Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

to,ze ktoś odczuwa,zmianę podczas stosowania, zamienników to znaczy,że Mu się wydaje,bo wynik badania pokazał, co innego?

Teraz ja zadam pytanie, jak może działać inaczej, skoro przeszedł badania równoważności, gdzie AUC i Cmax muszą być mniejsze niż +/- 20%:

 

https://journals.viamedica.pl/forum_medycyny_rodzinnej/article/viewFile/10143/8643

 

na opakowaniu mirty jest napisane,że po pól roku stosowania,przechodzi, depresja ,patrz,jakoś mi nie przeszła,co Ty człowieku wogule wypisujesz,o jakiś badaniach które ni jak się maja, do życia realnego.

Nie dość, że spałeś na lekcjach biologii, to jeszcze na lekcjach języka polskiego (ortografia i czytanie ze zrozumieniem) :P

Na ulotce żadnego leku nie jest napisane, że depresja mija po pół roku, ale że jeśli uzyska się remisję pod wpływem zażywania leku, to należy kontynuować leczenie przez około pół roku. Jest różnica co nie?

Te pół roku to bardzo, ale to bardzo ogólne stwierdzenie i jest niesamowicie indywidualne, to lekarz powinien decydować o czasie leczenia, a nie domorośli psychofarmakolodzy.

 

nie czytam, żadnych badan to nie podsyłaj ,linków.

Nie czytaj, ale nie pisz też bzdur.

 

biorę i wiem.

Ciekawa retoryka. Chyba oglądasz dużo jerzego zięby.

 

koncerny farmaceutyczne żerują,na nieszczęściu innych.leki dają znikomą pomoc,ale ludzie wolą, tą nędzną pomoc niż być na dnie.dlatego tym koncernom tak dobrze się powodzi.mi jak narazie to za wiele nie pomogły, te leki i w dupie mam, że badania pokazały ,że mirta i wenla to najsilniejsze,polaczenie przeciw depresyjne,bo na mnie jak narazie nie działa.

Nikt cie nie zmusza do brania leków, tak jak nikt (przemysł spirytusowy) nie wlewał alkoholikom alkoholu do gęby. To są nasze własne decyzje.

Statystycznie to najskuteczniejsze (a nie najsilniejsze, to nie fizyka) połączenie przeciwdepresyjne dwóch leków nowej generacji, co nie oznacza, że musisz wpisywać się w tą statystykę.

 

na badania patrz, z przymrużeniem oka.spróbuj i dopiero się wypowiedz, o swoich doświadczeniach a nie o wyczytanych,z Internetu

Nierzadko piszę o swoich subiektywnych odczuciach i jakoś są one dość zgodne głównym nurtem psychofarmakologii, a w dyskusjach używam bardziej racjonalnych argumentów niż:

- bo tak!

- ja wiem swoje!

- to spisek koncernów farmaceutycznych!

 

Jak dla mnie koniec dyskusji z tobą, nie ten poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę 11 dzień faxigen xl 75 mg najtańszy zamiennik i nie mam żadnych skutków ubocznych przeskoczyłem z setaloftu w tydzień. Działań pozytywnych na razie nie zauważyłem.

 

-- 18 lis 2016, 01:09 --

 

Spięty, ja rozumiem, że osoba zaburzona ma często poważnie stępione zdolności poznawcze, więc powtórzę jeszcze raz: nie kwestionuję skuteczności tańszych zamienników, biorę tylko pod lupę różnice w składzie i profilach działania.

 

poza tym - poradnikzdrowie.pl? serio?

 

Grabarz ci nie wysłał odpowiedzi ?. Nie ma żadnej różnicy pomiędzy oryginałem a najtańszym zamiennikiem. Tak poradnik zdrowie bo jakoś stępiony umiem czytać że w artykule udziela się lekarz.

 

-- 18 lis 2016, 01:22 --

 

Jeszcze tu

 

http://www.fundacjadlazdrowia.pl/czytelnia/taszy_zamiennik_czy_orygina

 

i tu

 

http://ddz.doba.pl/artykul/tansze-zamienniki-lekow-rozmowa-z-farmaceuta/9917/15

 

-- 18 lis 2016, 01:24 --

 

Ja powoli dokładam do 75/37,5tak dojde do 150.

 

Od kiedy lecisz na wenli ?. I czemu od razu nie skaczesz na 150 mg ?. Szkoda czasu wdł mnie.

Nie pamiętam.Zaczynalam od 37,5 szybko wskoczylam na 75.Pytasz czemu,hmm bo ja bardzo dziwnie reaguję na leki.Mam niedoczynność kory nadnerczy .Dr stwierdzila iz w moim przypadku lecimy powolutku.Zoloft namieszal mi z hormonami nadnerczy .Muszę być ostrożna.

 

-- 19 lis 2016, 01:24 --

 

Co do badań.Kiedyś pracowalam w firmie ktora prowadzila badania różnych leków,różnych firm.Wszystko co pozytywnie bylo wpisywane z dokładną starannością.Gorzej z efektami ubocznymi i to bardzo poważnymi typu np zapalenie wątroby.Tu tel do firmy i nakaz nie wpisywania.Pacjenta kierowwano do prywatnej kliniki i firma za wszystko płaciła.Nie podobalo mi sie to.Wiec po 4 mc powiedziałam koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja nie sugeruję,się badaniami.poza tym żona kolegi pracuje w dość dużej fabryce, gdzie produkują leki i suplementy i nieraz opowiada jak tam partie przechodzą kontrolę.zresztą pare razy juz byli ukarani i wycofywali,całą serię leku.można by wywnioskować,z co poniektórych postów,że należy stosować,zamiennik nawet jak po nim czujemy się gorzej,no bo w badaniach wykazało,że niema różnicy miedzy zamiennikami.no i to by dopiero było bzdurą.jesli bierzecie faxigen i jest ok.a weźmiecie efectin i czujecie, sie po nim gorzej no to bez sensu jest kontynuować, jego stosowanie sugerując się wynikiem badań w których udziału nie braliście, tylko wrócić do faxigenu,nawet jesli to auto sugestia.tak wogule to zamówiłem, suplement o nazwie gaba.niby korzystnie wpływa,na sen.za tydzień napiszę o efektach.dziś czułem się fatalnie,ale to chyba przez drugą noc zarwaną.no i dolegliwości żołądkowo-jelitowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do badań.Kiedyś pracowalam w firmie ktora prowadzila badania różnych leków,różnych firm.Wszystko co pozytywnie bylo wpisywane z dokładną starannością.Gorzej z efektami ubocznymi i to bardzo poważnymi typu np zapalenie wątroby.Tu tel do firmy i nakaz nie wpisywania.Pacjenta kierowwano do prywatnej kliniki i firma za wszystko płaciła.Nie podobalo mi sie to.Wiec po 4 mc powiedziałam koniec.

Mam kilka pytaµ:

Co to za firma?

W jakim dziale pracowałaś?

Na jakim stanowisku?

Czym konkretnie zajmowałaś się?

Czy wykonywałaś osobiście badania biorównoważności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do badań.Kiedyś pracowalam w firmie ktora prowadzila badania różnych leków,różnych firm.Wszystko co pozytywnie bylo wpisywane z dokładną starannością.Gorzej z efektami ubocznymi i to bardzo poważnymi typu np zapalenie wątroby.Tu tel do firmy i nakaz nie wpisywania.Pacjenta kierowwano do prywatnej kliniki i firma za wszystko płaciła.Nie podobalo mi sie to.Wiec po 4 mc powiedziałam koniec.

Mam kilka pytaµ:

Co to za firma?

W jakim dziale pracowałaś?

Na jakim stanowisku?

Czym konkretnie zajmowałaś się?

Czy wykonywałaś osobiście badania biorównoważności?

Znasz moje wykształcenie.Dawalam pacjentom leki,pobieralam krew na badania,wysłałam kurierem TNT do różnych krajów pobrane badania.Potem przychodzily do nas wyniki i wpinalam je do segregatorow.Co do firmy to muszę pogrzebać w świadectwach pracy,bo nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu.szykuje,się zawiadomienie,do prokuratury o popełnieniu,przestępstwa.uważaj Dorota7777.bo brałaś w tym udział.koleżka z monstrualną wiedzą czerpaną z kabelka podpisanego,ethernet,zajmie sie ta sprawa

 

-- 20 lis 2016, 21:38 --

 

Dobra,teraz bez żartów.pytanie do facetów,tak Grabarzu z nierządnicą w nazwie.łapiącym, za słówka do Ciebie też.chodzi mi o wasze opinie a nie wynik badania.zaobserwował ,któryś z Was na dawce 150mg.ze narządy rozrodcze się delikatnie przykurczyły ?oczywiście to nie jest, przykurcz jak po amfetaminie no,ale ja coś takiego u siebie dostrzegłem.what the fuck?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu.szykuje,się zawiadomienie,do prokuratury o popełnieniu,przestępstwa.uważaj Dorota7777.bo brałaś w tym udział.koleżka z monstrualną wiedzą czerpaną z kabelka podpisanego,ethernet,zajmie sie ta sprawa

 

-- 20 lis 2016, 21:38 --

 

Dobra,teraz bez żartów.pytanie do facetów,tak Grabarzu z nierządnicą w nazwie.łapiącym, za słówka do Ciebie też.chodzi mi o wasze opinie a nie wynik badania.zaobserwował ,któryś z Was na dawce 150mg.ze narządy rozrodcze się delikatnie przykurczyły ?oczywiście to nie jest, przykurcz jak po amfetaminie no,ale ja coś takiego u siebie dostrzegłem.what the fuck?

 

Tak to normalne, też tak miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

 

Jestem na 225mg Wenli od 3 tygodni, jak narazie tylka nie urywa. Prócz wenli biorę Lamitrin i Trittico. Od dawna mam problem ze zbyt krotkim snem, jeszcze przed kuracja Wenlą, więc nie łączę tego z ubokami leku. Trittico praktycznie nie dziala - 5-6 godzin i pobudka.

 

Mam kilka pytań:

 

1. Czy można łączyć Wenle z kwetiapiną? - chcialbym w koncu pospac dluzej...

2. Panicznie boję się górki - mam OCD i niby CHAD, ale napewno jest to depresja przebiegająca z lękiem. I tutaj moje pytanie, czy to uczucie pustki w głowie po wenli to normalne? Mial ktos z Was tak? Jak sobie z tym poradzić? Czy to moze za mala dawka jeszcze?

 

Pomozcie prosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

 

Jestem na 225mg Wenli od 3 tygodni, jak narazie tylka nie urywa. Prócz wenli biorę Lamitrin i Trittico. Od dawna mam problem ze zbyt krotkim snem, jeszcze przed kuracja Wenlą, więc nie łączę tego z ubokami leku. Trittico praktycznie nie dziala - 5-6 godzin i pobudka.

 

Mam kilka pytań:

 

1. Czy można łączyć Wenle z kwetiapiną? - chcialbym w koncu pospac dluzej...

2. Panicznie boję się górki - mam OCD i niby CHAD, ale napewno jest to depresja przebiegająca z lękiem. I tutaj moje pytanie, czy to uczucie pustki w głowie po wenli to normalne? Mial ktos z Was tak? Jak sobie z tym poradzić? Czy to moze za mala dawka jeszcze?

 

Pomozcie prosze.

Ad1. Można łączyć, choć ja bym nie brał neuroleptyków ogólnie, ale to inna kwestia.

Ad2. Tak to normalne, też miałem pustkę w bani po każdym ssri/snri, myśli pojawiały się tylko bo silnym wysiłku fizycznym, ale wez pod uwagę, żę to może być też od depresji, jak nie nie chce się żyć to trudno by jakieś pozytywne myśli w głowie się kotłowaly, za to tych negatywnych jest pełno w chuj. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

 

Jestem na 225mg Wenli od 3 tygodni, jak narazie tylka nie urywa. Prócz wenli biorę Lamitrin i Trittico. Od dawna mam problem ze zbyt krotkim snem, jeszcze przed kuracja Wenlą, więc nie łączę tego z ubokami leku. Trittico praktycznie nie dziala - 5-6 godzin i pobudka.

 

Mam kilka pytań:

 

1. Czy można łączyć Wenle z kwetiapiną? - chcialbym w koncu pospac dluzej...

2. Panicznie boję się górki - mam OCD i niby CHAD, ale napewno jest to depresja przebiegająca z lękiem. I tutaj moje pytanie, czy to uczucie pustki w głowie po wenli to normalne? Mial ktos z Was tak? Jak sobie z tym poradzić? Czy to moze za mala dawka jeszcze?

 

Pomozcie prosze.

Ad1. Można łączyć, choć ja bym nie brał neuroleptyków ogólnie, ale to inna kwestia.

Ad2. Tak to normalne, też miałem pustkę w bani po każdym ssri/snri, myśli pojawiały się tylko bo silnym wysiłku fizycznym, ale wez pod uwagę, żę to może być też od depresji, jak nie nie chce się żyć to trudno by jakieś pozytywne myśli w głowie się kotłowaly, za to tych negatywnych jest pełno w /cenzura/. :pirate:

 

 

Powiem tak,

 

Probowalem jyz 300mg przez kilka dni i byly pozytywne mysli, ale boje sie sam zwiekszyc dawke, wizyte mam dopiero za tydzien... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiaj z lekarzem o włączeniu, mirty na sen.ja na sen biorę mirtę 30-45 a nieraz i więcej mg.do tego 5-10mg. Melatoniny i od dziś wypróbuję, taki suplement o nazwie GABA, który też ułatwia,zasypianie.wenli 150mg biorę, dopiero 5 dzień.pustki niemam,bardziej zobojętnienie emocjonalnie

 

-- 22 lis 2016, 22:22 --

 

No i oczywiście, samemu nie zwiększaj, dawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Prócz wenli biorę Lamitrin i Trittico.

 

(...) czy to uczucie pustki w głowie po wenli to normalne? Mial ktos z Was tak? Jak sobie z tym poradzić? Czy to moze za mala dawka jeszcze?

 

Pomozcie prosze.

 

 

Kucharz, uczucie pustki w głowie dużo bardziej łączyłabym z lamitrinem (powoduje problemy z pamięcią, kojarzeniem i szybkim przetwarzaniem informacji), może też z trittico (lekko otumania jeszcze rano po wzięciu wieczorem), niż akurat z wenlą w małej dawce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... może też z trittico (lekko otumania jeszcze rano po wzięciu wieczorem), niż akurat z wenlą w małej dawce.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21623982

Although trazodone is efficacious for sleep maintenance difficulties, its associated cognitive and motor impairments may provide a modest caveat to health-care providers.

 

http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1002/(SICI)1099-1077(199910)14:7%3C499::AID-HUP136%3E3.0.CO;2-1/abstract

These results indicated that the subchronic influence of trazodone on cognitive functions is at least of a two-dimensional nature: decreased CFF threshold can be interpreted in terms of lowered CNS arousal, whereas a higher cognitive function, memory, improved, possibly related to the relief of depressive symptoms.

 

http://www.jad-journal.com/article/0165-0327(90)90079-N/abstract?cc=y=

The results of this study demonstrated that neither drug affected the depressed patients' cognitive skills as measured by the Guild memory test (digit span and paired associations) during their treatment and recovery. The only factor that was useful in predicting an improvement in cognitive functioning was the change in the measures of depression (Hamilton Rating Scale for Depression and Clinical Global Impression) with time.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21623982

Although trazodone is efficacious for sleep maintenance difficulties, its associated cognitive and motor impairments may provide a modest caveat to health-care providers.

 

http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1002/(SICI)1099-1077(199910)14:7%3C499::AID-HUP136%3E3.0.CO;2-1/abstract

These results indicated that the subchronic influence of trazodone on cognitive functions is at least of a two-dimensional nature: decreased CFF threshold can be interpreted in terms of lowered CNS arousal, whereas a higher cognitive function, memory, improved, possibly related to the relief of depressive symptoms.

 

http://www.jad-journal.com/article/0165-0327(90)90079-N/abstract?cc=y=

The results of this study demonstrated that neither drug affected the depressed patients' cognitive skills as measured by the Guild memory test (digit span and paired associations) during their treatment and recovery. The only factor that was useful in predicting an improvement in cognitive functioning was the change in the measures of depression (Hamilton Rating Scale for Depression and Clinical Global Impression) with time.

 

Wyniki badania klinicznego trazadonu, które producent musiał (choć niekoniecznie chciał ;) ), umieścić w ulotce:

 

Nervous system

Very common (10% or more): Drowsiness (up to 40.8%), dizziness/light-headedness (up to 28%), headache (up to 19.8%), nervousness (up to 14.8%)

Common (1% to 10%): Confusion, decreased concentration, disorientation, impaired memory, incoordination, paresthesia, tremors

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia biorę 75mg wenli i 30mg mirty. Tak mnie wykastrowało, ze nawet naga Penélope Cruz nie zrobiłaby na mnie wrażenia.

Wcześniej brałem 40mg fluoksetyny, ale nie czułem sie takim impotentem jak teraz.

Nie wiem czy nałożyły się te dwa leki na siebie, bo fluoksetyna długo siedzi w organizmie, czy tak działa wenla, ale nie chcę wiedzieć co będzie jak wejde na 150mg, bo tyle ma być docelowo.

Ogólnie skurczył mi się penis, normalnie przykurcz, wstydziłbym się rozebrać przed partnerką, choć nawet nie mam ochoty na sex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiaj z lekarzem o włączeniu, mirty na sen.ja na sen biorę mirtę 30-45 a nieraz i więcej mg.do tego 5-10mg. Melatoniny i od dziś wypróbuję, taki suplement o nazwie GABA, który też ułatwia,zasypianie.wenli 150mg biorę, dopiero 5 dzień.pustki niemam,bardziej zobojętnienie emocjonalnie

 

-- 22 lis 2016, 22:22 --

 

No i oczywiście, samemu nie zwiększaj, dawki

 

Bralem Mirtazapine, strasznie zaczalem tyc po niej... :(

 

-- 24 lis 2016, 15:30 --

 

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21623982

Although trazodone is efficacious for sleep maintenance difficulties, its associated cognitive and motor impairments may provide a modest caveat to health-care providers.

 

http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1002/(SICI)1099-1077(199910)14:7%3C499::AID-HUP136%3E3.0.CO;2-1/abstract

These results indicated that the subchronic influence of trazodone on cognitive functions is at least of a two-dimensional nature: decreased CFF threshold can be interpreted in terms of lowered CNS arousal, whereas a higher cognitive function, memory, improved, possibly related to the relief of depressive symptoms.

 

http://www.jad-journal.com/article/0165-0327(90)90079-N/abstract?cc=y=

The results of this study demonstrated that neither drug affected the depressed patients' cognitive skills as measured by the Guild memory test (digit span and paired associations) during their treatment and recovery. The only factor that was useful in predicting an improvement in cognitive functioning was the change in the measures of depression (Hamilton Rating Scale for Depression and Clinical Global Impression) with time.

 

Wyniki badania klinicznego trazadonu, które producent musiał (choć niekoniecznie chciał ;) ), umieścić w ulotce:

 

Nervous system

Very common (10% or more): Drowsiness (up to 40.8%), dizziness/light-headedness (up to 28%), headache (up to 19.8%), nervousness (up to 14.8%)

Common (1% to 10%): Confusion, decreased concentration, disorientation, impaired memory, incoordination, paresthesia, tremors

 

Dzieki wszystkim za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia biorę 75mg wenli i 30mg mirty. Tak mnie wykastrowało, ze nawet naga Penélope Cruz nie zrobiłaby na mnie wrażenia.

Wcześniej brałem 40mg fluoksetyny, ale nie czułem sie takim impotentem jak teraz.

Nie wiem czy nałożyły się te dwa leki na siebie, bo fluoksetyna długo siedzi w organizmie, czy tak działa wenla, ale nie chcę wiedzieć co będzie jak wejde na 150mg, bo tyle ma być docelowo.

Ogólnie skurczył mi się penis, normalnie przykurcz, wstydziłbym się rozebrać przed partnerką, choć nawet nie mam ochoty na sex.

 

Ja po samej mircie już byłem,wykastrowany.jak doszła, wenla to jeszcze pogłębiło, ten stan.u mnie to powoduje,obojętność emocjonalna,nie nakręcam,się ani nie podniecam.kiedyś coś podobnego miałem,po 17alfa tyle,że i agresja była przełączona ,na tryb ON.po wenli wszystko jakieś takie bzdurne się wydaje.nie oglądam,już tv.bo we wszystkim dostrzegałem,manipulację.po 10 latach,przerwy zacząłem,ćwiczyć.dostrzegam,rzeczy których wczesniej nie widziałem,ale deprecha jeszcze siedzi,mocno zakorzeniona,narazie poprawa jest,minimalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś 20 dzień wenli, moja odczucia aktualne to lepsza koncentracja,procesy myślowe,mniej zaburzeń somatycznych,sporo energii,pobudzenie,skóra nie jest już taka sucha jak wcześniej,ogólnie czuje się trochę lepiej,nie mam głupkowatych myśli,obaw ale to taka lekka poprawa. Ale niestety dalej mam problemy ze snem z zasypianiem jak i utrzymaniem snu,mam bardzo dużo snów są tak prawdziwe i czuję jakby to działo się naprawdę,do tego lęk się jeszcze nie zmniejszył. Jestem na dawce 75 mg nie mam żądnych skutków ubocznych,dodam że na setalofcie nie działo się praktycznie nic. Jak myślicie lek zaskoczy jak już się coś tam lekko poprawiło ?, i czy wenla działa również na fobie społeczną ? w ulotce nic o tym nie pisze,bo ostatnio miałem zamiar sobie pogadać z nieznajomymi dziewczynami w autobusie,byłem bardzo pewny siebie. Chyba powinna zaskoczyć jak już coś się dzieje jak myślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś próbowałem,takiego ziółka o nazwie różeniec górski,ale jeszcze nie bralem, wtedy wenli,tylko pramolan. w takim polaczeniu nie odczuwałem,żadnego stresu,mogłem przemawiać przed całym narodem,ale nie miał,żadnego działania,przeciwdepresyjnego,więc odstawiłem.nie jestem pewien,czy można,łączyć go z blokerami serotoniny bo chyba było cos wspomniane o ZS,,ale musiał, byś o tym poczytać a najlepiej z lekarzem skonsultować

 

-- 26 lis 2016, 08:41 --

 

Mi tez wenla dała,pewność siebie aż za bardzo,bo ciągnie mnie do krytykowania, innych prosto w oczy.skoro juz po 20 dniach czujesz, poprawę na plus przy tak małej dawce,no to badz dobrej myśli.pamiętaj, też ,że leki pomagają a robotę, trzeba wykonać,samemu.przełamiesz się raz,drugi i później juz bedzie to normalna sytuacja dla Ciebie i nie będzie stresu i nieśmiałości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spiety99, dołącz 15mg mirty na noc to będiesz spał jak dziecko i wtedy dopiero zobaczysz co to kolorowe sny ☺☺.

 

brałem już miansec,trittico,nasen,estazolam,relanium,xanax,rudotel nic ciekawego pewnie po mircie też nic z tego nie będzie

btw wie ktoś może czy w niedoczynności tarczycy występują problemy z bezsennością ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spiety99, jeśli mogę coś nieśmiało zasugerować... Ja bym jednak spróbowała z mirtazapiną. Po mianserynie czułam się beznadziejnie, trittico nie dawał nic, estazolam uspokajał jedynie, rudotel to dla mnie wielka lipa, działania relanium i lorazepamu nie czuję , hydroxyzyna to już w ogóle... :roll: A mirtazapina akurat fajnie wycisza i dobrze się po niej śpi.

Tyle leków testowałeś, to co Ci szkodzi jeszcze z jednym spróbować. A nuż zaskoczy jak u mnie.

 

Co do tarczycy, to na pewno bezsenność jest przy nadczynności. Przy niedoczynności raczej w drugą stronę . Przynajmniej w większości przypadków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spiety99, jeśli mogę coś nieśmiało zasugerować... Ja bym jednak spróbowała z mirtazapiną. Po mianserynie czułam się beznadziejnie, trittico nie dawał nic, estazolam uspokajał jedynie, rudotel to dla mnie wielka lipa, działania relanium i lorazepamu nie czuję , hydroxyzyna to już w ogóle... :roll: A mirtazapina akurat fajnie wycisza i dobrze się po niej śpi.

Tyle leków testowałeś, to co Ci szkodzi jeszcze z jednym spróbować. A nuż zaskoczy jak u mnie.

 

Co do tarczycy, to na pewno bezsenność jest przy nadczynności. Przy niedoczynności raczej w drugą stronę . Przynajmniej w większości przypadków.

 

u mnie przy relanium bylo najlepiej przy dawce 30 mg,tu raczej problem leży w lęku a skutkiem jest bezsenność a lekarze z bidą chcą mi przepisywać 0,5 xanaxu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spiety99, jeśli mogę coś nieśmiało zasugerować... Ja bym jednak spróbowała z mirtazapiną. Po mianserynie czułam się beznadziejnie, trittico nie dawał nic, estazolam uspokajał jedynie, rudotel to dla mnie wielka lipa, działania relanium i lorazepamu nie czuję , hydroxyzyna to już w ogóle... :roll: A mirtazapina akurat fajnie wycisza i dobrze się po niej śpi.

Tyle leków testowałeś, to co Ci szkodzi jeszcze z jednym spróbować. A nuż zaskoczy jak u mnie.

 

Co do tarczycy, to na pewno bezsenność jest przy nadczynności. Przy niedoczynności raczej w drugą stronę . Przynajmniej w większości przypadków.

 

u mnie przy relanium bylo najlepiej przy dawce 30 mg,tu raczej problem leży w lęku a skutkiem jest bezsenność a lekarze z bidą chcą mi przepisywać 0,5 xanaxu

bo tylko jakiś konował może przepisywać benzo w leczeniu bezsenności powodując u pacjenta uzależnienie (wcale o nie nie trudno) i jeszcze większe problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×