Skocz do zawartości
Nerwica.com

MUNDIAL 2014 - Brazylia


marwil

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czasem sobie myśle, że cześc z tych meczów w którcyh pewniak przegrywa z teoretycznie gorszą drużyną to dziwna sprawa.

Nie od dziś wiadomo, że na takie mecze są naprawdę duże zakłady bukmacherskie stawiane na faworyta.

Gdy faworyt nie wygrywa jakiś bukmacher na jakimś końcu świata staje się naprawdę bogaty w 90 min.

Ale to tylko moje takie second myśli heheh :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem Ghana stawia większy opór niż Portugalia, szybkościowo Afrykańczycy dominują ale od samego biegania się nie wygrywa. Zastanawia mnie czemu Niemcy grają znowu 4 środkowymi obrońcami czy tak się boją o swoją defensywę czy może zwłaszcza jak Lahm przeszedł do pomocy nie mają wartościowych bocznych obrońców.

 

-- 21 cze 2014, 22:58 --

 

Bardzo dobry mecz zwłaszcza w drugiej znakomitej połowie. Szkoda by było Ghańczyków jakby odpadli ale jest to wielce prawdopodobne. Niemiecka defensywa zwłaszcza w starciu z szybkimi zawodnikami jednak kuleje, ale za to atak dobry i Klose jak zwykle ratuje Niemców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carmen.s, oglądanie Argentyny to żadna przyjemność w porównaniu do meczu Ghana-Niemcy to ten mecz Argentyny był żałosny.

Bośnia przez sędziego poza mundialem, choć też nic wielkiego nie grali. Ogólnie ta grupa strasznie słaba, pewnie na równi słaba co ta co gra dziś. Odpadła Anglia, może odpasc Urugwaj, Ghana a mogą wejść jakieś Rosja, Nigeria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, bramke Messiego zawsze mi się przyjemnie ogląda :) Chociaż masz racje, ciekawsze mecze mnie ominęły na pewno, że Anglia odpadła to sie nie spodziewałam, no i przegrana Włoch :!:

 

-- 22 cze 2014, 09:42 --

 

Spaidermessiah, jak można schodzić po schodach w góre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×