Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cytat na dziś


Arhol

Rekomendowane odpowiedzi

If what I wished for was granted to me, if what I wanted was given to me. Then, as I thought, I wouldn't wish for anything nor want anything. Because the things you were granted and the things you were given were surely shams that would one day be lost. The things you wished for had no shape and the things you wanted were untouchable. Or possibly, they might be the most wonderful treasures that would become nothing if you were to touch them.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

It' because you were embarrassed, frustrated, bitter, and jealous. If there's a time when those ill feelings surfaced, then there's also going to be a time where you restrained yourself, smiled, and then cut your relationships afterwards. Being aware of your eventual break up was a rather complicated thing. If you wanted to graduate with a smile, shouldn't you avoid approaching your friends too much? And that's where having no friends was super convenient!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

“Kochanie moje, nie wiem, co Ci pisać, co Ci powiedzieć, aby Ci było łatwiej, i co Ci powiedzieć, abyś uwierzyła i abyś myślała, że już jestem z Tobą. Nigdy nie myślałem, że będę Cię tak kochać, jak Cię kocham, i że tyle przez tę miłość wycierpię, i że tyle zyskam.”

~ Marek Hłasko do Agnieszki Osieckiej

 

“Kocham Cię. Niczego w życiu nie chcę mieć więcej poza Tobą.”

~ Jeremi Przybora do Agnieszki Osieckiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jeżeli nerwica ma polegać na tym, że człowiek pragnie dwóch, zupełnie sprzecznych ze sobą rzeczy naraz, to owszem, w takim razie jestem wariatką! Wiem, że przez całe życie będę się miotała pomiędzy różnymi, wykluczającymi się nawzajem pragnieniami!" - Sylvia Plath, Szklany Klosz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

truth-great-mind-androgynous-quote-on-storemypic-6d5eb.png
Też popieram - w tym sensie, że dobrze jest zintegrować w sobie moim zdaniem energię męską i kobiecą. A właściwie zaakceptować w sobie wszystkie energie, to znaczy pozwolić im wypłynąć z podświadomości do świadomości, uważnie się im przyjrzeć i je (przynajmniej te korzystne) jakoś ze sobą zintegrować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×