Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


Gość Luki_Nerwusik

Rekomendowane odpowiedzi

macieywwa, gdzie widzisz narzekanie? Siniaki po paro to jeden ze skutków ubocznych. Do tej pory nie miałam z tym problemu, a że teraz będą wystawione na widok, trochę mi się nie uśmiecha.

Zajmij się lepiej wymyślaniem swojej kolejnej historii i nie zapomnij jej wrzucić na forum z adnotacją, że jest z autopsji.

 

-- 31 mar 2014, o 12:30 --

 

macieywwa, stwierdzam jak jest, a nie narzekam. Nie dostrzegasz różnicy?

Różnica jest taka ze jezeli ktoś narzeka to jest to narzekanie ewentualnie wydziwianie a jeżeli Ty narzekasz to jest stwierdzanie jak jest, heh

 

 

Wystaw nos spoza wątków o lekach i zobacz kto na forum NARZEKA, albo sprawdź definicję tego wyrazu.

 

-- 31 mar 2014, o 12:31 --

 

elo, biorę już rok. Od listopada 30 mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, gdzie widzisz narzekanie? Siniaki po paro to jeden ze skutków ubocznych. Do tej pory nie miałam z tym problemu, a że teraz będą wystawione na widok, trochę mi się nie uśmiecha.

Zajmij się lepiej wymyślaniem swojej kolejnej historii i nie zapomnij jej wrzucić na forum z adnotacją, że jest z autopsji.

 

-- 31 mar 2014, o 12:30 --

 

macieywwa, stwierdzam jak jest, a nie narzekam. Nie dostrzegasz różnicy?

Różnica jest taka ze jezeli ktoś narzeka to jest to narzekanie ewentualnie wydziwianie a jeżeli Ty narzekasz to jest stwierdzanie jak jest, heh

 

 

Wystaw nos spoza wątków o lekach i zobacz kto na forum NARZEKA, albo sprawdź definicję tego wyrazu.

 

-- 31 mar 2014, o 12:31 --

 

elo, biorę już rok. Od listopada 30 mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jprdl wydziwiacie gorzej niż baby :D

to było Twoje podsumowanie mojego też "stwierdzenia jak jest" na temat uboków po fluo, więc u siebie nazywasz to stwierdzeniem faktu ze masz uboki po paro a u innych coś takiego narzekaniem lub wydziwianiem, nie potrzeba do tego żadnej definicji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jprdl wydziwiacie gorzej niż baby :D

to było Twoje podsumowanie mojego też "stwierdzenia jak jest" na temat uboków po fluo, więc u siebie nazywasz to stwierdzeniem faktu ze masz uboki po paro a u innych coś takiego narzekaniem lub wydziwianiem, nie potrzeba do tego żadnej definicji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki_Nerwusik, jasne, że się cieszę, o czym zresztą pisałam na forum.

Przegapiłem, bo głównie w lekach siedzę :)

W każdym razie gratuluję zdobycia pracy i powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki_Nerwusik, jasne, że się cieszę, o czym zresztą pisałam na forum.

Przegapiłem, bo głównie w lekach siedzę :)

W każdym razie gratuluję zdobycia pracy i powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic, nie jęczę każdego dnia jak robicie to Wy odnośnie uboków już na trzeci dzień po zażyciu leku i nie pierdolę w kółko o tym samym przez entą stronę.

 

-- 31 mar 2014, o 12:37 --

 

elo, od kiedy zaczęłam brać paroksetynę

 

-- 31 mar 2014, o 12:37 --

 

Luki_Nerwusik, dzięki :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic, nie jęczę każdego dnia jak robicie to Wy odnośnie uboków już na trzeci dzień po zażyciu leku i nie pierdolę w kółko o tym samym przez entą stronę.

 

-- 31 mar 2014, o 12:37 --

 

elo, od kiedy zaczęłam brać paroksetynę

 

-- 31 mar 2014, o 12:37 --

 

Luki_Nerwusik, dzięki :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo, następne fajne sformułowanie, jęczenie, jakiego każdego dnia? poczytaj inne wątki poza paro i fluo to zobaczysz co to znaczy różnice między jednorazowym stwierdzeniem uboków po danym leku a stwierdzaniem tego dzien po dniu przez miesiąc albo i dłużej, masz strasznie wybiórcze spojrzenie na innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo, następne fajne sformułowanie, jęczenie, jakiego każdego dnia? poczytaj inne wątki poza paro i fluo to zobaczysz co to znaczy różnice między jednorazowym stwierdzeniem uboków po danym leku a stwierdzaniem tego dzien po dniu przez miesiąc albo i dłużej, masz strasznie wybiórcze spojrzenie na innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic, w każdym wątku lekowym jesteś przede wszystkim Ty, a tuż po Tobie - Dark Knight i zaraz po Was Paździoch. Wałkujecie w kółko to samo na wszystkie strony. Wy już tego nie kontrolujecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic, w każdym wątku lekowym jesteś przede wszystkim Ty, a tuż po Tobie - Dark Knight i zaraz po Was Paździoch. Wałkujecie w kółko to samo na wszystkie strony. Wy już tego nie kontrolujecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×