Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to nerwica? co mam zrobić?


calla91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałabym sie poradzić co mam zrobić. To tak podejrzewam ze mam nerwice. Objawy nerwicy wystepują tylko jak mam wyjść z domu zwłaszcza na uczelnie. Kiedy jestem w domu można powiedzieć że nie mam objawów pozatym ze wszytsko mnie irytuje i najlepiej jakby nikt sie do mnie nie odzywał. Objawy mam od dawna, dopiero od jakiegos roku mysle ze to nerwica. moje objawy to: rano nie moge nic zjesc bo mam odruch wymiotny, serce mi wali. Pozniej w szkole to juz masakra: drżenie glowy nie moge normalnie spisac czegos z tablicy, mam wrazenie ze mi glowa ucieka do tyłu, kreci mi sie w głowie, mam zachwiania równowagi.Przy komputrach jak mamy zajecia to juz wogóle, plamy na dekoldzie i szyi. i cały czas mi szybko bije serce, nie moge usiedziec spokojnie caly czas musze ruszać coś, bo jak nie to nie wiem jak to okreslić jakiś taki impluss i musze poruszyć ręka czy nogą. Raz mi zimno raz mi gorąco. Jeżeli mi zimno to az sie trzęsę, innym oczywiscie jest ciepło. Najgorsze jest to że jak jestem na uczleni to mnie poprostu wszystko stresuje. Kiedy tylko moge to uciekam do domu. Już nie wiem co mam robić, pije melise, biore persen forte, ostatnio byłam tak zdesperowana że ukradłam babci hydroxiznium. Wzięłam ale nic nie pomogło. Przez to wszytsko szczególnie drżenie glowy, zaczynam opuszczać zajęcia, siedze cały czas w domu,nie ma mowy o jakimś wyjściu ze znajomymi (których tak praktycznie to nie mam). Zapomniałam o najważniejszym po całym dniu na uczelni boli mnie głowa tak ze nie widze na oczy i wymiotwać mi sie chce, i tak jest codziennie czasani mniej, ale boli mnie praktycznie codziennie. Najchętniej rzucilabym studia i zaszyła sie w domu. Nie wiem co robić, czy iść do lekarza zwyklego żeby mi przepisal jakieś tabletki, czy odrazu do psychiatry. Już nie mam siły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×