Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie dzis od rana troche pobolewa ząb i powstal kolo zęba taki mały bąbelek z ropą i taka mam paranoje przez cały dzień ze dostane zakarzenia i polknelam przedchwila antybiotyk przeciw zakarzeniowy i tabletki dwie przeciw zapalne i troche sie uspokoiłam ....kurde ale dziś mam niezłe paranoje i doła jak cholera :/....ta nerwica mnie niedlugo wykończy ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milka pisanie że do tej pory nikt Ci nie pomógł to nic innego jak straszenie ze z tego nie można wyjść. Przez forum przewinęło sie wiele osob które z tego wyszlo lub sa w trakcie leczenia. Mam przyjaciół na forum ktorzy sa już na końcowym etapie. Sama jestem tez tego przykładem że choc męczyłam sie z tym ponad 20 lat, da rade z tego wyjść. Nie odbieraj nadzieji. :twisted: Widocznie nie trafiłaś na osdpowiedniego lekarza lub psychoterapeyte, bo i tak bywa. Zawsze można znalężć innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co Ci sie zrobilo na dziasle to sie nazywa afta-jest to wlasnie taki babelek na poczatku wypelniony plynem a pozniej on peka i wrzodzieje i znika po okolo 2 tygodniach-najlepiej plukac usta rumiankiem i unikac podrazniania tego chorego miejsca-w aptekach sa dostepne na tego typu choroby jamy ustnej roznego rodzaju masci o skladzie podobnym do zowiraxu chyba taka polska nazwa to jest masc na opryszczke wargowa.Afta to bardzo podobne tylko umiejscowione w jamie ustnej z roznych przyczyn-jedna z nich moze byc takze stres.Agapla ma racje nie eksperymentuj z antybiotykami bez uprzedniej konsultacji z lekarzem.Podrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz przeżywam to samo.....nie urodzilam sie sie w zimie...pod koniec lata....ale za każdym razem kiedy nadchodzi lato, czuje, że jestem jakby coraz bardziej nerwowa? uczucie ktore mi towarzyszy podczas lenich wieczorów jest mi obce podczas zimy czy nawet jesieni, jest dla mnie niezrozumiale i malo pozytywne szczerze mówiąc.....ehhh :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz Angeliko,dwoch.To nie ma znaczenia i nie jest tematem naszych dywagacji a raczej luzno wpleciona w rozmowe dygresja...Wazne,ze musialam przerwac i na tym sie chcialam skupic bo ma to bezposredni zwiazek z nerwica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z tym sercem...czy to mozliwe zbey to uczucie ściśnięcia serca i ogolny dyskomfort klatki piersiowej utrzymywał sie z powodu nerwicy caly dzien? Bo ja tego nie mialam dziś tylko przy ataku tylko ciagle to odczuwam i nie daje m ito spokoju:(

 

[ Dodano: Nie Sie 06, 2006 9:59 pm ]

jeszcze dodam że czuje to nawet na plecach po lewej stronie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochana przy nerwicy mozesz miec takie objawy o ktorych Ci sie nawet nigdy nie snilo najwazniejsze jest to zebys nie zwracala na nie uwagi bo sa one tylko wew manifestem Twojej wrazliwej struktury.Jestes mloda zdrowa dziewczyna i moge Cie zapewnic ze nic zlego Ci sie nie stanie poniewaz to tylko nerwica.Popatrz na forum ilu Nas tutaj wszystkich z pdobnymi problemami do Twoich i zauwaz iz nie jestes sama.

 

[ Dodano: Nie Sie 06, 2006 10:35 pm ]

Aha zapomnialam Ci jeszcze napisac poniewaz wspomnialas o powiekszonych wezlach chlonnych-moze powinnas wybrac sie do dentysty bo to moze byc od zeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bylam w trojkacie z dwoma mezczyznami ale nic Ci do tego-seks a nerwica choc na siebie wplywaja nie powinny nas obchodzic jednoczesnie.Zajmujmy sie lepiej tylko nerwica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydawalo ze seks jest lepszy od nerwicy ale widocznie Ciebie interesuje tylko nerwica a ja nie prosilam Cie o ujawnianie mi Twoich doswiadczen seksualnych ale to tez sprawa osobista prawda Moniczko?

 

[ Dodano: Nie Sie 06, 2006 10:59 pm ]

....iec na czym sie teraz skupimy??????...... :?::?::?::?::?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem ze samym soba, mianowicie - czuje sie w pewien sposob "przesladowany", caly czas ktos jest w moim poblizu, czuje ta postac, a jak zaczynam sie przerazliwie bac, to nawet ja slysze (halucynacji nie mam). Czesto odwracam sie i patrze, czy czasami tam kogos nie ma (np. w drzwiach). Czuje lek, strach. Dzieje sie to tylko i wylacznie w nocy, kiedy wiem, ze domownicy zasneli. Mam juz tak od kilku lat, tylko ze na moment udalo mi sie wyjsc z tej "psychozy", ale znowu wrocila. Teraz nawet wlaczone swiatlo malo daje i dlatego czekam do switu. Wtedy kiedy widze "rodzacy sie dzien", horror sie konczy. :D Nie boje sie smierci, boje sie tego przerazajacego "przestraszenia" (w przypadku zobaczenia kogos). :D Ciezko mi jest to wytlumaczyc, dlatego prosze Was o pomoc. Co ze mna jest grane? Moze jakies tabletki kupic (moga byc na recepte)? Co za choroba we mnie drzemie? :twisted::D

PS. jestem nadpobudliwy (mam tiki nerwowe), ale raczej nic powaznego. Najwiekszy problem = noc. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie,staromodne z was baby,trzeba sobie dwoch znalesc-to moze wam nerwica przejdzie, bo na razie gorycz z was az przez moj komputer wyplywa.Bez odbioru-za pare minut wyjezdzam na urlop i cokolwiek mi zlosliwego odpiszecie, to przeczytam to dopiewo za dwa tygodnie a wtedy to juz nie bedzie aktualne i nic juz mnie nie bedzie w stanie zdenerwowac! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh nic nadzwyczajnego tak ma duzo osob... ;] ja tez tak mam np jak wypije , poprostu wedlugo mnie jak byles maly ogladales duzo hororow ja tak mialme ogladalem i do tej pory uwielbiam horory tylko niektroe wplywaja na psych tzn w taki spsobo ze wlasnie przed zasnieciem czasem jak sie nakrecisz to mylsisz ze ktos teges jest w pokoju... ja po szczekach balem sie nogi na podloge polozyc heheeh ;] wszystkO mija... ;] moi znajomi niemaja nerwic i tez tak maja albo jeszcze leprze jazdy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak mowicie. Jak bylem maly to ogladalem mase horrorow, ktore zle na mnie wplynely. Ostatnio ogladalem serie dramatow, ktore w pewien sposob mnie poruszyly, ale bez przesady. Sam nie wiem czego sie boje... :D Teraz to mi sie wydaje smieszne, ale w nocy juz taki chojrak nie jestem. :P Najgorsze jest to uczucie, kiedy cos uslysze, ze np. ktos idzie - lek sie poteguje, wpadam w panike. No coz... dzieki za odpowiedzi.

PS. a jakie leki ew. moglbym brac? Nie piszcie ze mam pic melise przed snem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj po co sie ładowac od razu w leki ,ewentualnie jakieś ziolowe na sen i to wszystko ,musisz zrozumiec że to tylko twoja wyobrażnia i zacznij oglądać komedie :lol:

 

Teraz (jest godzina 13:00) ja wszystko rozumiem, ale gdy przychodzi noc... strach nadchodzi. evil: :P Xanax by dał rade (tylko raz)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×