Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hey Wszystkim :******** :papa::papa:

 

Ja wstalam z lękiem bo oczywiscie dopadlo mnie myslenie o tym jak fatalnie czulam sie w Boze Narodzenie.

Zaraz zabieram sie za zurek wielkanocny , zeby sie nie nakrecac wiecej.

RunForrest, Heyyyy :papa::papa: Jajka oczywiscie ze malowac bede :P do strooika wielnanocnego bede miala :D

 

Kochani zycze WAm:

Jaj pomalowanych w najskrytsze marzenia. Bab smacznych i słodkich jak miód. Zajęcy hasających po ogródkach Waszej wyobraźni. Mokrego od wrażeń śmigusa dyngusa.Spędzcie te święta spokojnie , w gronie najbliższych !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RunForrest, pewnie ze wychodze :D bywam czesto tez w innych pomeiszczeniach :D ale wiesz ja juz mam tak wszytsko opanowane ze ja gotujac to robie i inne rzeczy :) nie stoje wiecznie przy garach . Zreszta zazwyczaj slucham sobie wtedy muzyczki zeby mi sie lepiej gotowalo :mrgreen: ]]

 

tosia_j, Tosiu Hey :********

Ja bede miala tylko czekoladowe sloneczko z czerwonej fasoli , wczoraj jeszcze dostalam kawalek mazurka od sasiadki bo ona piekla dwie blachy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrec, Hey :******** Ja tez nie pospalam bo mnie nerw obudzil a dwa nastawilam jeszcze pralke z recznikami i jak zaczela hulac po lazience to sie wystrachalam :)

 

Zurek nastawiony a jeszcze musze wyjsc do apteki , juz widze te kolejki chociaz chyba pojde do zwyklej a nie do tej najtanszej, Potrzebuje tylko tabletki przeciwbolowe na wszelki wypadek , skonczyly mi sie a jakby mnie migrena zlapala to bez nich nie dam rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×