Skocz do zawartości
Nerwica.com

MUNDIAL 2014 - Brazylia


marwil

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie Grecy to wygrali Samarasem, który wiedział jak potknąć się o pobliską nogę murzyna :D Imho Kolumbia przejdzie Urugwaj mimo, że w grupie nie zmierzyła się z nikim mocnym, kadrę mają naprawdę mocną a ci, którzy stanowią o sile ofensywy mieli udane sezony, Urugwaj i tak jest słabszy niż w ubiegłych latach, dodatkowo teraz bez Suareza ponownie, bóbr jebany zaatakował ponownie :lol:

Moim zdaniem też Kolumbia będzie faworytem, choć Urusi na pewno zagrają bardzo ostro i wysoko w obronie jak z Anglią. Kolumbia ma jednak bardziej kreatywną pomoc i lepszą ławkę zwłaszcza w ataku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na pewno nie afrykańskie, dla Ameryki Płd. to chyba najlepszy turniej od lat ale drabinka sprawia, że nie poznamy realnej siły większości z nich w starciu z Europejczykami, Brazylia wpada na Chile, Kolumbia na Urugwaj a następnie jest ćwierćfinał między nimi, jedynie Argentyna i Kostaryka zmierzą się z Europą.

Myślę, że takie będą ćwierćfinały:

 

Francja - Niemcy

Brazylia - Kolumbia

Argentyna - Belgia

Holandia - Kostaryka

 

czyli pół na pół Europa z Ameryką Płd., zobaczy się 1 lipca czy dobrze zgadłem

 

-- 26 cze 2014, 07:00 --

 

albo i nie, Kostaryka co środkowa czyli federacja CONCACAF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra teraz Algieria i wpadnie kosmiczne jak na te mistrzostwa kwota 100 zł, Afrykanie odpadają bo nie potrafią się dogadać albo podjąć dobrej ostatniej decyzji i źle podają lub strzelają z dystansu, z Ronaldo beka, powinien był 3 bramki strzelić w tym meczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 kupony z wczorajszą Szwajcarią, Niemcami i poniżej 2.5 gola w meczu Niemców, ponad 2.5 w meczu Portugalii, Algierię i Algierię albo remis

więc Algieria chociaż zremisuje to coś trafię, że wyjdę na 0 na typowaniu całych mistrzostw :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×