Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

*Monika*, no widziałem, ze cwiczysz :] zawsze powtarzam, ze kobietom do twarzy z silka

 

W domu ćwiczę,już nie na siłowni, bardziej lightowo, wcześniej podnosiłam ciężary, dążyłam do wyciśnięcia swojego ciężaru... 58 kg.

Zaczęłam tracić atuty kobiecości, niestety... teraz ćwiczę chód na czas i w domu serie na poszczególne części ciała z małym obciążeniem lub bez... kalistenika :smile:

 

A Ty jak ćwiczysz? Masz jakiś program?

 

silence_sadness, nie dziękuj, fajna laska z Ciebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, wiesz, ja sobie już kilka razy myślałam o Tobie ,że Ty to nie powinieneś się nazywać jetodik, tylko zmienny i to nie mając pojęcia o tym, że kiedyś już miałeś taki nick.:]

 

*Monika*, kalistenika, super sprawa :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, nie no takie wyczynowe to chyba niezdrowe nawet, dobrze ze wyluzowalas.

 

tak, mam rozpiske, mojego autorstwa specjalna pod leniwych ;p trening 2 razy w tygodniu po godzinke, ;wszystkie partie - fbw

 

ego no wiem o co Ci chodzi ;/ a zdaje sie Ty mi swoja fotke obiecalas i co teraz :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ludzie, pan zmienny jak zwykle ściemnia, bo mu ego wcale nie obiecała, ino powiedziała, że się zastanowi.:]

Publicznie to mogę Wam najwyżej wstawić jakiś bicepsik, po czym zwymiotujecie na klawiaturki i miejmy nadzieję, Wam się odechce widzieć resztę, ze względu na obawy przed dalszym niszczeniem sobie komputerków... :silence:

 

Bo ja w podrywach, jak mi się przypomni tylko białko... z Treca (Whey 100)
Ja tam tylko na czysto jadę, a raczej jechałam, nawet bez specjalnej diety. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no stópki też odpadają, bo akurat stópki, to wydaje mi się, że mam całkiem, całkiem... skoro nawet mi się podobają, to musi być coś na rzeczy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×