Skocz do zawartości
Nerwica.com

A co mi tam, pochwale się wypocinami.


Rekomendowane odpowiedzi

Azazel, Wiesz ja jestem samoukiem i przeważnie bazowałem na różnych ogólnie dostępnych zdjęciach czy poczówkach. Ten obraz z dziewczynkami jest z 1990r. była wtedy w kioskach cała seria pocztówek z obrazami Danuty Muszyńskiej Zamorskiej (akwarela). Praktycznie na jej obrazach i równierz innych zdjęć natury nabierałem warsztatu ale farbami olejnymi. Ten widok to jest olej zeszłego roku po 23-letniej przerwie, i Papierz też. No widzisz tak mi się życie poukładało że nikły mam dorobek artystyczny. Azazel, Nie bądź taki skromny nie wiem ile masz lat, a po kresce spokojnie mogę stwierdzić że masz zadatki na dobrego artystę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazimierz61, 23 letniej przerwie? No to miałem rację, że tego tak się nie zapomina. Naprawdę świetna robota, lubię jak ktoś takie rzeczy tworzy jeśli chodzi o tematykę. Dla mnie to takie szczere. Wiesz, miło jest takie coś zobaczyć, dostaje oczoplonsu widząc co się teraz rysuje, zalew różnych kompilacji, ust, oczu, przystojnych aktorów i koni :). I to co napisałem nie wynika ze skromności. Moje prace też sa płytkie, nie zmuszają do refleksji. Po protu lubię rysować pierdoły. na_leśnik, Tablet to Wacom Intuos 3 A4 w panoramie, naprawdę solidny sprzęt, w zasadzie to najlepsza marka do tej dziedziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bub, Tak robię ! Montuję klimatyzację... na serio to nie potrafię tego wykorzystać. Nie umiem się sprzedać :). Moim cichym marzeniem było by pracować w concept arcie. Ale problemy z depresją, brakiem wiary w siebie i ogólną niechęcią do wszystkiego skrzętnie mi w tym przeszkadza (czytaj -> sam sobie przeszkadzam). Nie poświęcam dużo czasu na ćwiczenia itp. BTW. Problemy ze snem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A akurat przespałem cały dzień i w nocy nie mogłem spać :)

 

Ja mam dokładnie to samo ze śpiewaniem, strasznie to zaniedbuję. Ludzie mi mówią, że mam duży talent i bardzo mi to dodaje skrzydeł, ale nerwica robi swoje. Nagrałem trochę coverów w życiu i zawsze spotykały się też z bardzo dobrym przyjęciem nieznajomych, w tym muzyków. Może kiedyś tu coś wrzucę.

 

A co do Twoich rysunków, to mi się skojarzyło z concept artami do gier. Czy to byłoby coś, co by Ciebie interesowało? Ja sobie zawsze wyobrażałem, że gdybym umiał rysować (a nie umiem za grosz), to chciałbym rysować lokacje i postaci do przygodówek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bub, Śpiew? :D przyznam się bez bicia, że nie mam znajomych którzy by traktowali to tak jak ty. W sensie, każdy lubi podśpiewywać. Ale inna sprawa gdy ktoś zdaje sobie sprawę z talentu i wie, że to nie byle popierdułka, po prostu się na tym zna. Termin "kiedyś" zmienił bym na "niedługo" :P. O czym śpiewasz najczęściej? Tworzysz coś swojego też?

 

CO do moich rysunków to było by miło zarabiać na życie tworząc postacie do gier :). Ale nie wiem skąd wziąć odwagę i motywację. Wszystko jest takie "niewyraźne" a entuzjazm nie jest bliżej mi znany, trwa w sekundach. Ale porysować jest czasami miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do Twoich rysunków, to mi się skojarzyło z concept artami do gier. Czy to byłoby coś, co by Ciebie interesowało? Ja sobie zawsze wyobrażałem, że gdybym umiał rysować (a nie umiem za grosz), to chciałbym rysować lokacje i postaci do przygodówek :)

 

Myślałem, że tylko ja mam takie odchyły :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem jest trudno spojrzeć z dystansem na swoją dziedzinę. Dla mnie chłopie jak patrzę na Twoje rysunki to widzę, że taką jakość chciałbym oglądać w grach czy kreskówkach. Może rysować nie umiem, ale oko mam :)

 

Śpiewam różne utwory, najbardziej lubię takie, po których mam gęsią skórkę. Stylistyka różna: jazz, blues, soul, pop - takie klimaty. Obecnie nic sam nie tworzę, bo moja kreatywność została ukradziona przez stan ciała i ducha :) Kiedyś pisałem teksty piosenek, opowiadania i wiersze.

 

Śpiewanie to jest jedyna dziedzina, w której się czuję w miarę pewnie. Na tyle, że nawet jak mam zły dzień i mi nie wyjdzie, to i tak spotyka się to z pozytywnym odbiorem. Czyli ja siebie oceniam dużo surowiej niż słuchacze. Czuję po prostu, że to jest "mój" środek wyrazu, to czuję najbardziej.

 

Jeśli masz już trochę tych rysunków natrzaskane, to moim zdaniem najlepszym krokiem do spełniania marzeń byłoby po prostu powysyłać je gdzie popadnie i czekać na odzew.

 

-- 14 mar 2015, 23:04 --

 

A co do Twoich rysunków, to mi się skojarzyło z concept artami do gier. Czy to byłoby coś, co by Ciebie interesowało? Ja sobie zawsze wyobrażałem, że gdybym umiał rysować (a nie umiem za grosz), to chciałbym rysować lokacje i postaci do przygodówek :)

 

Myślałem, że tylko ja mam takie odchyły :mrgreen: .

Nie tylko Ty, ilekroś gram w takiego Broken Sworda to sobie tak marzę po cichu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli masz już trochę tych rysunków natrzaskane, to moim zdaniem najlepszym krokiem do spełniania marzeń byłoby po prostu powysyłać je gdzie popadnie i czekać na odzew.:)

Dzięki, takie stwierdzenia dają do myślenia. Jeśli chodzi o Ciebie to rozumiem chyba o co chodzi z twoim duchem z uwagi tego, że piszemy na forum jakie jest :P A o co chodzi z ciałem? Jeśli można wiedziec? A co do autokrytyki to dobrze :) artysta zawsze krytykuje swoje dzieła.

 

Jesli chodzi o muzykę to zdradził bys jakich wykonawców słuchasz? Pytanie może z dupy, ale ja lubię się o to pytać o to kogoś nowego :) czasami ktoś fajne rzeczy podsyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciałem chodzi o moją somatyzację, czyli głównie o ucisk w żołądku, problemy z oddychaniem i ogólną nerwowość ciała.

 

Nie lubię pytania o ulubionych wykonawców, bo słucham bardzo różnej muzyki i często mi się zmieniają upodobania. Nie słucham jakiejś wielce wyszukanej muzyki szczerze mówiąc.

 

A powiedz mi, masz w swoim otoczeniu osoby, które też mają artystyczne zdolności? Bo ja nie mam. I nie mam z kim o tym porozmawiać nawet, nie ma mnie kto też ocenić tak z pierwszej ręki, bo osoby które znam potrafią tylko powiedzieć "super", "fajnie" albo "tak sobie". :D A w ogóle to co Ty na to, żebym Cię trochę pomęczył o to wysłanie swoich prac gdzie trzeba? Zawsze trudno mi patrzeć jak talent się marnuje, choć sam robię to samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bub, No hej! Czy ja mówię o jakiejś wyszukanej :) pisałem, że chodzi mi o coś fajnego. Mnie tez często się zmieniają upodoabania. Czasami mam okres taki, że słucham tylko rocka a innymi czasy elektronicznej. No może tylko disnopolo nie trawię. W każdym gatunku jest chociaż jeden utwór którego było by nie usłuchać (oprócz disnopolo :P). No ja nie mam też nikogo w swoim otoczeniu z którym mógł bym się wymienić poglądami, więc łącze się w bólu. No męczenie mnie nic raczej nie da :/. Wielu próbowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przykład jedną z najbardziej stałych wykonawczyń w mojej płytotece jest Katie Melua. Mam jej wszystkie płyty. Posłuchaj sobie na przykład jej piosenki "I Do Believe in Love" - takie klimaty bardzo lubię.

 

A można wiedzieć ile masz lat? Ja jestem w przedziale 25-30, trochę bliżej 25. Wierzę, że jeszcze będę śpiewał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×