Skocz do zawartości
Nerwica.com

23 latek wita was.


Selevan

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde. Troche wstyd o tym pisać. I od razu się odechciewa. Ale jestem przeszczęśliwym posiadaczem fobii społecznej.

 

Chyba wolałbym nie mieć ręki, niż od małego bać się najmniejszych kontaktów z ludźmi.

 

Ciężko mi nawet powiedzieć jaki jestem, bo nie bardzo miałem okazje się przekonać. Uwielbiam uciekać w książki, gry, muzykę - ogólnie inne światy. Kiedy już muszę siedzieć w tym, często oglądam sport, staram się wymyślić cokolwiek, aby wkrótce nie skończyć pod mostem z braku funduszy, użalam się nad sobą, spędzam czas z bratem, czyli jedyną osobą z którą czuję się swobodnie, i jestem sobą.

 

Sobą, sobą, powtórzenia. Nigdy nie miałem talentu do pisania. I w ogóle do niczego innego. Nie mam nawet już siły walczyć z tą fobią. Prokrastynacja bierze nade mną górę.

 

Dobra. Nie ważne. Może teraz dla odmiany trochę pozytywnie o mnie?

 

Ah, już pisałem że uwielbiam książki? Okej. To znaczy że pora kończyć opis. <3

 

To znaczy.. Tak wyglądał opis mnie, sprzed pół roku. Kiedy jeszcze cokolwiek sprawiało mi przyjemność. Dzisiaj jest czarna dziura. Cały dzień leżę w łóżku. Bo nic mi się nie chce. Nic nie ma sensu. Nic mi nie sprawia przyjemności. Jedynie czekam na moment w którym ukradnę mamie kasę, żeby móc kupić acodin albo kodeinę w aptece. Chcę umrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Selevan, Cześć.

Próbowałeś szukać pomocy u psychologa, psychiatry?

Kodeina w niczym Ci nie pomoże... A niestety śmierdzi to uzależnieniem i kolejnym kłopotem na głowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×