Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

hej, ostatnie dwa dni były nawet całkiem OK. To już duży sukces. Dzisiaj od samego rana ścisk w głowie i takie zdołowanie. Przyczyna - zacząłem myśleć o sprzedaży swych książek. Przez pół roku nic się nie sprzedawało bo nie było reklamy. Ale miesiąc temu uruchomiłem marketing i wiedze, że ubywa w hurtowniach. Z tym że ja mam chore oczekiwania - chciałbym żeby się sprzedawało 100 egzemplarzy miesięcznie, a jak się sprzeda 20 to jest OK. Chyba ten dzisiejszy dół jest wywołany tym, że wczoraj dwa wydawnictwa nie zdecydowały się na wydanie kolejnej książki. Bo w zeszły weekend nie miałem takiego bólu głowy. No jest problem bo pisać się chce, pisanie stało się częścią życia, a tutaj wydać nie chcą. A może by to odpuścić? W wakacje nie pisałem i nie miałem takich dylematów. Ale ciężko nie pisać jak są takie pomysły i mnie to bawi no i takie są dobre recenzje. Założyłem liczniki pobrań na stronie i mam 70 pobrań tekstów przez tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica Zielony sweterek boski-nie dość że krój fajny,ale kolor zajebisty.Kocham zielony.Apropo,co to za serial i o czym tam mowa?Kocham franuskie komedie i kryminały bo nie mają nic wspólnego a amerykańską tandetą.Mam wolny weekend i chętnie obejrzę coś fajnego...

 

misty-eyed

To nie prawda...Gdyby nie leki,to zupełnie przestałabym funkcjonować.A leki antydepresyjne,szczególnie te nowej generacji,to praktycznie nie mają skutków ubocznych,a jeśli już,to są one krótkotrwałe lub można zamienić lek na inny :)

 

P.S.A tak w ogóle,dzień dobry wszystkim spamowiczom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Okazało się, że muszę wpaść do pracy około dwunastej. Ale ok, nawet dobrze, bo trzeba się zmobilizować.

Słońce podejmuje próby przebicia się przez chmury. Zupełnie jak ja.

 

Czekam na wieści od Was. :smile:

 

Miłego dnia Wszystkim!

 

Carica Milica, Sweterki świetne, a szary jak dla mnie. :smile:

 

cyklopka, Cieszę się, że lek Ci służy i bardzo zazdroszczę. :P

 

wieslawpas, Ja bym pisała dla samej frajdy pisania, dla siebie, bez oczekiwań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo serialu "Powracający" - szukając trafiłam na dwie wersje- francuską i amerykańską...Jakby kto szukał.A zorientowałam się bo najpierw zaczęłam oglądać na Vod.pl,ale mi się film zawiesił.Znalazlam więc na cda ale po czasie zorientowałam się że to dwie różne wersje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :!:

 

U mnie też pochmurno strasznie. Jestem w złym nastroju, smutno, źle...

Planuję szybki obiad-kawałki piersi zawijane w plastry boczku z pomidorami suszonymi, z kaszą jaglaną i jakąś surówkę wymyślę.

 

W przyszły piątek w ośrodku kultury będzie koncert - przeboje lat 80 i 90 w wykonaniu profesjonalnego kwartetu wokalnego.

Chyba wybierzemy się, zajmiemy miejsca w pobliżu wyjścia, w razie gdyby kręgosłup nie dawał rady.

W zeszłym roku, chyba też jesienią /?/, byliśmy na koncercie przebojów międzywojennych, było to bardzo przyjemne oderwanie od codzienności.

 

huśtawka, ja odniosłam się do swoich doświadczeń i, jak wspomniałam, wiem, że nie zawsze da się żyć bez leków.

Serial, o którym psiała Carica to Powracający. Znalazłam w cda.pl.

 

Pozdrawiam serdecznie!!!

 

http://pieknoumyslu.com/mentalna-mlodosc-zestarzej-sie-godnie/ ... ciekawe i fajne ilustracje :) Trochę się uśmiechnęłam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×