Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze sny


eee

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj śniło mi się, że byłam w gościach i  coś jadłam, do picia było wino. Najgorsze było to, że byłam tam sama, w domku na wsi daleko od rodziny, nie wiedziałam jak wrócić do domu, więc przeniosłam się w czasie do przeszłości i tam zobaczyłam brata, siostrę i mamę, nie mogłam jednak zbyt długo przebywać w przeszłości i musiałam wrócić do teraźniejszości. Koniec snu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2022 o 19:36, Priscilla_126 napisał:

Śniła mi się zdechła kawa :D

Hm... ciekawe. Mam nadzieję, że to nie był sen proroczy.

 

Zazwyczaj nie pamiętam swoich snów, ale dzisiejszy? Damn it!

 

Odzyskałem świadomość (na pewno jej część) w momencie jak moje ciało było dalej sparaliżowane. Tradycyjnie, uczucie niepokoju, czyjejś obecności, jakiegoś zła. Słyszałem jakieś odgłosy dochodzące z przedpokoju (mieliśmy gości, to były znajome głosy, ale ledwo słyszalne). Im bardziej wytężałem swój słuch i im bardziej skupiałem się na tych głosach, to działy się coraz dziwniejsze rzeczy i mój niepokój rósł. W pewnym momencie rozmowy ucichły, ale nie słyszałem ciszy. Za to słyszałem dźwięki jakie towarzyszą podczas chuchania i czułem, że ktoś/coś znajduje się przy mnie. Czułem coraz większe zagrożenie, próbowałem się poruszyć - nie mogłem. Moja niemoc i poczucie bezsilności doprowadziły do tego, że pomimo tego, że nie przeklinam, rzucałem dosyć soczyste bluzgi. Myślę, że to jest normalna reakcja, każdej istoty. Pies normalnie się rozwijający, w momencie gdy jest przyparty do ściany i niemający możliwości ucieczki, myślę, że zaatakuje napastnika, a nie się mu odda. Wybudziłem się. Po przebudzeniu musiałem podnieść swój tułów, i się upewnić, że jestem bezpieczny, gdyż czasami po samym otwarciu oczu, a następnie ich zamknięciu, zdarzało się, że niepokój dosyć szybko wracał, jakbym znowu miał przeżyć to nieprzyjemne, ale cholernie ciekawe przeżycie.

 

Porażenie przysenne -> Wikipedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis śnił mi się kolega z klasy z LO o przezwisku Budyń ( co dziwniejsze, przypominał Gandalfa z 'Władcy Pierścieni" - znaczy, we snie, nie w szkole .;P) Nie myślalam o nim całe lata, a tu masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem poryty sen że ktoś mówił mi że w wieku 16 lat człowiek ma wyłączone myślenie i wykonuje wszystkie czynności bez namysłu. Oczywiście domyśliłem się że to ma związek z moją przeszłością. Jeszcze tylko snów o tematyce erotycznej brakuje.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się dzisiaj wyjątkowo nie śniła wojna, atak zombi czy zmarli którzy żyją w moich snach. Dzisiaj mi się śniło stare suche drzewo które się sypało na moim podwórku, gałęzie spadały, drzewo się łamało na budynki a my sprzątaliśmy to 🤨 po za tym co chwilę się budziłam 😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w jakimś urzędzie, gdzie zamiast drzwi były kotary i pełno ludzi pracujących. Błądziłem szukając wyjścia. W pewnym momencie zapytałem, z uśmiechem, o drogę do niego.  Pani się uśmiechnęła i wskazała na przejście za mną.

 

- powróciłem do tych ok. 6h snu i, jak dotychczas, częściej pamiętam sny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(dalej 6h, zdarza mi się przebudzić w nocy koło 3, a następnie parę minut przed budzikiem).

 

Dzisiaj, to jakiś horror mi się śnił, ale nie odgrywałem w nim głównej roli - byłem, jedynie, obserwatorem.

Miejsce: jakiś las,

pora dnia: noc, ale nie jest całkowicie ciemno

 

Śniły mi się jakieś wiedźmy bliźniaczki. Czarny postrzępiony ubiór, stara twarz etc. Polowały na jakąś dziewczynę, a gdy ją dopadły to zaczęły jakieś dziwne czary tj. uniemożliwiły jej drogę w przód i w tył i zaczęły robić dziwne miny w kierunku tej dziewczyny. Po chwili, dziewczyna straciła swoją młodość, a wiedźmy odmłodniały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×