Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam 18 lat, Warszawa, dziewczyna - szukam koleżanki


DzikiRaj

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 18 lat, Warszawa, dziewczyna

Problem: fobia społeczna, lęk przed wychodzeniem z domu

Zainteresowania: śpiew, taniec, tworzenie muzyki, bieganie, parkour, zdrowe i naturalne odżywianie - to są tylko pragnienia, tak naprawdę szukam osoby, która chce ze mną zacząć się uczyć głównie tańczyć i śpiewać, ale ma z tym problem ze względu na objawy lękowe. Chcę czerpać radość z nauki i porażek(ciężka praca bije talent i umiejętności), a nie czuć się oceniana/krytykowana, bo w końcu to ma być życie a nie wyścig szczurów, prawda? Chcę w końcu być sobą i ciężko pracować na sukces.

 

-- 10 kwi 2015, 14:24 --

 

Proszę zainteresowani dajcie mi znać. Mój email: dzikiraj1995@wp.pl lub odpisać na forum. Ps: z wyglądu i zachowania jestem 12-15-latką, tylko przez ten stres jestem taka poważna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ma być życie a nie wyścig szczurów, prawda? Chcę w końcu być sobą i ciężko pracować na sukces.

Jakoś to się gryzie. Po co ci ten sukces ? nie lepiej pójść nad Wisłę i poleżeć na leżaku z książką cały dzień, zamiast tak gonić ? Oczywiście pracować nad sobą warto, żeby nie przepaść w dzisiejszym świecie, ale życie to nie bieg. Życie się zaczyna gdy się zatrzymasz- Tomasz Coelho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×