Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mam migrenę to zawsze mam mdłości i światło mi razi ... śpię wtedy z kompresem na głowie i pod ręką mam herbatke meliskę i miętę :) bo tylko to wtedy przyjmuję . Po trzech dniach mi to przechodzi ,ale jestem wtedy tak wykończona tym leżeniem że patrzeć na wyrko nie mogę . Nie przejmuj się poproś kogoś żeby pomasował ci kark ,lub skronie to mi czasami też przynosi ulgę. Pozdrawiam i współczuję :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialam podobnie ,tez zaslablam i wszystkie problemy mojego zycia zawarły uklad by zemscic sie na moim organizmie,obdarzyly mnie nerwica;nerwica lekowa i poniekad nerwica natrectw,wszytsko co Ci sie przydarzylo ma wplyw na Twoja psychike co wiaze sie z powstaniem nerwicy,przykro mi to pisac,ale twoje objawy wskazuja na te dwie odmiany nerwic druga poprzedzona pierwsza,objawy jakie opisales to typowe dla puszczania nerwów,idz koniecznie do psychiatry lub seksuologa,to wcale nie jest smieszne i.... musisz zaczac wspolzyc,seks da Ci wiele ulgi,jezeli chodzi o alkohol to fakt poteguje on doznania typu lęki-niestety to tez mialo wplyw ogromny,nie martw sie bedzie dobrze,zycze zdrowia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wam wszystkim za te odpowiedzi. Widze ze nie jestem sam. Tez mysle o tych nerwicach. Ale nurtuje mnie jedna mysl? Dlaczego na wieczór czuje sie w miare dobrze. Takie whania nastroju sa podobne do depresji. Prosze o odpowiedz. Anula i Carna Manka licze na was!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byc moze lezy to w twojej psychice,noc,wieczor kojarzy Ci sie z czyms milym ,tworza pewna aure,w dzien jestes narazony na nerwy bardziej,ja tez tak mam im szybciej wieczor tym lepiej sie czuje

 

[ Dodano: Wto Sie 08, 2006 6:32 pm ]

podsumowujac rzeklabym,ze Twoja depresja,w ktora popadłes jest przyczyna dalszych powikłan,na pierwszy rzut oka masz depresje,czujesz sie załamany i osamotniony(wiesz o co chodzi)musisz to jak najszybciej zmienic,kobieta powinna zrozumiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie pani neurolog rozpoznała nerwicę i też tak mam że na wieczór lepiej się czuję.Co do twoich problemów to wydaje mi się że ma tu duży wpływ sytuacja związana z Twoją dziewczyną,ale czy coś robicie w tym kierunku żeby to zmienić? czy twoja dziewczyna leczy sie u seksuologa?(w zasadzie razem powinniście do niego chodzic) a poza tym istnieja inne formy bliskości chociażby petting,wcale nie musi dojśc do stosunku żeby obydwie strony były zadowolone,chyba nie powiesz mi że przez 3 lata nie było miedzy wami kompletnie nic?Ja uwazam że obydwoje macie problem i powinniście wspólnie podjąć odpowiednie leczenie oczywiście jeżeli zależy Ci na dziewczynie iwaszym związku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zalezy mi na dziewczynie za rok mamy wziac slub. Ale nic nie robimy w tym kierunku u zadnego seksuologa nie bylismy. Ale przez 3 lata jakos tam dawalismy sobie rade no ale wiecie nie ma to jak sex. Zaden petting tego nie zastąpi. Musze tylko znalezc odpowiedniego psychiatre i sie udam do niego tylko sie boje ze mnie zamknie w jakims szpitalu i strasznie boje sie tych lekow słyszalem ze strasznie uzalezniaja. A jakie ja moge dostac po pierwszej wizycie? I czy one doprowadza do tego ze bede sie czuł tak jak kiedyś pełny życia chłopak. Prosze odpowiedzcie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochaniutki nie zamknal cie w szpitalu hehe bo nie ma takiej potrzeby leki dadza antydepresyjne one nieuzalezniaja fizycznie jednakze moga psychicznie,mimo to wiele ludzi potrafi i chce zerwac z tymi tabletkmi,roznie to z sexem bywa raz tabltki doprowadzaja do braku checi na zblizenie a raz zwiekszaja apetyut haha,sprobujesz to sie przekonasz jak na ciebie podzialaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czas coś z tym zrobić powinieneś namówić dziewczyne na wizyte u seksuologa (pochwica to bardzo cięzka sprawa i tez ma podłoże psychiczne ,samo nie przejdzie nie ma na co czekać)A co do Ciebie to radze psychologa i psychoterapię a nie ładować sie od razu w leki które i tak są rozwiązaniem przejsciowym bo z własnymi problemami musisz sie uporać sam na to żaden lek Ci nie pomorze! Poczytaj troche forum mozna sobie poradzic i bez leków .pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem pewien że żadn wymaz tu nie pomoże. Osoby z nerwicą (także ja, niestety) mają takie dziwne objawy których nie da się wytłumaczyć żadną chorobą. Najgorsze w tym wszystkim jest to że ta "nerwica" cały czas w środku nas siedzi i nie daje o sobie zapomnieć. Można od tego zwariować. Kilka razy już myslałem o tym jak tu pomóc sobie odejść ale zawsze powstrzymuje mnie myśl że muszę za wszelką cenę wychować dzieci. I to jest chyba jedyny powód dlaczego wciąż żyje i w głębi duszy mam nadzieję że ten "nieciekawy" czas musi się zmienić. Nie ma sensu opisywać konkretnych objawów bo widzę że większość ma te same. Też mam czasem wrażenie że lekarze ignoruję objawy o których im mówię. Dla mnie są one nie do opisania, nie dają żyż, myśleć czy funkcjonować normalnie. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wszystkim ktorzy sa na tym forum.tylko WY mnie rozumiecie...nikt kogo ta choroba nie dotyczy nigdy nie bedzie w stanie jej zrozumiec i pojąć...dzis zawiodla mnie najblizsza mi osoba...moj chlopak, ktry kompletnie nie rozumie co sie ze mna dzieje choc mu mowie, tlumacze....:( nic juz nie ma sensu;(

 

[ Dodano: Sro Sie 09, 2006 2:19 pm ]

no i tak....dzisiaj juz jestem po badaniu RTG klatki piersiowej....WSZYSTKO W PORZĄDKU!!!! A ja i tak dalej jakaś niespokojna...na gardle pojawił sie biały czop, chyba jakis ropień....ucho wciąż dokucza...ehh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanko : czy to nerwica ? (sorka że się powtarzam ) dzisiaj boli mnie głowa i jestem słaby , jakbym miał zemdleć . Od wczoraj bolał mnie brzuch , część nad pępkiem , bół pulsujący , piekący , dziwny w każdym bądź razie ...........i przechodził pod pępek lewej części ciała w okolice dwunastnicy a trzustki ból ten utrzymywał mi się od popołudnia do rana dzisiejszego dnia , ale trochę ulżyło . A i przy tym bólu brzucha niemogę się załatwić , tj. niechce mi się , a co do czego przyjdzie to załatwię się ale niedokońca......... :| a teraz ta słabość mnie ogarneła z chęcią do wymiotów :| co to ma być :?: zawał ? tętniak ? nerwica :?: Dodam że mam wrzodsy dwunastnicy i biorę nastepujące leki od 2 tygodni : Spamilan , detralex , Afobam , Prazol i jeszcze coś na serce .........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co na to Twój lekarz? Miałeś robione wszystkie badania? Skoro masz wrzody, to one mogą powodować bule brzucha, ale nie jestem lekarzem, więc nie wiem. Skoro dostajesz afobam to napewno musisz mieć jakieś dolegliwości ze strony układu nerwowego, bo po co inaczej lekarz by ci to dawał? Pozdrawiam! I nie przejmuj się w końcu przejdzie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwice wykrył u mnie lekarz w szpialu po ataku (ciśnienie 180/150 , drgawki itp. ) ale mam podejżenia co do mojego stanu :| mam takie uczucie jakbym miał zawał : słabość , mdłości = wymioty , ból w klatce piersiowej , ból brzucha a i serce nierówno bije ............ no i :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich:) własnie dzis sie zalogowalam po raz pierwszy na tej stronce i bardzo sie ciesze:) . bo wkoncu widze ze nie tylko ja mam takie problemy... jak np. z tym głupim snem. Najgorzej gdy jestem sama w domu to za cholere nie zasnę, w calym domu mam zaswiecone swiatło:( boje sie ze zaraz cos usłysze, zobacze czuje sie jak jakas psychiczna... szkoda ze nie ma na to jakiegos pewnego, stuprocentowego leku, po zazyciu którego znika ten głupi strach... na zawsze. Dobrze widziec ze nie tylko ja mam takie problemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hello. ja tez mam niesamowite bole głowy, a do tego mdloscia a nawet czasem wymiotuje, mysle ze jest to spowodowane nerwica bo bylam u roznych lekarzy ale zaden nic nie stwierdzil. Ból jest przerazajacy, do tego wtedy jestem wrazliwa na jakiekolwiek zapachy, tylko moge pic herbatę no i pozostają jakies tabletki np peralgina- tylko ona mi jeszcze pomaga(chyba ze ja zwymiotuje). Ale tabl biorę w koniecznosci. Ale moj sposób to: połozyc sie, przykryc kocem, do tego ubieram taką obcisłla opaskę(bo czasem czuje jak mi rozsadza głowę), herbata i cisza- czasem pomaga :) . pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra , a co do tego bólu brzucha ? Bo mnie trzyma cały czas (od wczoraj )

objawia się następująco : przelewanie płynów w brzuchu - dziwne uczucie , kłucie , pieczenie w różnych miejscach - oczywiście brzucha , pulsowanie wraz z pieczeniem odcinkia pomiędzy pępkiem a dolną częścia klatki (dokładniej nad pępkiem ) piersiowej , dziwne to uczucie jakby obce ciało w brzuchu .

 

Czy ktoś miał takie coś podczas nerwicy ? bo ja niewiem czy to jest normalne ?

Bo to jest dziwne , jakby drugie serce w brzuchu :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..beznadzieja.Uczucie bezsensu wszystkiego.czasem nie mam siły wstać z łóżka.leżałabym tak i sie patrzyła w sufit tępo godzinami .Jeżeli nie spotka mnie nic miłego ani życzlliwego mam cały taki dzień.Drażni mnie wiele rzeczy,denerwuję się z byle powodu.Boję się przyszłości,tego co bedzie za 10 lat,czas mi przecieka między palcami... boję się ludzi czasem, masy mnie przerazają,zaczynam studia-przeraża mnie to,a powinnam się cieszyć.

Sytuacje w których się kiedyś znajdę mnie przerażają.Nie mogę usnąć..milion myśli na sekundę...więc poszłam po tabl. uspokajające.Jakieś ziołowe bez recepty.kilka dni ok.Humorek dopisywał,a tu znów coś zaczyna mnie gnieść, przeszkadzać,irytować.

jakoś nie jestem zadowolona ani z siebie, z niczego....

Jak tu podnieść własną samoocenę i znaleźć spokój w sobie? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc bystry:) znowu widze ze ktos ma takie objawy jak ja, tez takie pulsowanie w brzuchu,na poczatku mi sie wydawalo ze jestem w ciazy no ale jak??? mnie boli pod zebrami z lewej strony a powyzej pępka, dziwny ten ból. a jak chodze to ten ból jest mocniejszy, czesto mi sie pojawia i niewiem jak go zwalczyc. Bo tabletki to najgorsze co moze byc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×