Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ciągłe ataki na mnie.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Może bonsai,chciała się dostać do Twojego mózgu, do prywatnych informacji =)

 

Cheilskopia, nie lepiej nie . Już się wyżaliłam w jęczarni," styknie".

To jak z tym dzieleniem się?

 

Sugerujesz, że Bonsai ma mnie po prostu za idiotkę i dostosował post do mojego poziomu? :D

Ja już się podzieliłam swoimi nietypowymi upodobaniami - kurczę, nawet pisanie o nich to poniekąd przyjemność :smile: zobacz poniżej/powyżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez czachę miałaby mi się przebić? Proszę nie kreślić takich scenariuszy, bo przecież człowiek zejdzie na zawał podczas koszmaru sennego!

 

Można by się podzielić sernikiem, jeśli ktoś by miał. Tak mi się zachciało wieczorową porą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez czachę miałaby mi się przebić? Proszę nie kreślić takich scenariuszy, bo przecież człowiek zejdzie na zawał podczas koszmaru sennego!

 

Można by się podzielić sernikiem, jeśli ktoś by miał. Tak mi się zachciało wieczorową porą.

 

mam murzynka, może się skusisz, mag14 pewnie by nie chciał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TruchłoBoga, :D :D, jak najbardziej, pyszne ciasto. Ale chłopak się podłamał pewnie, przecinka nie postawił i wyszło, że czci Białe Parówy.

 

cheiloskopia, uważam, że bardzo fajna i inteligentna z Ciebie kobiecina, mimo dość dziwnych wyborów towarzyskich. :D Napisałem jedynie, co mnie gryzie, bo naprawdę w tym czasie gryzło mnie komarzycowate suczysko. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee aleście się mnie uczepili....

Z nikogo nie drwię... I nikomu nic nie sugeruję.

 

Po prostu uważaj na te komary...

 

 

 

Teraz nie mogę obejrzeć, bo wysluchuje monologu , jak widać nie zraża tej osoby to że jestem z doskoku na komórce.

,6 raz te same historie....eeeee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam swoje poglądy,bo pochodzę z normalnej rodziny.Gdzie nikt nie był faszystą,ani nazistą

 

A jak ktoś ma inne poglądy niż Ty, to dlatego że miał faszystów albo nazistów w rodzinie? Nie rozumiem.

Ale ja nikogo nie wyzywam.A jeżeli już to w obronie własnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co straszycie SS! Ćwoki! %21laugh.gif

Nic się Sova nie martf - Cilenoskopija to chłop, a Bonzaj to chłop! (albo odwrotnie...) %21laugh.gif

 

Chłop ze mnie jak dąb ; 45 kg żywej wagi, metr pięćdziesiąt mięśni, piąstki zaciśnięte zawsze w gotowości - bójta się !!! :twisted::twisted:

 

 

 

Eeee zaspiewaj lepiej cuś...xdd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam swoje poglądy,bo pochodzę z normalnej rodziny.Gdzie nikt nie był faszystą,ani nazistą

 

A jak ktoś ma inne poglądy niż Ty, to dlatego że miał faszystów albo nazistów w rodzinie? Nie rozumiem.

Ale ja nikogo nie wyzywam.A jeżeli już to w obronie własnej.

 

No nie, tylko sugerujesz że inni maja w rodzinie nazistów i faszystów. W sumie drobiazg ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam swoje poglądy,bo pochodzę z normalnej rodziny.Gdzie nikt nie był faszystą,ani nazistą

 

A jak ktoś ma inne poglądy niż Ty, to dlatego że miał faszystów albo nazistów w rodzinie? Nie rozumiem.

ja miałem faszystów w rodzinie i i si ę tego nie wstydzę szkoda że dziś nie robią oni porządku z muslimami i uchodźcami bo to bardzo by się przydało Europie. Ostania nadzieja dla Europy to odrodzenie faszyzmu i nacjonalizmu choć samemu mi daleko do takich poglądów ale sytuacja tego wymaga bo tylko to ochroni Europę przed falą barbarzyńskiego islamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... ja miałem faszystów w rodzinie i i si ę tego nie wstydzę szkoda że dziś nie robią oni porządku z muslimami i uchodźcami bo to bardzo by się przydało Europie. Ostania nadzieja dla Europy to odrodzenie faszyzmu i nacjonalizmu choć samemu mi daleko do takich poglądów ale sytuacja tego wymaga bo tylko to ochroni Europę przed falą barbarzyńskiego islamu.

Fajnie by było gdyby szanowni przodkowie zajęli się również falą barbarzyńskiej głupoty samych europejczyków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×