Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Na paroksetynie udawało mi się myśleć pozytywnie a raczej nie myśleć ciągle negatywnie, ale jak ona się skończyła, to wróciło wszystko w takiej postaci że już nie daje rady żyć, tak ogromny ból w różnej postaci, ból że w ogóle istnieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie lęk napięcie pralka w głowie to bym z łóżka nie wychodził.

 

Wiem że nerwica jest straszna ale z wszystkiego można wyjść. Ciągłe powtarzanie że nic mi nie pomoże pogarsza tylko ten stan.

Znajdź sobie jakieś zajęcie. Rób to na siłę - nawet jak nie masz ochoty. Biegaj, ćwicz, spaceruj,nawet jak nic to nie daje. Nawet jak nie odczuwasz poprawy, nawet jak ci się potwornie nie chce - rób to codziennie. Do fizycznego zmęczenia . Do utraty tchu.

 

Co ty właściwie robisz całymi dniami ? Siedzisz i rozmyślasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wenlafaksyna w dawce 300 mg jest w działaniu przeciwlękowym porównywalna do 40 mg paroksetyny i też często występuje po niej takie samopoczucie jak na 40 mg paroksetyny ,w wyższej dawce generalnie rzecz biorąc powinna bardziej aktywizować ,a testowałem ją do dawki 450 mg ale byłem wtedy ,,zwarzywiony'' tak jak na 60-80 mg paroksetyny przy kompletnym braku napędu, energii i motywacji do działania to była wegetacja więc jestem żywym dowodem na to ,że nie ma co się sugerować na jakie neuro-przekaźniki ona wpływa od jakich dawek bo u mnie było działanie odwrotne ,a na klomipraminie która patrząc na to co wpływa działa na receptory H1 i chyba na muskarynowe czy adrenergiczne tutaj nie jestem pewny czy dobrze mówię więc może mnie ktoś poprawić ,a nie chce mi się tego specjalnie sprawdzać i ona powinna działać sedatywnie w szczególności w wyższych dawkach jak u większości ,a mnie za to bardzo pobudzała

 

 

300mg to tak jak 40 paro? Bylem na 50 paro to ile bede musial brac Wenli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na paroksetynie udawało mi się myśleć pozytywnie a raczej nie myśleć ciągle negatywnie, ale jak ona się skończyła, to wróciło wszystko w takiej postaci że już nie daje rady żyć, tak ogromny ból w różnej postaci, ból że w ogóle istnieje

 

czaje to jak nikt inny niestety ://// citalu dowal max dawke moze pomoze i nie sluchaj tych co mówią że słabszy nie zadziała , jak mówiłem mi po paro, fluo zatrybiła kiedyś , wspomagaj się baclofenem ma działanie przeciwdepresyjne i przeciwfobiczne . kombinuj . benzo sie wspomagaj , oczywiscie bez popadania w skrajnosci , i czekaj cierpliwie bierz jak lekarz zalecil brać

 

-- 21 lut 2018, 20:52 --

 

Wenlafaksyna w dawce 300 mg jest w działaniu przeciwlękowym porównywalna do 40 mg paroksetyny i też często występuje po niej takie samopoczucie jak na 40 mg paroksetyny ,w wyższej dawce generalnie rzecz biorąc powinna bardziej aktywizować ,a testowałem ją do dawki 450 mg ale byłem wtedy ,,zwarzywiony'' tak jak na 60-80 mg paroksetyny przy kompletnym braku napędu, energii i motywacji do działania to była wegetacja więc jestem żywym dowodem na to ,że nie ma co się sugerować na jakie neuro-przekaźniki ona wpływa od jakich dawek bo u mnie było działanie odwrotne ,a na klomipraminie która patrząc na to co wpływa działa na receptory H1 i chyba na muskarynowe czy adrenergiczne tutaj nie jestem pewny czy dobrze mówię więc może mnie ktoś poprawić ,a nie chce mi się tego specjalnie sprawdzać i ona powinna działać sedatywnie w szczególności w wyższych dawkach jak u większości ,a mnie za to bardzo pobudzała

 

 

300mg to tak jak 40 paro? Bylem na 50 paro to ile bede musial brac Wenli?

 

kucharz tu luknij npp200847f2.jpg

 

300 wenli jak 50 paro w inhibicji sert , nei wiadomo jak to sie przekłada na działanie przeciwlękowe , wiadomo NET. może nie sprzyjać temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na paroksetynie udawało mi się myśleć pozytywnie a raczej nie myśleć ciągle negatywnie, ale jak ona się skończyła, to wróciło wszystko w takiej postaci że już nie daje rady żyć, tak ogromny ból w różnej postaci, ból że w ogóle istnieje

 

czaje to jak nikt inny niestety ://// citalu dowal max dawke moze pomoze i nie sluchaj tych co mówią że słabszy nie zadziała , jak mówiłem mi po paro, fluo zatrybiła kiedyś , wspomagaj się baclofenem ma działanie przeciwdepresyjne i przeciwfobiczne . kombinuj . benzo sie wspomagaj , oczywiscie bez popadania w skrajnosci , i czekaj cierpliwie bierz jak lekarz zalecil brać

 

-- 21 lut 2018, 20:52 --

 

Wenlafaksyna w dawce 300 mg jest w działaniu przeciwlękowym porównywalna do 40 mg paroksetyny i też często występuje po niej takie samopoczucie jak na 40 mg paroksetyny ,w wyższej dawce generalnie rzecz biorąc powinna bardziej aktywizować ,a testowałem ją do dawki 450 mg ale byłem wtedy ,,zwarzywiony'' tak jak na 60-80 mg paroksetyny przy kompletnym braku napędu, energii i motywacji do działania to była wegetacja więc jestem żywym dowodem na to ,że nie ma co się sugerować na jakie neuro-przekaźniki ona wpływa od jakich dawek bo u mnie było działanie odwrotne ,a na klomipraminie która patrząc na to co wpływa działa na receptory H1 i chyba na muskarynowe czy adrenergiczne tutaj nie jestem pewny czy dobrze mówię więc może mnie ktoś poprawić ,a nie chce mi się tego specjalnie sprawdzać i ona powinna działać sedatywnie w szczególności w wyższych dawkach jak u większości ,a mnie za to bardzo pobudzała

 

 

300mg to tak jak 40 paro? Bylem na 50 paro to ile bede musial brac Wenli?

 

kucharz tu luknij npp200847f2.jpg

 

300 wenli jak 50 paro w inhibicji sert , nei wiadomo jak to sie przekłada na działanie przeciwlękowe , wiadomo NET. może nie sprzyjać temu

 

Rece opadaja. Wykoncze sie zanim dojde do tej dawki.

 

Widzialem ten wykres, ale nie moglem sie skupic i myslalem ze przy 225mg jest jak na 50 paroksetyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie lęk napięcie pralka w głowie to bym z łóżka nie wychodził.

 

Wiem że nerwica jest straszna ale z wszystkiego można wyjść. Ciągłe powtarzanie że nic mi nie pomoże pogarsza tylko ten stan.

Znajdź sobie jakieś zajęcie. Rób to na siłę - nawet jak nie masz ochoty. Biegaj, ćwicz, spaceruj,nawet jak nic to nie daje. Nawet jak nie odczuwasz poprawy, nawet jak ci się potwornie nie chce - rób to codziennie. Do fizycznego zmęczenia . Do utraty tchu.

 

Co ty właściwie robisz całymi dniami ? Siedzisz i rozmyślasz ?

tak, obecnie siedzę w szpitalu i rozmyślam, ja cię rozumiem, i twoje rady, nawet nie będę tłumaczył że nic mi nie pomaga itp itd, tego co czuję i dlaczego myślę że nic mi nie pomoże

 

-- 21 lut 2018, 22:50 --

 

Benzowiec84 takie rady to chyba będę mógł wprowadzać w życie jak wyjdę ze szpitala, ja citalopram w domu już brałem 30 mg a ona mi tu zmniejszyła do 20 mimo że mówiłem wszystko jak strasznie się czuję, że nam myśli samobójcze codziennie od października, itp itd, teraz mnie jeszcze dobila przenosząc na piętro kurwa na salę gdzie jest kilkanaście osób, dziś chyba nie zasnę, na sen nic nie dali bo to lekarz ustala, warunki jak w więzieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joker27 , ale myśli nie są Tobą i nie obwiniaj się za to że się pojawiają. Natrętne, nawet te najbardziej czarne myśli nic złego Ci nie wyrządzą, ot tylko się pojawiają. MAREK XYZ ma rację, ważne aby się czymś zająć, mieć coś jeszcze oprócz rozmyślania. Sam ostatnio miałem ciężkie lęki, nawet kilka ataków paniki. Ale po mimo tego chodzę do pracy, chodzę na siłownie i spacery, mam również swoje zajęcia na których się skupiam. Ale po mimo tego, że czasem dopada mnie lękowe myślenie wcale się za to nie obwiniam, tylko akceptuję to w jakim jestem akurat stanie. To mi pomaga nie nakręcać się że nic mi nie pomoże (a na prawdę było ciężko jeszcze miesiąc temu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No seriale dobra sprawa, sam oglądam :) A Pregabaline bierzesz? Mi dodali do escitalopramu no i na te najgorsze lęki pomaga, chociaż nie ma za bardzo działania uspokajającego, to lęki i to ciągłe natrętne myślenie ustało.

Dobrze też abyś zapisał się na jakąś psychoterapię, abyś nie był sam, ze swoimi problemami. Jak pojawiają Ci się natrętne myśli , nawet te ciężkie to nie obwiniaj się że to jest coś złego, same myśli krzywdy Ci nie zrobią, Przyjmij że jesteś chory i że jeszcze nie raz będą się one pojawiać. Natomiast z czasem zdrowienia będzie ich coraz mniej i coraz częściej będziesz mógł skupiać się na czymś innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No seriale dobra sprawa, sam oglądam :) A Pregabaline bierzesz? Mi dodali do escitalopramu no i na te najgorsze lęki pomaga, chociaż nie ma za bardzo działania uspokajającego, to lęki i to ciągłe natrętne myślenie ustało.

Dobrze też abyś zapisał się na jakąś psychoterapię, abyś nie był sam, ze swoimi problemami. Jak pojawiają Ci się natrętne myśli , nawet te ciężkie to nie obwiniaj się że to jest coś złego, same myśli krzywdy Ci nie zrobią, Przyjmij że jesteś chory i że jeszcze nie raz będą się one pojawiać. Natomiast z czasem zdrowienia będzie ich coraz mniej i coraz częściej będziesz mógł skupiać się na czymś innym.

pregabaline brałem jakiś czas, na początku trochę pomagała, pozniej wcale, oczywiście na sam lęk, a myślenie nie że się pojawia, jest ciągle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomóżcie,

 

umieram dzisiaj z bólu głowy. Czuję mega napięcie w karku, uczucie jak głowa w imadle, zęby jakbym miał dostać szczękościsku. Katastrofa i jeszcze problem z pamięcią. Jakiś dramat. Jestem jak oderwany od rzeczy, które jeszcze niedawno np. wczoraj robiłem a dziś już prawie nic nie pamiętam.

 

Kupiłem drukarkę na allegro wczoraj, a dziś rozmawiam ze sprzedawcą przez telefon i pytam o sposób dostawy jaki wybrałem wczoraj. Nigdy nie mi9ałem z tym problemów, wiedziałem co i jak a teraz czuję jakiś podziurawiony mózg, nie mogę słów znaleźć czasami - zacinam się - przyćmienie jakieś. Ja pier....

 

Mam taki zestaw:

 

Efectin er 225mg-0-0

Wellbutrin 300mg-0-0

Pregabalina 150-75-150

Lamotrygina 100-0-125

Trittico 150mg na noc

 

Czuję się strasznie skołowany, nawet jazda samochodem gorzej mi idzie niż tydzien temu gdzie brałem 150mg-37,5-0, od soboty ubiegłej jestem na 225mg. Zamiast czuć się coraz lepiej, to czuję się coraz gorzej.

 

Najgorsze są te bóle głowy. Po prostu głowa chce mi pęknąć na pół.

 

Ma ktoś pomysł jak mogę sobie pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pomysł jak mogę sobie pomóc?

 

Obniż dawkę spowrotem na 150 i poczekaj na efekt, wtedy się dowiesz, bo mogło cię bardziej zamulić.

 

 

I tak chyba zrobię, bo oszaleję.

 

I najchętniej to bym trittico w cholerę odstawił. Uważam , ze 3 antydepresanty to za dużo.

 

Jak czujesz się po pregabalinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czujesz się po pregabalinie?

 

nic mi nie daje, o dupe potluc ten lek

 

Mnie trochę stabilizuje. Mam Chad z szybką zmianą faz - istne szaleństwo :) Od doła po lekką euforię. Tylko, że tej Euforii strasznie mało ostatnio :(

 

Przeszedłem z Paroksetyny na Wenlafaksynę i tęsknię teraz za Paroksetyną, ale dam szanse lekowi i nowej lekarce. Zobaczymy co czas przyniesie.

 

 

 

NO mnie Efectin zamulił w cholerę, nawet jak chcę krzyknąć to nie mogę , taki jakiś przyduszony się czuję. :(

 

I kastracja totalna mimo, że biorę Wellbutrin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomóżcie,

 

umieram dzisiaj z bólu głowy. Czuję mega napięcie w karku, uczucie jak głowa w imadle, zęby jakbym miał dostać szczękościsku. Katastrofa i jeszcze problem z pamięcią. Jakiś dramat. Jestem jak oderwany od rzeczy, które jeszcze niedawno np. wczoraj robiłem a dziś już prawie nic nie pamiętam.

 

Kupiłem drukarkę na allegro wczoraj, a dziś rozmawiam ze sprzedawcą przez telefon i pytam o sposób dostawy jaki wybrałem wczoraj. Nigdy nie mi9ałem z tym problemów, wiedziałem co i jak a teraz czuję jakiś podziurawiony mózg, nie mogę słów znaleźć czasami - zacinam się - przyćmienie jakieś. Ja pier....

 

Mam taki zestaw:

 

Efectin er 225mg-0-0

Wellbutrin 300mg-0-0

Pregabalina 150-75-150

Lamotrygina 100-0-125

Trittico 150mg na noc

 

Czuję się strasznie skołowany, nawet jazda samochodem gorzej mi idzie niż tydzien temu gdzie brałem 150mg-37,5-0, od soboty ubiegłej jestem na 225mg. Zamiast czuć się coraz lepiej, to czuję się coraz gorzej.

 

Najgorsze są te bóle głowy. Po prostu głowa chce mi pęknąć na pół.

 

Ma ktoś pomysł jak mogę sobie pomóc?

 

Stanowczo za dużo leków i do tego wielkie dawki. Jakaś masakra !!! Zostaw jeden, dwa leki - resztę odstaw bo się wykończysz . Konieczna pilna konsultacja z lekarzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomóżcie,

 

umieram dzisiaj z bólu głowy. Czuję mega napięcie w karku, uczucie jak głowa w imadle, zęby jakbym miał dostać szczękościsku. Katastrofa i jeszcze problem z pamięcią. Jakiś dramat. Jestem jak oderwany od rzeczy, które jeszcze niedawno np. wczoraj robiłem a dziś już prawie nic nie pamiętam.

 

Kupiłem drukarkę na allegro wczoraj, a dziś rozmawiam ze sprzedawcą przez telefon i pytam o sposób dostawy jaki wybrałem wczoraj. Nigdy nie mi9ałem z tym problemów, wiedziałem co i jak a teraz czuję jakiś podziurawiony mózg, nie mogę słów znaleźć czasami - zacinam się - przyćmienie jakieś. Ja pier....

 

Mam taki zestaw:

 

Efectin er 225mg-0-0

Wellbutrin 300mg-0-0

Pregabalina 150-75-150

Lamotrygina 100-0-125

Trittico 150mg na noc

 

Czuję się strasznie skołowany, nawet jazda samochodem gorzej mi idzie niż tydzien temu gdzie brałem 150mg-37,5-0, od soboty ubiegłej jestem na 225mg. Zamiast czuć się coraz lepiej, to czuję się coraz gorzej.

 

Najgorsze są te bóle głowy. Po prostu głowa chce mi pęknąć na pół.

 

Ma ktoś pomysł jak mogę sobie pomóc?

 

Stanowczo za dużo leków i do tego wielkie dawki. Jakaś masakra !!! Zostaw jeden, dwa leki - resztę odstaw bo się wykończysz . Konieczna pilna konsultacja z lekarzem.

 

dokładnie potwierdzam za dużo leków wellbutrin 300 + 225 wenli , nic dziwnego ze cie glowa boli tyle noradrenaliny , do tego lamo po ktorej są dziury w głowie , prega ktora sama w sobie tez robi odrealnienie i dziury , triticco to istny zamulacz wy*ebał bym go w pissdu to lek dla masochistów , nie idzie po nocy funkcjonować. . to ni od powiekszenia wenli ci się tak stało ,glowa cie boli od well + effectin , dziury możesz tez mieć poniekąd od well bo on blokuje receptory acetylocholiny nAch i nikotynowe . dalsze dziury od lamotyrginy jest znana z tego , bralem to masakra . a tritico wy*eb . konieczna konsultacja z lekarzem.

 

 

bierzesz 2 stabilizizatory i 3 antydepresanty , co tu sie dziwic ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kucharz za wysokie ciśnienie od wysokich dawek leków stąd bóle głowy. Albo zostan na samej wenli albo na wellu albo na tym i na tym ale po 150 mg. Ciśnienie powinno spaść i bóle głowy minąć.

 

 

Ciśnienie mam w normie...

 

-- 22 lut 2018, 20:10 --

 

Ludzie pomóżcie,

 

umieram dzisiaj z bólu głowy. Czuję mega napięcie w karku, uczucie jak głowa w imadle, zęby jakbym miał dostać szczękościsku. Katastrofa i jeszcze problem z pamięcią. Jakiś dramat. Jestem jak oderwany od rzeczy, które jeszcze niedawno np. wczoraj robiłem a dziś już prawie nic nie pamiętam.

 

Kupiłem drukarkę na allegro wczoraj, a dziś rozmawiam ze sprzedawcą przez telefon i pytam o sposób dostawy jaki wybrałem wczoraj. Nigdy nie mi9ałem z tym problemów, wiedziałem co i jak a teraz czuję jakiś podziurawiony mózg, nie mogę słów znaleźć czasami - zacinam się - przyćmienie jakieś. Ja pier....

 

Mam taki zestaw:

 

Efectin er 225mg-0-0

Wellbutrin 300mg-0-0

Pregabalina 150-75-150

Lamotrygina 100-0-125

Trittico 150mg na noc

 

Czuję się strasznie skołowany, nawet jazda samochodem gorzej mi idzie niż tydzien temu gdzie brałem 150mg-37,5-0, od soboty ubiegłej jestem na 225mg. Zamiast czuć się coraz lepiej, to czuję się coraz gorzej.

 

Najgorsze są te bóle głowy. Po prostu głowa chce mi pęknąć na pół.

 

Ma ktoś pomysł jak mogę sobie pomóc?

 

Stanowczo za dużo leków i do tego wielkie dawki. Jakaś masakra !!! Zostaw jeden, dwa leki - resztę odstaw bo się wykończysz . Konieczna pilna konsultacja z lekarzem.

 

dokładnie potwierdzam za dużo leków wellbutrin 300 + 225 wenli , nic dziwnego ze cie glowa boli tyle noradrenaliny , do tego lamo po ktorej są dziury w głowie , prega ktora sama w sobie tez robi odrealnienie i dziury , triticco to istny zamulacz wy*ebał bym go w pissdu to lek dla masochistów , nie idzie po nocy funkcjonować. . to ni od powiekszenia wenli ci się tak stało ,glowa cie boli od well + effectin , dziury możesz tez mieć poniekąd od well bo on blokuje receptory acetylocholiny nAch i nikotynowe . dalsze dziury od lamotyrginy jest znana z tego , bralem to masakra . a tritico wy*eb . konieczna konsultacja z lekarzem.

 

 

Konsultacje miałem 12 lutego :) Miałem powoli zwiększać dawkę wenli, a o reszcie leków nic nie mówiła. Trittico zmniejszę do 100mg. Chcę żeby tylko pomagał mi zasnąć , a nie działał przeciwdepresyjnie. Zgadzam się , ze to zamulacz.

 

Wyobraźcie sobie , ze na takim mixie wyszedłem ze szpitala, tyle ze zamiast efectinu miałem progen 50mg i czułem się lepiej.

 

Wellbutrin działa na mnie bardzo dobrze. Nie miałem po nim nigdy problemów z pamięcią raczej wynikało to z choroby, ale to co ostatnio sie ze mna dzieje to jakiś hardcore, a dziś to jakieś apogeum i pewnie dlatego ze w sobotę zwiększyłem dawkę wenli do 225 mg.

 

Nie mogę tak po prostu zrezygnować z lamitrinu bo mam chada z szybką zmianą faz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wenla 375 nie daje praktycznie nic, i ogólnie wydaje mi się, że tak jak kiedyś pomagała (w mniejszych dawkach i całkiem konkret), tak teraz wyczerpał się już jej potencjał względem mej osoby - tak mi się wydaje - to na co polecilibyście ją zamienić? Chodzi mi bardziej o poprawę nastroju niż napęd, no i fajnie gdyby było to coś, co dobrze współgra z pregą (biorę ją, jak w podpisie, 600, czyli maksimum terapeutyczne wedle ulotki i procedur lekarskich, bo wiem, że są tacy, co to walą grama i narzekają że lipna ta prega ;)). Acha, brałem sertralinę i raczej nie chcę na nią ponownie wchodzić, nie proponujcie też paro, bo to dla mnie placebo, nie działa w ogóle - być może przez to, że brałem ją ponad rok i potencjał również się wyczerpał, choć między diabłem a prawdą, nigdy, nawet w początkach, nie działała na mnie zbyt dobrze, o ile w ogóle.

 

Co więc mogłoby sprawić, bym nie rozważał prawie każdego dnia, czy jechać tym autobusem, czy tamtym, czy może wstąpić po pączka z kokosem, bo pączki mamy świetnie, czy może lepszym pomysłem jest jednak rzucenie się pod samochód, bo to wszystko i tak bez sensu - życie, egzystencja, losowość zjawisk, materia, rozszerzający się wszechświat, kapitalizm - wszystko nie ma ładu i sensu, w końcu jesteśmy tylko pchłami, których nabawiła się nasza piękna planeta i dla jej nieszczęścia, nie potrafi się tak łatwo pozbyć... Po prostu coś na nastrój, niekoniecznie eseseraj, może tlpd jakiś, po którym nabrałbym ochoty wstać z łóżka i ubrać spodnie, a potem, hoho, kto wie, potem może zrobić nawet rzeczy większe.

 

Nastrój mnie dobija kompletnie. Parę dni temu zarzuciłem trochę trampka i tak dobrze się nagle czułem, w tak dobrym nastroju jechałem do pracy, w tak wyśmienitym, że w autobusie dorzuciłem kilka kolejnych, a kiedy szedłem się przesiąść na inny, to już zrobiony byłem na amen, i do pracy - diabłu dzięki - nie dotarłem, bo na bank by się skapnęli. Ma jasność umysłu, ogólny poziom trzeźwości, rychło straciłyby na wiarygodności, stanęłyby pod znakiem zapytania, cokolwiek podejrzeń graniczących z potrzebą interwencji, nieprzyjemnych procedur i diabeł wie co jeszcze...

 

tl;dr

Polećcie na co zamienić wenlę, by lepiej komponowała się z pregą.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomóżcie,

 

umieram dzisiaj z bólu głowy. Czuję mega napięcie w karku, uczucie jak głowa w imadle, zęby jakbym miał dostać szczękościsku. Katastrofa i jeszcze problem z pamięcią. Jakiś dramat. Jestem jak oderwany od rzeczy, które jeszcze niedawno np. wczoraj robiłem a dziś już prawie nic nie pamiętam.

 

Kupiłem drukarkę na allegro wczoraj, a dziś rozmawiam ze sprzedawcą przez telefon i pytam o sposób dostawy jaki wybrałem wczoraj. Nigdy nie mi9ałem z tym problemów, wiedziałem co i jak a teraz czuję jakiś podziurawiony mózg, nie mogę słów znaleźć czasami - zacinam się - przyćmienie jakieś. Ja pier....

 

Mam taki zestaw:

 

Efectin er 225mg-0-0

Wellbutrin 300mg-0-0

Pregabalina 150-75-150

Lamotrygina 100-0-125

Trittico 150mg na noc

 

Czuję się strasznie skołowany, nawet jazda samochodem gorzej mi idzie niż tydzien temu gdzie brałem 150mg-37,5-0, od soboty ubiegłej jestem na 225mg. Zamiast czuć się coraz lepiej, to czuję się coraz gorzej.

 

Najgorsze są te bóle głowy. Po prostu głowa chce mi pęknąć na pół.

 

Ma ktoś pomysł jak mogę sobie pomóc?

 

Stanowczo za dużo leków i do tego wielkie dawki. Jakaś masakra !!! Zostaw jeden, dwa leki - resztę odstaw bo się wykończysz . Konieczna pilna konsultacja z lekarzem.

 

dokładnie potwierdzam za dużo leków wellbutrin 300 + 225 wenli , nic dziwnego ze cie glowa boli tyle noradrenaliny , do tego lamo po ktorej są dziury w głowie , prega ktora sama w sobie tez robi odrealnienie i dziury , triticco to istny zamulacz wy*ebał bym go w pissdu to lek dla masochistów , nie idzie po nocy funkcjonować. . to ni od powiekszenia wenli ci się tak stało ,glowa cie boli od well + effectin , dziury możesz tez mieć poniekąd od well bo on blokuje receptory acetylocholiny nAch i nikotynowe . dalsze dziury od lamotyrginy jest znana z tego , bralem to masakra . a tritico wy*eb . konieczna konsultacja z lekarzem.

 

 

bierzesz 2 stabilizizatory i 3 antydepresanty , co tu sie dziwic ;]

 

Absolutnie zgadzam się , że za dużo noradrenaliny. Mój penis o mało nie został wciągnięty do środka :((. W ogóle czuje się jak zrobiony z drewna.

Obniżyłem dzisiaj dawkę z 225mg na 187,5mg, zobaczę jak będzie. I na pewno Lamitrin do 200mg zmniejszę i pregabalinę do 225 mg.

 

Możliwe zeby Pregabalina mnie przytłumiała i powodowała , ze jestem bardziej depresyjny? Sam już nie wiem gdzie szukać a lekarka na Hawajach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×