Skocz do zawartości
Nerwica.com

Poczucie atrakcyjności


katia010

Rekomendowane odpowiedzi

Poczucie atrakcyjnosci wiaze sie z poczuciem wlasnej wartosci, ale bez poczucia wlasnej wartosci nie ma sie poczucia atrakcyjnosci, to ,ze sie jest fajnym jest pochodna wlasnej wartosci, przewaznie, jesli ktos buduje poczucie wartosci tylko na poczuciu atrakcyjnosci to naprawde nie ma poczucia wlasnej wartosci, bo wszystko jest uzaleznione od opinii innych na jego temat a prawdziwe poczucie wartosci nie jest zalezne od opinii osob trzecich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czuję się atrakcyjny fizycznie tak jak faceci o urodzie modeli albo sami modele, ale czuję się wystarczająco atrakcyjny by potrafić zainteresować sobą większość kobiet. Bardzo lubię to zalotne spojrzenie u kobiet, sprawia ono mi przyjemność, zresztą który facet go nie lubi?

Co do braku poczucia bycia atrakcyjnym, cóż mogę powiedzieć odkrywczego? Podnoszenie poczucia własnej wartości powinno zadziałać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się nie zapuszczać jakoś zbytnio ... fizycznie ..choć już choroba na kratkę wieczną i takie tam mi przeszła ....bardziej pasę się teraz duchowo i umysłowo ...i zastanawiam się czy to co mam w głowie jako życiowe info nie zmiecie z ziemi potencjalnej partnerki / ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny / Chłopaki nieważne jak wyglądacie. Nikt z nas nie jest przecież idealny. !

 

Po pierwsze zaakceptujcie samego siebie. Niestety nasz świat często ocenia ludzi tylko przez wygląd ale pieprzyć ich. Bóg tak nie robi :D

Kochaj siebie , kochaj ludzi ! ;D Jak można napisać, że ma się nie atrakcyjny charakter. ;D

Jak klniesz, bluzgasz to nic dziwnego , że inni mogą nie chcieć Cie słuchać. ;D

Czytanie książek wzbogaca wyobraźnie, ogólnie czytanie dobrze wpływa na bogactwo twojego języka. ( pomijając lęki, przed akceptacją, ale to chyba inny dział, ale tu też odpowiedź to Bóg) :D

Zmiana wyglądu ? Dobry fryzjer, zadbanie o swoją twarz cere. Dużo informacji jest internecie.

 

Trzeba naprawdę chcieć ! Tylko tyle !!!

 

Mi Bóg pomógł, Tobie też pomoże jeśli będziesz tego chciał. !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×