Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

bonsai, u dentysty to ja sobie radze lepiej niz u fryzjera , po prostu zajete mam mysli tym ze mi robi przy zebach , ze mnie zaboli a i powtarzam sobie w myslach ze nic mi nie jest , staram sie wlaczac oddychanie przepona i w razie koniecznosci to prosze o chwile przerwy.Chociaz do tej pory na 5 wizyt to na sam koniec jednej jak mi miazge w yciagala to musialam przerwe zrobic bo mi szyja zdretwiala i zaczelam sie bac ze znow mnie zawroty zlapia. Wiec stalam uwiazana z odsliniaczem u umywalki ic zekalam az mi wyschnie flecze r :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak bardzo ważne jest rozpoznanie "wroga" przekonałam się dzisiaj...byłam sama u krawcowej i w sklepie, mimo róznych myśli i lęków, poradziłam sobie dzięki uświadomionym objawom. Wiedziałam, że moja psychika lubi mnie straszyć, pomyślałam, że przecież przez te wszystkie lata, zawroty głowy zakończyły sie upadkiem tylko raz i to z powodu przeciążenia kręgosłupa...itd, itd...szłam dalej i dalej, dotarłaqm do miejsc, gdzie sama od dawna nie byłam. Jestem silniejsza, wiem, ale nie lekceważę nowych lęków, chociaż jest ich coraz mniej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ech, znam to. :( Mnie to w ogóle jest głupio, bo te niektóre dentystki są takie drobne, a tu kładzie się kawał chłopa i mówi im, że ma lęki. A jakie, proszę pana? No właśnie nie wiem, ale wolałbym już wyjść, a jeszcze nie zaczęliśmy. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Plateczkowa*****. Jaki dobry aktywny dzień dziś miałaś i lęki przyduszone obcasikiem do podłoża! :D

 

jasaw, Hej Kochana! Dziś dobry dzień dla wielu z nas w kategorii - lęku paszoł won! ;)

 

Aranjani, Znaczy mieszankę do wysiewu kiełkowego kupiłaś? Instrukcja była ? Chyba się rozejrzę za tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, ja tez zawsze uprzedzam ze mam lęki a dokladniej mowie ze cierpie na depresje z atakami lęku i trudno .Ale ja slysze zawsze ze ludzie sie boja okropnie i to nie dziwne wiec siadam i mysle sobie ze skoro inni sie boja to ja tez moge .

jasaw, Aniu Kochana :******** ja na tej samej zasadzie funkcjonuje no i mam jeszcze jedna ze jak mnie gdzies zlapie lęk i sie zle poczuje to przychodze do domu i za chwile ide znow bo chce sprawdzic czy bede sie dalej zle czula czy juz bedzie lepiej . No i pewnie dlatego siew domu nie zamknelam tylko chodzilam i chodze c odzien i zalatwiam wszelkie sprawy obnoszac chorobe ze soba .

 

 

kosmostrada, Slonce :********* a Ty jak ? pozalatwilas na poczcie? jedzonko dla piesia zakupione?

Ja dzis jestem zadowolona .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Wszystko załatwione! Teraz dosmażyłam resztę kurczaka ( piersi kurzęce to chyba teraz z jakiś mutantów są, takie wielkie... :shock: ), pralkę wywieszę i może jeszcze coś wynajdę do roboty. ;)

 

mirunia, Mirunia*****! O żesz, ale Cię cholera dopadła! Teraz mówisz jest lepiej, to jej jeszcze kopa w doopę na drogę daj!

Czy Ty nie idziesz lada chwila do swojego doktora?

Nie mam w okolicy ogrodniczego, może w weekend wskoczę w auto i podjadę na poszukiwanie kiełków.

 

A ja jutro idę do dentysty, usiłowałam ups zapomniec, ale zadzwonili przypominając o wizycie. 2 zęby, no to se posiedzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem platek rozy, Kamilko, wiem, że to standardowe zachowania, ale lubię je nazwać "po imieniu", by nie tracić kontroli :D Tak wiele złego rodzi się w naszych myślach, głowach, ale poddawać się nie można, choć bywają momenty załamania, zwątpienia, eh trudne to wszystko :!:

 

Jeśli poszukujecie karmy dla swoich Zwierzaczków, polecam Wam zooplus, ekspresowa dostawa i duży wybór. Zawsze kupuję za ponad 100 zł, bo wówczas, jak w wiekszości sklepów, dostawa bezpłatna. Firma działa w Monachium. Kiedyś otrzymałam kilka lekko zgniecionych puszek i po telefonie do nich, przysłali mi wszystkie śliczne, bez potrzeby odsyłania uszkodzonych.Ja kupuję szwedzką Bozitę, bo tylko ona /przejrzałam całe mnóstwo karm mokrych dla piesków/ ma w składzie, poza mięsem, ryż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, ja wiem, że Wy, Kobiety pracujące, musicie wspomagać się lekami, ale ja nie mogłam zażywac niczego, poza Hydroxyziną. Kiedy przepisano mi Wenlafaksynę, przez tydzień jej zażywania byłam nieprzytomna niemalże. Dzięki temu, że jestem na rencie, walczyłam i walczę bez leków, miałam psychoterapię cudowną i teraz, od czasu do czasu wspomagam się ziołowymi środkami.

Nie wiem, jak by to było, gdybym musiała codziennie wieść aktywne pracownicze życie. Wiem, że dawno, dawno temu, zapewne na skutek nerwicy, miałam arytmię, więc leczono mnie na serce i uspokajano mnie Rudotelem-ciekawe czy jest jest jeszcze ten lek, muszę sprawdzić. Miałam potworne lęki, nie było dnia bym spokojnie przeżyła, a jedynie sprawy dzieci trzymały mnie od czasu do czasu w pionie...często dziwię się, jak ja dawałam radę??

 

Dobrze, że są leki, które pomagają jednak wielu osobom potrzebującym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Ja nie wiem czy to zdrowo jeśc takie mutanty... :bezradny:

Racja , niech doktor główkuje. Ja przecież szłam z zupełnie innym nastawieniem, nie brałam pod uwagę, że mi każe jechac na sucho...

 

jasaw, też masz pieseła alergika?

 

Przypomniało mi się, jak kupiłam kiedyś piesełowi surową kośc, pamiętając jak to uwielbiała moja owczarzyca. Pół dnia potrafiła nad nią pracowac , aż została pusta tubka. A ten pindek trochę poobgryzał i schował na póżniej. Nikt nie wiedział gdzie. Zrezygnowani czekaliśmy, aż smród zdradzi skrytkę. Na całe szczeście ktoś usiadł na fotelu i znalazł kośc ukrytą pod poduszką... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×