Skocz do zawartości
Nerwica.com

3 lata bez przyjaciółki depreski-nerwicy<LOL>


ksenia

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy poczułam, że jestem zdrowa miałam ochote krzyczeć z radości. "LUDZIE WYZDROWIAŁAM" "TO jest możliwe"!! Miałam ochote iść do radia telewizji i każdej chorej osobie powiedzieć .... tak to jest możliwe można wyleczyć się z tej okrutnej choroby. Wyszłam z choroby bez pomocy leków, psychoterapi i lekarza ... więc tym bardziej można być zdumionym. Zrezygnowałam z tych metod, gdyż nie trafiłam na dobrych lekarzy i terapełtów. Nazwałbym ich po imieniu ale nie będę się wyrażać. Mam nadzieję, że są w polsce dobrzy ludzie i dorzy specjaliści i, że będzie ich coraz więcej bo problem depresji i innych zabużeń psychicznych bedzie narastał więc byłoby wspaniale gdyby takich psełdo lekarzy jakich ja spotkałam nie było. Mogą oni bowiem bardziej zaszkodzić niż pomóc. Ja całe szczęście odnalazłam alternatywne metody. Może leprze bo znane ludzkości od ponad 2500 lat. Ważne, że działają bez uszczerbku na wątrobe, trzustkę itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?t=10011

 

Zajrzyjcie do tego topicu, żuczki wy moje :D Sami się w nim wypowiadaliście :lol:

 

Ksenia, gratuluję! Doszłaś do czegoś bardzo niełatwego, nie wielu to osiąga. A doświadczenie i otwartości na innych, zrozumienia ich problemów nikt Ci nie zabierze.

 

Pozdrawiam

 

Ps.

 

Pewnie było By Ci łatwiej, gdybyś trafiła I na dobrych specjalistów I na swoje metody. Ale teraz to bez znaczenia - ważne, że dałaś radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×