam na myśli wyeksponowanie przez wspomnianego użytkownika przynależności do białej rasy - żeby nikt na nerwica.com nie miał wątpliwości, jakiego koloru ma "parówę" :lol:

U nas mówiło się, że ktoś jest "ciepły" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho widzę że lincz się zaczał....

Moim zdaniem wszelkie prawicowo-lewicowe konflikty na forum to wynik tego, że większość użytkowników pisane posty bierze zbyt do siebie. zbyt personalnie a przede wszystkim ZBYT poważnie.

To są tylko wpisy na forum, komentarze a nie jakieś tam manifesty polityczne na miarę zdarzeń z lat 80tych. Zwykłe komentarze i tyle. Powinno się to czytać z przymrużeniem oka.....

Zgadzam się z tym, że obrażać się personalnie na forum nie powinno bo to zwyczajnie świadczy o niskiej kulturze osobistej obrażającego.

Niemniej jednak słowa lewak nie określałbym mianem obraźliwego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, osobiście uważam, że jeśli ktoś przyklaskuje poglądom lewicy i obstaje przy lewicowych partiach, powinien być nawet zadowolony z takiego epitetu. Ale to tylko moje zdanie - takiej tam, zupełnie biernej politycznie, ale mimo wszystko ponoć nacechowanej "lewackim ignoranctwem", mnie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, osobiście uważam, że jeśli ktoś przyklaskuje poglądom lewicy i obstaje przy lewicowych partiach, powinien być nawet zadowolony z takiego epitetu. Ale to tylko moje zdanie - takiej tam, zupełnie biernej politycznie, ale mimo wszystko ponoć nacechowanej "lewackim ignoranctwem", mnie. :D

Nie sądzisz, że neutralność (ignorancka zlewka) jest przeciwieństwem oszołomstwa?

Skoro lewacka jest neutralność - co jest analogicznym przeciwieństwem lewactwa?

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V, "zdiagnozowałam" u siebie lewactwo dzięki postowi pewnej prawicowej działaczki - po prostu wg niej lewicę charakteryzuje "ignoranckie czepialstwo POJEDYŃCZYCH słów" i w ten właśnie sposób, wyłapawszy kilka takich POJEDYNCZYCH błędów ortograficznych u osławionej pani profesor... pozostało mi się tylko przyznać do wykazywania cech charakterystycznych dla lewaków :lol:

 

Czy neutralność (ignorancka zlewka) jest w porządku? Przez takich niedoinformowanych jak ja ludzi w tym kraju nigdy nie będzie dobrze, bo nie interesują się polityką, nie czytają programów wyborczych, a tak naprawdę to nie bardzo lewicę od prawicy odróżniają i jeśli już idą na wybory - sugerują się facjatą kandydata bardziej niż tym, co ma naszemu zacnemu państwu swoją skromną osóbką do zaoferowania.

 

A w kwestii przeciwieństw - tak na logikę lewaki i prawica (czemu nie prawaki w takim razie?) to dwa przeciwległe bieguny, a ja tkwię gdzieś idealnie po środku ze wzrokiem utkwionym w ziemię, bo żaden z tych biegunów mnie nie interesuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheh, zlewka to najlepsza metoda. Trzeba sobie raz w życiu powiedzieć: polityka to pier*olone przepychanki. I tak nie macie nic do gadania, bez teorii spiskowych ale wiadomo że dla zwykłego zjadacza chleba ukazuje się 20% tego co naprawdę się dzieje na świecie, wszędzie propaganda, manipulacja, kłamstwa i chaos. Ja tam lubię pomyśleć, że g*wno mnie to wszystko obchodzi, zanim ktoś rozdupi ten kraj albo świat, ja już dawno będę martwy. Przynajmniej jeżeli mówimy o sprawach tak trywialnych jak imigranci czy inne pierdoły, a nie o atomówkach. Lewak, prawak, i tak całe życie cebulaki spędzają na sprawach, o których nic nie wiedzą, i traca nerwy, i ślina cieknie. Śmieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×