Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Bry wieczór. ;)

 

Purpurowy, co tam się stało?

Cześć.

Mógłbyś się wypowiedzieć na temat owego wynalazku http://allegro.pl/mxq-android-4-4-smart-tv-box-4x1-5ghz-kodi-8gb-i5789273242.html ? Sądząc po cenie, to cudów nie będzie, ale ze swojego Trinitrona i tak Full HD w 3D i dolby stereo surround nie wycisnę, więc myślę że takie cuś by mi wystarczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, nie bawiłem się takimi wynalazkami ale raczej powinno Ci wystarczyć. Z tego co widzę to będziesz musiał gdzieś kabel kupić do tego wejścia AV bo dają tylko HDMI ale to jeszcze zobaczysz jak dostaniesz paczkę. :P

Dzięki wielkie. Znalazłem taki sam na allegro, ale 4zł drożej i już z kablem AV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani:********

Ale u mnie szaro i ponuro , wybieram sie w ten weekend na ciacho weganskie :105: tylko chcialam wlosy dzis zafarbowac ale nie wiem czy dam rade skoro mam miec rane po operacji jeszcze zalepiona :bezradny:

 

mirunia Kochana jak samopoczucie????

 

kosmostrada Bottega Veneta cudna :105: ja mam jeszcze ociupinke i trzymam na specjalne okazje bo predko calego flachonu nie kupie.

 

Zdalam sobie ostatnio sprawe jak ten czas szybko ucieka.... A ja trace zycie na durne lęki i nerwice :?

 

Jakie na dzis plany????

 

Tez jestem z tych czekajacych na Star Wars :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little Red Fox, ja zrobie gulasz i chce posiedziec nad symfonia zebym w e srode sobie poradzila bez przymusu pytania sie co chwile o cos.

 

Jeny jak mi pod okem napuchlo :shock: i nie wiem czy to juz ze starosci czy cholera wie od czego... Ale wyglada to paskudnie i mnie zdolowalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, może coś Cię uczuliło? ja dziś chińszczyznę zrobię, znalazłam jeszcze w zamrażalce kawałek cycka z kurczaka, dokupię warzywa, chiński makaron i wrzucę na wooka :pirate:

 

jedziemy zaraz na zakupy, może kupię sobie jakieś kredki i w końcu buty na zimę przydałoby się znaleźć... i jeszcze nauka mnie dziś czeka, długi i pracowity dzień się zapowiada. Głowa mnie boli - za długo spałam, odsypiałam ostatnią noc, tym razem żadne lęki się mnie nie trzymały... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani!

 

Ja mimo @ uskuteczniłam porządny rześki spacer z futrzakiem, przy okazji małe zakupy. Pogoda piękna... Aż chce się zmobilizować.

Chcę zrobić modro kapusto i potrzebowałam śliwek suszonych. Wiecie, że w biedrze mają je pakowane pojedynczo jak cukierki? :shock:

Piżamek Star Warsowych nie było (myślałam kupić młodemu na Mikołaja), może to jednak w innym terminie.

Nie było mojego ulubionego chlebka w piekarni, nabyłam kukurydziany na spróbowanie.

Wróciłam to strzeliłam sobie pyszną latte z przyprawami, do tego świeżo zakupiony sernik. Nie ma to jak się rozpieścić od rana. :105:

A dziś - prace domowe, trochę pofarbkuję, a wieczorem na wernisaż.

 

Purpurowy, Dzięki za info, że wystukałam już 500 postów, nawet nie zauważyłam. Chyba muszę się opanować... ;)

 

platek rozy, Czasami też tak mam z okiem. Pewnie je "przydusiłaś" w nocy. A żadnych nowych kosmetyków nie masz, żeby to było alergiczne?

No strasznie ten czas leci, dopiero co tu składaliśmy sobie życzenia świąteczne... :bezradny:

 

Little Red Fox, To kawkę strzel na bolącą główkę i cieszmy się, że lęków nie było! :great:

 

WolfMan, :papa:

 

cyklopka, Kuruj się Kochana i nie lataj z temperaturą, bo to przewiejesz i w jakieś paskudztwo przejdzie.

 

mirunia - Słońce jak dziś u Ciebie, bo się martwimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Little Red Fox, wlasnie nie powinno mnie nic uczulic bo nic nowego nie uzywalam :bezradny: a nadal mam takie opuchniete.

 

WolfMan, :papa::papa:

8)

12246618_913170415427127_5889124438891298211_n.jpg?oh=0ab1fa8e497517b6c97b6c1127a32010&oe=56DB5095

 

Little Red Fox, o robilam niedawno chinskie :) Bardzo lubie . Dodaje przyprawe 5 smakow chociaz musze na eco targach sie rozejrzec za jakas wlasnie eco bo tych ze sklepow nie lubie. Za duzo soli wszedzie.

 

 

kosmostrada, Kochana te gadgety ze Star Warsami to nie wkazdej biedrze beda ... Pisze wksiazeczce ze tylkow wybranych sklepach. Ciotka chciala kupic chrzesniaczce taki i zestaw lego Friends bo duzo taniej jak w sklepach patronackich i nie bylo , w zadnej biedrze kolo nas.

 

Bylam w Lidlu bo potrzebowalam sobie kupic krem z Eveline z e zlotem i hialuronem a tam taniej o ponad 6 zl niz gdzien indziej, jakie mnie slabosci zlapaly :roll: mysllalamz e glebne na srodku sklepu. I humor mi sie popsul jeszcze wiecej :? teraz dumam jak nerwicy zrobic na zlosc i gdzie tu z nia wyjsc zeby nie myslala ze sie jej ulekne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little Red Fox, o to bedziemy kolorowac :D Losia uwielbiam , jak bedziesz go robila?

 

 

mirunia, Kochana:********* pobierz ta esci jakis czas i koniecznie do doktora zeby go poinformowac o swoim stanie. Rozpieszczanie bardzo teraz wskazane! :105: Mam nadzieje ze lepiej sie poczujesz . Moc tulasow goracy Ci sle:*********

 

Ja dzis kiepskawa. Mysle i dumam , jak takie slabosci we srode chwyce to 7 godzin tam nie wytrzymam :zonk::zonk::zonk:

 

 

Dziewczynki polecam Wam inke czekoladowa. Smakuje jak mokka a mozna jej pic ile sie chce :) Kupilam i jestem zachwycona , na zime pasuje bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little Red Fox, łosoś jest tak cudną rybką, że nie musisz kombinować - sól pieprz cytryna (przed samym smażeniem sól, co by wilgoci nie wyciągnęła) i wio na patelnię. Obsmażyć na większym ogniu, a potem tylko na mniejszym do ścięcia mięska, żeby nie wysuszyć, posypać koperkiem i masz pyszny obiadek!

Kolorowanka jest, więc dołączasz do klubu artystycznego na Spamowej? ;)

 

filip133, Pewnie atmosfera wokół Ciebie napięta i histeryczna, więc jesteś nakręcony.

Trzymamy kciuki, pisz ze szpitala, będzie Ci raźniej.

 

mirunia, Kochana bardzo dzielnie dajesz sobie radę... Tulam mocno!

Masz w domku coś fajnego do zajęcia głowy na spokojnie w stylu kolorowanek, farbek? Może stroik na święta wymyślisz?

 

platek rozy, Rozejrzę się za tą Inką, dzięki Kochana za polecenie.

No słabiutka ta biedra u mnie, więc może faktycznie nie ma u mnie tych piżamek.

Będziesz pewnie wykończona w środę, ale dasz radę zobaczysz.

 

Coś jest w powiedzeniu - kto rano wstaje temu pan Bóg daje. ;) Nie wiadomo skąd przylazły chmurzyska, słoneczka już nie ma, mnie od razu sieknęło w głowę, ale nie, nie dam się powalić... :nono: Idę do rosska po ręczniki papierowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×