Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Davin, dziękuję, masę mam po lekach, chociaż oczywiście nie jest to masa mięśniowa, pewnie trochę tłuszczu i trochę wody ;)

Ale skoro nogi robię na tańcach, kondycyjno-oddechowe na warsztatach wokalnych, to tylko mi brzuch został do pracy własnej.

 

A, wracając z terapii sobie kupiłam koszulkę z gruchami, jedna cała, jedna w przekroju i jeszcze kwiatuszek, plus jakieś słowa po angielsku. Ach, ten sklep po drodze... Kiedyś chodziłam do drogerii, ale zlikwidowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, anakonda to też wąż! Ona może zjeść świniaka i tak leżeć potem przez kilka miesięcy. Nie wiem, czy to dobry pomysł. :bezradny:

kosmostrada, tak, wszystko ładnie, pięknie. Tylko to taaaakie trudne jest. Kurna, strasznie dzisiaj marudny jestem. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, ja próbuje znaleźć chęci do ćwiczeń bo brzuch mam wielki. :mrgreen: A jeszcze kilka lat temu nie mogłem przytyć i byłem chudy czego bym nie jadł. :P

 

tak dobrze Ci się przy mnie powodzi :lol:

 

Bry wszystkim :)

 

 

A to apropo zdrowego żywienia... nasze pierwsze wyhodowane kiełki :yeah:

 

a4myab.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyton strawił aligatora w tydzień.

 

Mnie ludzie całe dzieciństwo mówili, że jestem chuda, nawet teraz się nie chcą odczepić, a brzuch niestety ma skłonność do wybijania po jedzeniu. Albo mi coś szkodzi, albo taka niewdzięczna budowa po rodzicach. Jak wybadam w czym rzecz, to dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heyyy ja wrocilam , bylam dzis u Madzi , pozniej w Mops z d ziennikiem aktywnosci i napisac pismo o dofiansowanie do karty miejskiej a nastepnie w bibliotece i u fryzjerki :shock: cielam wloski poc alosci .Wysiedzialam ale fotel sobie wynioslam do stolika i udawalam ze jestem na pogawedce u kolezanki :D :D :mrgreen::mrgreen:

 

A teraz ide zjesc obiadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kiełki skojarzyły mi się z kolorowymi plemnikami. :hide:

 

 

jakie skojarzenie :shock::hide::mrgreen:

 

kosmostrada, a sama nie wiem... kupiłam jakas pikantna mieszanke kiełków... ale tak mi sie spodobało, że jutro kupie znowu... tym razem delikatną :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ja nie lubic kaszy ;)

to fajnie... ja swoje dzisiaj balkonowe podlewałam i juz sie nie moge doczekać jak wyrosną z tych nasionek 8)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, najlepiej sie w takiej dlugosci czuje ale mam klopot u fryzjera bo mi sie klaustrofobia wlacza :D ze musze siedziec i nie moge wyjsc kiedy chce bo przeciez nie polece jak pomylona z polowa wlosow obcieta :mhm: wiec dzis nerwice przechytrzylam !

Dawniej chodzilam co dwa miesiace ciac wlosy teraz chodze co trzy tygodnie ciac grzywe a wlosy po calosci to tak z raz na cztery miesiace albo i 5 :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×