Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nowa odsłona stronki o nerwicy lękowej


tomakin

Rekomendowane odpowiedzi

Część osób zapewne zna już tę stronę - dziesiątki osób dzięki opisanym tam poradom wyleczyły się z nerwicy lękowej i ataków paniki, swego czasu nawet na tym forum parę z nich pisało i reklamowało te metody. Z przyjemnością informuję, że serwis przeszedł całkowitą rewitalizację - w zasadzie wszystko zostało tam napisane od nowa, z uwzględnieniem wieloletnich doświadczeń.

 

Przez wiele lat wyciągałem ludzi z nerwic lękowych, w niemal każdym wypadku udawało mi się przynajmniej w dużym stopniu zmniejszyć ilość ataków, a bardzo często doprowadzić do całkowitego wyleczenia. Opisane na stronce metody są całkowicie darmowe, nie ma tam żadnych "cudownych preparatów". I bardzo, ale to bardzo skuteczne.

 

http://xxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Zapraszam!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomakin,

Zgadzam się,że częstą przyczyną nerwic i depresji są niedobory witamin i innych mikroelementów

oraz zatruwanie organizmu różnymi toksynami,które dostają się do organizmu z różnych stron.

Myślę,że racjonalne uzupełnianie niedoborów przede wszystkim przez produkty naturalne

i odtruwanie organizmu może być dużo skuteczniejsze niż faszerowanie się psychotropami,które

bardzo często dodatkowo są toksyczne i uzależniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że skuteczniejsze - w końcu psychotropy to środki jedynie objawowe, coś jak zażycie apapu przy bólu zęba. Jeśli jest próchnica, trzeba borować a nie łykać tabletki przeciwbólowe. Opublikowano już dziesiątki badań, w których pacjenci z ciężką nerwicą lękową po uzupełnieniu niedoborów błyskawicznie, a co najważniejsze - trwale zdrowieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, zawsze za kogoś trzeba odrabiać zadanie domowe...

 

pierwsze z brzegu:

 

http://www.scirp.org/journal/PaperInformation.aspx?PaperID=7555#.VYUyak5EkWM

 

po zaledwie jednym jedynym suplemencie, witaminie B1 (za 5 zł można kupić) chorzy na zespół lęku uogólnionego mogli odstawić leki przepisane przez psychiatrów. Wynik na skali lęku HARS spadł z 27 do 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat rozumiem i wygooglałam tego lekarza to psychiatra dzieciecy...mało przekonujace. Zreszta jest opis pacjentów w wieku starszym i napisane ze objawy zmniejszone, a co nie znaczy ze wyleczone. To ze byli w stanie odstawic przy zmniejszonych objawach nie oznacza ze sa WYLECZENI. Dodatkowo witamina B jest zazwyczaj podawana przy diagnozowaniu lęku, ja np. miałam na poczatku 30 zastrzykow a efektu zero. Witaminki to jest suplement, cudu nie zrobi bez odpowiedniego leczenia. Dodatkowo na tę strone nie trafiają wyleczeni ;) wiec jak ktos jest na forum nerwica i mowi ze go witaminki wyleczyły to hallo co tu robi :lol::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, moja panno, jeśli sądzisz, że będę Cię przekonywać do podjęcia leczenia, to się grubo mylisz :D Twoje zdrowie, Twoja choroba której od 6 lat nie jesteś w stanie wyleczyć. Udostępniłem za darmo wiedzę, dzięki której ludzie niekiedy po tygodniu byli całkowicie zdrowi, a Ty się rzucasz.

 

To przypomina mi, dlaczego tak bardzo nie lubiłem tego forum. Ciągle jakaś agresja, ciągle ktoś pulsuje. Ale widocznie tak już jest z nerwicowcami, że wszędzie widzą zagrożenie i sami atakują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe informacje na tej stronie - chętnie spróbuję z magnezem, bo brakuje mi go od zawsze, chociaż nie jestem przekonana, żeby to pomogło.

Podchodzisz do tematu w dosyć ograniczony sposób, rozumiem że dla Ciebie nerwica jest po prostu reakcją organizmu na ostre niedobory witamin i mikroelementów, pomijasz aspekt psychologiczny, czyli to, co siedzi w głowie (mam na myśli takie rzeczy jak konflikty, błędne przekonania, wyuczone schematy) a też skutkuje atakami paniki... Nie uznajesz tego, czy po prostu uważasz, że to dotyczy tylko mniejszości "nerwicowców"?

Zresztą widzę, że dalej piszesz o behawiorystach, no tak, mają ciekawe spostrzeżenia ale dla mnie znowu - w dosyć ograniczony sposób podchodzą do tego, co się dzieje w człowieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu na witrynie internetowej nie da się opisać w kilku zdaniach "konfliktu wewnętrznego", zasygnalizowałem go oczywiście w odpowiednim dziale, ale to tyle. Niedobory są proste, "tyle a tyle witaminy, tyle a tyle minerału" i gotowe. Poza tym uważam, że sam "aspekt psychologiczny" nie wystarczy, by wywołać atak paniki, bez przesady - w toku ewolucji jednostki reagujące paniką na takie coś po prostu by nie przetrwały. Do tego dochodzą całe lata doświadczeń, gdy układałem terapie ludziom - regulacja tego, co fizyczne po prostu działała prawie zawsze, jeszcze nie spotkałem ani jednego przypadku ataków paniki z "konfliktu wewnętrznego" który nie zareagowałby pozytywnie na tę terapię. Jedyne osoby którym to nie pomagało to ci, którzy byli jednocześnie chorzy na jakieś przypadłości typu choroby nadnerczy i po prostu nie dało im się wyregulować organizmów przez internet, a jak wiadomo - polska opieka medyczna często nie daje tu rady.

 

Powtarzam i podkreślam, bo to chyba ważne - opisana na stronce terapia wyciągnęła z nerwicy lękowej KAŻDEGO, kto ją dokładnie przeprowadził i nie miał dodatkowych chorób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam Twoją stronę i niedługo spróbuje suplementacji. Nawet jeżeli objawy zostaną tylko złagodzone, to warto w to wejść. A co powiesz na temat oleju rzepakowego. Ponoć 5 łyżek dzienne zapotrzebowanie, lepszy stosunek kwasów omega 3 i 6 niż w lnianym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze strony

Zapewne nikt mi nie uwierzy na słowo, gdy powiem, że dzięki suplementacji w 40% przypadków stwardnienie rozsiane albo zostało zatrzymane, albo wręcz się cofnęło - niemniej taki właśnie był wynik badania, które zostało oficjalnie przeprowadzone.

No ja nie wierzę na słowo, masz te badania gdzieś zapisane? :-)

 

Plus - wspomniałeś że trzeba uważać na B6 podczas suplementacji magnezu. Jak się może objawiać zbyt duże spożycie B6? Czy osoby, które łykały tak dużo magnezu, nie miały problemu z B6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×