Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, od zawsze lubiłam prace plastyczne :D będę kolorować, ale jeszcze muszę skombinować lampkę, żeby wzroku nie nadwyrężyć.

A za tydzień idę na warsztaty z szycia ręcznego :yeah: tylko wcześniej mam egzamin teoretyczny w WORDzie, a w jednym sklepie zoologiczny odbywają się mikołajki dla czworonogów, więc też wypadałoby zajrzeć, zobaczyć co się dzieje... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Mam tą Inkę! :yeah: Faktycznie fajna. Zrobiłam ze spienionym mlekiem.

 

Little Red Fox, No to super plan, cieszę się, że tak sobie kombinujesz, bo to jest właśnie sposób na nasze dolegliwości. Serce mi się zawsze raduje, gdy czytam, jak francy pokazujemy środkowy palec... ;)

Też bym chętnie poszła z moim futrzakiem na Mikołajki... :105:

 

Zosia_89, Jak się czujesz dzisiaj, choróbsko przeszło bokiem?

 

Purpurowy, Opowiadaj cóż Cię spotkało?

 

Ale mną miotało w sklepach... :hide: Ale wiecie co, chyba zaczynam się przyzwyczajać do tego, że jak jestem w słabszej formie fizycznej, to pojawiają się zawroty, mroczki. Spokojnie załatwiłam zakupy, nawet po tą Inkę zaszłam na miękkich nogach w drodze powrotnej z rosska.

Pożarliśmy krupnik i teraz sobie poleżę troszkę, bom słaba, jeszcze mnie brzuch boli jak cholera, a przecież chcę pójść wieczorem na ten wernisaż. Przekładam część robót domowych na jutro... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Ciesze sie ze skonsultowalas swoj stan z lekarzem :******** i ze wie co z Toba sie dzieje , uspokoilas sie troszke po rozmowie z nim? Co porabiasz przy sobocie? ja skonczylam gulasz _dorzucilam jeszcze do niego troche oliwek bo mialam otwarte (zostaly mi ze salatki greckiej) i zaraz bede jadla.

Boje sie tej srody jak diabli. Tak dzis mam slaby dzien , lęki w sklepach , odrealnienie ... esh i kregoslup mi nawala juz 3 dzien.

 

kosmostrada pyszna ta inka prawda? :D ja wlasnie zaraz po obiadku sobie zrobie. To dzis juz bedzie druga :)

 

Tez sie wybralam do papierniczego po koperte bo bede slala kolorowanke kolezance , do tego mam dla niej przyprawe czubrice czerwona i dwie pary kolczykow -- to taka mala niespodziajka na Mikolaja.

 

Little Red Fox, ja juz wlasnie wyjelam moje kredki i kolorowanke i koloruje sobie pawia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, także lubię spotkania z bratem. Ufam, że dobrze zrozumiałem Twoje wpisy i to była miła niespodzianka :smile:

Tak, to była bardzo miła niespodzianka. Ostatnio widziałem się z nim jakoś w kwietniu, więc to spotkanie było bardzo miłym zaskoczeniem, zwłaszcza że nie było w ogóle planowane i dowiedziałem się o nim dopiero 10 minut przed spotkaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daleko od siebie mieszkacie? Mój mieszka w tym samym mieście co ja, więc jest łatwiej się spotkać.

Czy daleko? Ciężko powiedzieć, bo nawet nie wiem gdzie on mieszka. Tak nabroił że woli się nie chwalić. Z resztą on krąży po całej Polsce, raz jest tu, raz tam. Sądząc po numerach rejestracyjnych samochodu, to teraz pewnie mieszka około 50km ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani!!!

 

Nie odzywałam się ostatnio, bo miałam dni trudne emocjonalnie. Różne sprawy nałożyły się...jak to w życiu. Dzisiaj odpoczywam.

Poczytała Was i powiem szczerze, że bardzo wzruszyłam się wszechobecną na spamowej empatią.Rozmów bez złośliwości, "popisywania się", chęci wsparcia choć słowem. Jakoś mile podbudowałam się, że jednak moje pragnienia powrotu życzliwości do relacji międzyludzkich spełniają się :)

Zawsze brakowało mi ciepła, serdeczności w zwykłych kontaktach, a tu proszę - słowa wsparcia dla Kamiliki, miruni , kosmostrady, aż serce się raduje...

Nawet Davin, który zawsze bez problemów wyjaśni, pomoże Purpurowemu, bardzo mnie rozczulił...

Mam takie płaczliwe dni...

 

platek rozy, Kamilko, nie rozmyślaj o tym co będzie, nadejdzie środa, wyszykujesz się po swojemu, pierś do przodu, bilet w dłoń i do boju - na pewno dasz radę, bo na tym Ci zależy, tego chcesz-musi się udać :great:

 

mirunia, ja miałam bardzo podobne problemy z ciśnieniem i tętnem w nasilonym epizodzie nerwicowym przez miesiąc i dopiero po dodaniu do leku p/nadciśnieniu dodano mi Tertensif SR i potas o przedłużonym działaniu i zadziałało, problem nie powrócił,choć czasem, gdy mam duży stres pojawia się sporadycznie. Wówczas relaksacja mi pomaga.

 

Przepraszam, że nie wspomniałam o wszystkich, ale jestem dzisiaj taka osłabiona, że trudno mi zebrać myśli.

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc :)

 

Obiludzilam sie rano i szok 8) na dworze (tak tak...na dworze. Bo jakbym napisala "na polu" to znowu by sie czepial mnie pewien pan na literke D. :lol: )piekne niebieski niebo i slonce!!! W koncu !!! Wyszlam na spacerek z kudlatymi, lekki mrozik...bosko. Wrocilam, poszlam sie kapac...wychodze a tu chmurzyska, ciemno i sniegiem napierdziela :hide:

Toz sie dlugo tym sloncem nacieszylam :hide:

 

Patrze na ta choineczke co zrobilam i normalnie jestem z siebie dumna :) juz mam zamowienia na kolejne ;)

 

Mirunia fluidy caly czas wysylam :*

 

platek rozy, dasz rade w srode z palcem nie powiem gdzie ;) silna kobieta z Ciebie. Juz nie raz to udowodnilas:) wiec nie marudz tylko piers do przodu i heja ;)

 

 

 

misty-eyed, czesc Kochana :* dzisiaj troszke lepszy dzien?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, im większa rodzina, tym więcej emocji-wiadomo. Jednak potrafię już radzić sobie z tym, potrzebuje dzień, dwa relaksu i będzie ok.

 

Relacje z rodzeństwem to złożona sprawa, szczególnie, gdy są już dorosłymi ludźmi ze swoimi rodzinami :(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×