Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

nieboszczyk, ja nie śmiałem się z Ciebie tylko z sytuacji. Bywałem w różnych miejscach w życiu, na strzelnicy też, i żaden facet mnie nie przytulał. ;) Może Ty po prostu jesteś ładniejszy albo masz jakąś delikatną budowę ciała, nie wiem. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam poszedłem wkurwiony do białości studzić emocje za moje bóle,za raka,za zęby a tam takie coś.sytuacja wysoce nieadekwatna do nastroju.

 

No a facet Cię w tym wszystkim przytulił...Jak na zamówienie. I Tobie to nie było obojętne, bo zobacz, ile o tym piszesz.

To był taki podarunek od losu dla Ciebie wg mnie i nie robię sobie jaj.

Zrób z tym co chcesz, ja bym się wzruszyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W domu chryja, u psychiatry śmichy-chichy, kupiłam sobie genialny zestaw cieni do oczu w uniwersalnych kolorach z wielkim rabatem, zjadłam marchew, parówki i ogórka na kolację, i jeszcze, kurczę, mam ochotę pograć. Smolić szkołę, do jutra mam bonusa w grze i się uczyć nie będę. Xanaxa wzięłam, bo miałam od szwagra ;/

 

Jak szłam to miałam znowuż taką refleksję, że człowiek powinien przede wszystkim żyć w zgodzie ze samym sobą, a nie z innymi. A potem stwierdziłam, że to idiotyczne, w pierwotnych społeczeństwach tak na pewno nie było. Człowiek nie był wyizolowany i nie musiał tego jeszcze podkreślać, były więzi między ludźmi i na nich się funkcjonowało.

 

A, i cały dzień mam fryzurę bardzo krejzi, bo poszłam spać z mokrymi włosami. Ale przynajmniej nie są oklapłe :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey :**********

Ja wstalam rozlozona ;) mam katar , gardlo boli , ciagnie mnie na wymioty , glowa boli i sie w niej kreci ... jednym slowem kuuupa na calego.

Dzwonilam do mamy Madzi ze sie tak czuje i mam nie przychodzic dzis zeby madzi nie zarazic . Glupia sytuacja no ale chorobsko nie wybiera.Tyle ze ja sie czuje winna.

 

cyklopka, Tablete xanaxa? a po co ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, JERZY1962, Witajcie moi mili :*********

Czuje sie jak z krzyza zdjeta. Wzielam witaminki , tablety na gardlo i sie platam i co chwile poleguje bo mnie sily opusciluy.

Pogoda za to pieeekna.

Slonko swieci , i jest 14 stopni:)

Mam dzis termin na usg do ginki i juz sie widze jak tam dotre.

JERZY1962, Nie wiem czemu tak mam , moj perfekcjonizm sie wlacza jesli idzie o prace i jak nie moge byc tytanem pracy tytlko wypada choroba czy cos to oczyiwscie sobie to wyrzucam.

Drecze sie niepotrzebnie ale tak mam zakorzenione. A Ty jak sie czujesz? Nic nie piszesz co u Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, wiesz co ja jakoś tak mało pisze ale przeglądam wasze posty. Nie za bardzo mi wychodzi pisanie, nie wiem o czym jakoś.

A samopoczucie mam podobne do Twojego każdy dzień to wyzwanie.Jakoś nic mi się nie chce i tak bym się tylko wałęsał po domu ale nie mam z tego satysfakcji. Jakoś nie chce mi się wyjść z domu ale też nie mam do kogo iść żeby jakoś spędzić czas. Nie pojadę przecież do miasta i nie będę się kręcił po ulicach bo już to mnie nie kręci. Po sklepach też mi się nie chce chodzić zresztą za czym, do chodzenia po sklepach potrzebna jest kasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, rozumiem , ja to tak pisze co sie w danym dniu wydarzylo ale czasami to mam dosc wszytskiego.

Tez kasy mam malenko i nie lubie dlatego jak dawniej chodzic po galeriach handlowych bo nie stac mnie w sumie na nic.

Moze spacery chociaz albo rower jak w tamtym roku?

 

nieboszczyk, ja w pon ide.

 

Staram sie sobie zupe ugotowac. Na drugie mam nalesniki z maki razowej tylko nadzienie zrobie , chyba z bialego sera z cebulka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, 25, poza tym jeszcze swoje leki biorę i kawy nie piję, to coraz szybciej zasypiam. Nawet se w grę za bardzo nie pograłam, chociaż były i bonusy, i romans się kroi (postać, którą się gra, może poślubić postać płci przeciwnej ze swojej załogi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×