Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ciągłe ataki na mnie.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

.... ja miałem faszystów w rodzinie i i si ę tego nie wstydzę szkoda że dziś nie robią oni porządku z muslimami i uchodźcami bo to bardzo by się przydało Europie. Ostania nadzieja dla Europy to odrodzenie faszyzmu i nacjonalizmu choć samemu mi daleko do takich poglądów ale sytuacja tego wymaga bo tylko to ochroni Europę przed falą barbarzyńskiego islamu.

Fajnie by było gdyby szanowni przodkowie zajęli się również falą barbarzyńskiej głupoty samych europejczyków.

 

Zdrajca lewak najęty przez PO folksdojcz !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostania nadzieja dla Europy to odrodzenie faszyzmu i nacjonalizmu

 

Carlos, sympatyczny z Ciebie gość, ale niedawno wypowiadał się prokurator generalny, że nawoływanie do tradycji faszystowskich w związku z napływem imigrantów będzie karane z całą surowością prawa. Może zatem pewnych myśli nie wypowiadaj "na głos", bo a nuż siedzi tu jakiś lekko zaburzony acz mocno reaktywny prokurator okręgowy i będzie lipa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostania nadzieja dla Europy to odrodzenie faszyzmu i nacjonalizmu

 

Carlos, sympatyczny z Ciebie gość, ale niedawno wypowiadał się prokurator generalny, że nawoływanie do tradycji faszystowskich w związku z napływem imigrantów będzie karane z całą surowością prawa. Może zatem pewnych myśli nie wypowiadaj "na głos", bo a nuż siedzi tu jakiś lekko zaburzony acz mocno reaktywny prokurator okręgowy i będzie lipa. ;)

ta już to widzę tak jak jednego gościa też zgłaszano i nic policja to tylko pączki wcina :mrgreen::bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, Seremet rzekł, że nie jest ważne, w co ktoś wierzy, ważne jakie treści rozpowszechnia. Zgadzam się z nim poniekąd.

kto powiedział że Seremet się nie mylił?

nie jarzę jednego prawica ideologie lewica ideologie a o człowieku nikt nie myśli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, nie do końca Cię rozumiem, ale nie zmienia to faktu, że prawo jest prawem i już. ;)

ech bo to była wcześniej o tych ideologiach taka dygresja do tematu głównego wątku czyli że jeden drugiego "atakuje" i nawzajem bo ten lewa a ten prawa noga :mrgreen:

a nie odnosi się do tego co pisał carlos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

]Ferdynand k, Seremet rzekł, że nie jest ważne, w co ktoś wierzy, ważne jakie treści rozpowszechnia. Zgadzam się z nim poniekąd.

kto powiedział że Seremet się nie mylił

 

 

nie jarzę jednego prawica ideologie lewica ideologie a o człowieku nikt nie myśli

czerwony to jedna część a czarny to dygresja do głównego tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem,że od pewnego czasu muszę na Forum walczyć z grupą nacjonalistów typu Meg14,Neon,Elan,Marwil.

Którzy mnie atakują personalnie i osobiście.Wyzywają mnie od świń.I są chyba z tego dumni.Cóż, mają do tego prawo.Ja nie mam zamiaru płakać,ani robić sobie coś złego.

Mam swoje poglądy,bo pochodzę z normalnej rodziny.Gdzie nikt nie był faszystą,ani nazistą.I tak właśnie mnie wychowaną.

Muszę powiedzieć,że walka z tymi użytkownikami sprawia mi wielką przyjemność i radość.

Czuje się wielcy zaszczycony,że mogę dać Im odpór swoich poglądów.

Dlatego panowie Neon,Marwil.Elan,Meg14.Nie bójcie się wyzywać mnie od lewaków.Mnie to nie rusza,a wręcz napawa dumą.

I mała prośba do moderatorów,mnie karzcie ich banami.Niech sobie piszą co chcą.Bawi mnie to.

Nie zaobserwowałam tego o czym piszesz moze z faktu, że jestem tu i za chwilę umykam :bezradny: ale detektyw taki temat w dziale socjologii nadal wisi? Szok :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×