Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ubezwłasnowolnienie częściowe a przymus leczenia.


Gość ZOK57

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pie...lę, Nieboszczyk Ty masz nieźle na....dolone we łbie,plujesz jadem na każdym kroku,k..wa wszystko jest złe i ta teoria spiskowa z lekiem na raka,taa,a w Smoleńsku był zamach,Amerykanie nagrali w Hollywood i sami zrobili zamach na WTC,człowieku jesteś mega subiektywny i bazujesz na swoich dupnogówniano widzeniach a nie opisujesz rzeczywistości w sposób obiektywny,ps. Na Ty to mów kolegom bo ja do nich nie należę;] niewytrzymałem czytając Twoje wypociny;/sorr;D

 

-- Śr sty 07, 2015 6:54 pm --

 

Misję na księżycu*(Hollywood)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZOK57, polecam kocborowo dla ciebie któryś z oddziałów psychiatrii sądowej z zapewnieniem maksymalnego zabezpieczenia bo widzę że masz dosyć wolności.odciążysz mnie i mi podobnych bo tam jest miejsce dla ciebie.poświęcisz się dla nauki i nie jednemu uratujesz życie.pod derą napewno będziesz miał ciepło w miesiącach zimowych może w lecie tylko pasy ochronne.w najlepszym razie izolatka gdzie będziesz mógł się podrapać za uchem.a twoje wysokie mniemanie o sobie to są urojenia wielkościowe współużytkowniku forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie mam dosyć wolności,ona jest zapewniona przez konstytucję.Po prostu jest-tyle.Po drugie sam mam F22 ale urojenia ksobne i prześladowcze a nie wielkościowe,po trzecie widzę że Ty chyba chory,słaby i biedny jesteś,ps.-jakie są Twoje zarobki ;może one są przyczyną właśnie po czwarte Twojego ciągłego narzekania,ps.-nie znoszę takich osobników-idę se jebnąc piwo pod żabkę bo ręce opadają;] peace inteligenciku teoretyku!;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ankaH ale ten filmik mi nie odpowiada na jakiej podstawie ubezwłasnowalnia się z częsciowego na całkowicie , jest miniedukacyjny , informacyjny ale nie wnikiliwy i kompetentny ;rozumiem .ps czy to prawda ze rodzice mogą mnie zamknąć w psychiatryku i ubezwłasnowolnic calkowicie>? na jakiej podstawie??????????? blagam piszcie ,piszcie....:(

 

-- N lut 08, 2015 2:30 pm --

 

Tylko na tej że parę awantur zrobiłem i kradnę w domu tzn. jestem złodziejem domowym na hazard?????????????????? PISZCIE!!

 

-- N lut 08, 2015 2:31 pm --

 

tERAZ JUŻ ZWATPILEM , BYC MOZE TO JEST BARDZO PROSTE KOGOS WPIEPRZYC DO PSYCHIATRYKA NA PARE LAT?!

 

-- N lut 08, 2015 2:32 pm --

 

mAM PRAWO DO ADWOKATA????????????????????????????????????????????

 

-- Pt lut 13, 2015 12:53 pm --

 

ankaH ale ten filmik mi nie odpowiada na jakiej podstawie ubezwłasnowalnia się z częsciowego na całkowicie , jest miniedukacyjny , informacyjny ale nie wnikiliwy i kompetentny ;rozumiem .ps czy to prawda ze rodzice mogą mnie zamknąć w psychiatryku i ubezwłasnowolnic calkowicie>? na jakiej podstawie??????????? blagam piszcie ,piszcie....:(

 

-- Pt lut 13, 2015 12:53 pm --

 

Tylko na tej że parę awantur zrobiłem i kradnę w domu tzn. jestem złodziejem domowym na hazard?????????????????? PISZCIE!!

 

tERAZ JUŻ ZWATPILEM , BYC MOZE TO JEST BARDZO PROSTE KOGOS WPIEPRZYC DO PSYCHIATRYKA NA PARE LAT?!

 

mAM PRAWO DO ADWOKATA????????????????????????????????????????????

 

-- Pn lut 16, 2015 3:37 pm --

 

zamykam temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko wiem , osoba ubezwłasnowolniona częsciowo ma prawo do adwokata gdy chą ją sądownie zamknąć w szpitalu psychiatrycznym , osoba ubezwłasnowolniona całkowicie nie ma nic do gadania .Ja jestem częśćiowo i nie będę całkowicie.zamykam temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie będę całkowicie tylko bede odpowiadał karnie za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad rodzicami , grożby karalne pod adresem rodziców oraz kradzierz wartosciowej rzeczy wartej 1000zł , przyznałem się na policjii do uzależnienia od hazardu i benzodiazepin po których jestem agresywny i zgodziłem się na wyrok bez rozprawy , sprawa jest w toku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×