Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki, no to by dawało jakąś nadzieje na lepsze jutro, bo jakby tak miało zostać to :pirate:

Życzę Ci tego aby było lepiej.

 

-- 25 paź 2016, 12:59 --

 

Kurcze mam biegunkę mam nadzieję,ze to nie od leku.Jakis czas juz go biorę.75 chyba od 13 października.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś piaty dzień,na 75mg.z jedzeniem troche lepiej.biegunkę powiadasz:ja mam zupełnie na odwrót.zawsze miałem biegunkę a odkąd biorę wenle biegunka znikła,ale za to ciągle mi się w brzuchu przelewa tak jakby burczy .no,ale nie boli.wracając do wątku.narazie czuje sie niby spokojnie,ale tyka we mnie bomba tylko czekam na mały impuls i odrazu wybucham co najlepsze na wszystko znajduje odpowiedz.jestem mocno pewny siebie tyle,że narazie dostrzegam tylko czyjeś wady i go neguję.a z fizycznych to troche mi duszno i zaburzona gospodarka wodna to co wypiję przelatuje jak przez durszlak.mysle ze to reakcja organizmu na zwiększenie dawki i unormuje się w ciągu paru dni i bedzie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę Wam tej energii po wenli, z tego co piszecie działa na Was tak jak na mnie kiedyś efedryna w małych dawkach. Gotowa odpowiedź na wszystko, lekkie rozdrażnienie (czasem to jest pozytywne, przynajmniej jest to jakaś emocja) itp. Na mnie nawet wenla w większych dawkach tak nie chciała działać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no,dzis musze zaaplikować więcej mirty, bo dwie godziny temu zjadłem 30mg. i nic.zastanawia mnie czy to od noradrenaliny czy od adrenaliny bo chyba ona jest za nerwowość odpowiedzialna.może w początkowym stadium szturcha troche beta receptory, a może poprostu wprowadziła lekki chaos w neuronach i się unormuje hm

 

-- 25 paź 2016, 21:56 --

 

Ja nigdy na brak energi nie narzekałem wiec mnie mocniej pobudza.a na wenle się zdecydowałem tylko dlatego,ze wyczytałem,że kilka osób dźwignęła z dd i to zadecydowało o dobraniu wenli do mirty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOROTA777, dzięki, ja dużo śpie po tej wenli ale na 75mg choc to drugi dzien dopiero to jednak troche jakby lepiej niz na 38 mg.

Bardzo się cieszę :great::great::great::great::great:

 

-- 25 paź 2016, 22:31 --

 

Ja biegunek nie miałam na 37,5 nawet jak dwa tabsy wziełam.Pewnie to zbieg okoliczności .Wczoraj zjadłam tylko jogurt a dzis banana i pogoniło mnie.Dziwną zadyszkę odczuwam tak ok godziny potem jest ok.Czasem gdy jestem pochylona i szybko się spionizuję to robi mi sie ciemno przed oczami .To jednak bym raczej zwaliła na brak jedzenia.Łykam potas,magnez bo o nich trzeba pamiętać podczas brania antydepresantów.Jednak Efektin ma bardzo dużo plusów u mnie .Na pewno będzie mi potrzebna większa dawka ,ale posiedzę dłużej na 75.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam pytanie co mi da dodanie wenli do 150 anafranilu i 40 paro oczekuje pobudzenia sprawdzi sie i jaka dawke walic;d

Nie wiele ci da jak taka kosa jak anafranil i paro nic ci nie dały, z pewnością istnieje ryzyko ZS, negatywy jakie mogą wystąpić według mnie, pobudzenie, ale nie konstruktywne, czyli muszę coś zrobić bo mnie rozjebie od środka, coś jak po fecie jak za dużo wrzucisz, tylko przy fecie masz nastrój wyjebany w kosmos, przy obniżonym nastroju pobudzenie, może dać wiele złego, choćby agresja, to tak przy dobrych wiatrach, zachowania autodetrukcyjne - w tym próba samobójstwa, nie wiem czy masz myśli samobójcze, jeśli tak to uważaj bo wenla potrafi te myśli zwielokrotnić, podobna sytuacja ma się z natręctwami, wenla działa na noradrenaline, więc tak na 90% będzie dużo gorzej w tych dwóch kwestiach, ja bym nie próbował tego brać tym bardziej, że bierzesz już paro+anfranil, jeżeli chcesz ryzykować przygotuj minimum pakę jakiegoś dobrego benzo, a najlepiej ze 2 paki, powodzenia. :pirate::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam.

 

-- 26 paź 2016, 20:45 --

 

Chyba będę próbowała za tydzień zwiększyć dawkę.Zobaczę jeszcze przez tydzień.Wszystko jest ok ale tak ok 15 brakuje mi już spida którego mam wcześniej .Od tej mw godziny robię się bardziej nerwowa.Cieszę się bardzo,że z biegunką to przypadek.Na Zolofcie jak byłam to miałam dzień w dzień taką biegunkę,że po prostu woda się ze mnie lała.Jak do tej pory lek Efectin uważam za trafiony.Zobaczymy jak będzie potem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.jestem w dd, wiec poczucia czasu niemam wogule,ale odrealnienie delikatnie mniejsze.dzis szósty dzień,na 75mg.z jedzeniem durzo lepiej.niemam juz wrażenia stanu podgorączkowego.pobudzenie jest ,ale naturalniejsze i mniej negatywne.czyli szala na plus.zniknęła suchość w ustach z tym,że tak jakby delikatnie mi się chce zębami zgrzytać.żuchwa trochę galopuje,ale do bruksizmu daleko.czyli uboki odchodzą w książkowym czasie.lek narazie oceniam na całkiem całkiem

 

-- 26 paź 2016, 21:11 --

 

A ja jednak się chyba na ten trazodon skuszę chociaż na pare dni spawdze jak spisuje się w roli usypiacza bo mirta jakos tam usypia,ale wogule nie czuje jej działania przeciw depresyjnego.do atic na natręctwa to spróbuj mirty ja zawsze sprawdzałem po 10 razy czy dom zamknąłem i gaz zakręciłem a w trakcie brania mirty to znikło o no to drugi jej plus poza usypianiem.tak to słaba jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak czytam o tritico to opinie jak o witaminie C.myślicie jak będę stosował dlugo melatoninę to po odstawieniu,organizm bedzie miał problem z produkowaniem własnej?bo ciężko mam się wyciszyć wieczorem mirta mnie muli,ale jak przed mirta godzinkę łyknę melatoninę to takie odprężenie przychodzi.dziś siódmy dzień kuracji.uboki prawie znikły,ale nastrój narazie w miejscu stoi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tez macie problem ze snem po wenli?

 

ILUZJA: Tak, i koreluje to z dawką. Im wyższa dawka wenli, tym trudniej mi zasnąć. Rozwiązaniem jest branie wenli jak najwcześniej rano (całą dawkę 225 mg XR przyjmuję na raz ze śniadaniem), unikanie drzemek w trakcie dnia i chodzenie spać oraz wstawanie o tej samej porze codziennie.

Pomagają też przyjmowane regularnie (wieczorami) duże dawki magnezu. Zwróć tylko uwagę, aby preparat magnezu był lekiem, a nie suplementem diety (spójrz np. tu: http://www.lekinacodzien.pl/2014/06/28/magnez-lek-suplement/ , oprócz tych wymienionych fajnie działa jeszcze lek Aspargin).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magnez to mi nic nie daje jaki bym nie bral i w jakiej ilość.poza tym gdzies wyczytałem że im więcej bierzesz magnezu tym ciężej się przyswaja.ja na sen biorę melatoninę a godzinę później mirtę,ale nie raz i to ma mnie ciężko uwalić.kiedys tez próbowałem leriwonu to efekt był podobny do mirty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na sen biorę melatoninę a godzinę później mirtę,ale nie raz i to ma mnie ciężko uwalić.kiedys tez próbowałem leriwonu to efekt był podobny do mirty

Na mnie również mirtazapina nie działa już nasennie tak, jak należy, dlatego wspomagam się 150 mg (sporadycznie 300 mg) pregabaliny, chociaż, wiadomo, wolałbym jej nie brać, po prostu nie ma tutaj wiele możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magnez to mi nic nie daje jaki bym nie bral i w jakiej ilość.poza tym gdzies wyczytałem że im więcej bierzesz magnezu tym ciężej się przyswaja.ja na sen biorę melatoninę a godzinę później mirtę,ale nie raz i to ma mnie ciężko uwalić.kiedys tez próbowałem leriwonu to efekt był podobny do mirty

 

 

ILUZJA, o której godzinie i w jakiej dawce przyjmujesz wenlę? Magnez zadziałał u mnie po ponad miesiącu przyjmowania dawek zalecanych przy niedoborze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×