Skocz do zawartości
Nerwica.com

Psychoterapia behawioralno-poznawcza Śląsk


Artmen78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów

 

Mam ogromna prośbę. Od wielu lat cierpię na nerwicę natręctw. Wiele pozytywnych opinii słyszałem o terapii behawioralno-poznawczej.

Przeglądałem różne ogłoszenia ale większość terapeutów stosujących tą metodę pochodzi z Mazowsza.

Mieszkam w okolicach Oświęcimia ale tutaj wszyscy stosują metodę psychodynamiczną. Pracuje na Śląsku i szukam tutaj jakiegoś dobrego terapeuty.

Uprzejmie proszę jeśli znacie godnego polecenia terapeutę to podzielcie się tą informacją.

 

Pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja

 

Tu masz listę wszystkich certyfikowanych terapeutów: http://www.pttpb.pl/licencjonowani-terapeuci

Nie jest długa, można sobie posprawdzać kto jest w okolicy i czy nie przyjmuje na NFZ (problemem zazwyczaj nie jest samo znalezienie terapeuty cbt co znalezienie takiego, którzy nie przyjmuje tylko prywatnie)

Oprócz tych są jeszcze tacy którzy są w trakcie nauki (np. na 4 roku) i mogą dobrze przeprowadzić terapię, ale nie ma ich na liście jeszcze.

 

Tu tak na szybko znalazłam ludzi zajmujących się poz-beh w twoich okolicach:

http://syntonia.com.pl/kontakt.html

Ośrodek jest prywatny ale często zdarza się że terapeuta pracuje w takim i w jakieś przychodni naraz. Zadzwoń do nich i spytaj gdzie się najlepiej udać i do kogo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artmen78, z okolic śląska jedynym fachowcem w leczeniu nerwicy natręctw,który jest psychiatra i psychoterapeutą behawioralno-poznawczym sprawdzonym to Maciej Żerdziński. Przyjmuje on w Katowicach, tylko uprzedzam, że ma mnóstwo pacjentów, więc terminy oczekiwania do niego są stosunkowo dlugie, możesz też spróbowac do Dr Anity Pląder, to jest jego koleżanka po fachu, która uczyła sie u niego i zdaje mi sie, że do niej szybciej szło by sie dostać, a tez jest dobra.

Jak potrzebujesz wiecej info pisz na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×